Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Kuzenler varmış ama demek ki o harika akrabalarına layık görmedi kızcağızı.
Resmen karin tokluguna bakicilik yaptiracak birilerini ariyorlar. Kizimiz da cok saf belli ki. Zaten daha once hic erkek arkadasi olmamis. Ne bilsin, evlenince adam beni sever saniyor. Iki guzel soze kanmis belli ki. Resmen cile cekmeye evlenecek. Yazik ya. Cok uzuldum. Kizin birisi gozu acsa bari. Ben olsam bu adami her yerden engeller gorusmem. Gider is guc bulir calisir kendi ayaklarimin uzetinde dururum. 24 yas ne ki. Ben evlendigimde 30 yasindaydim. Daha kimler karsisina cikar. Bula bula bu okuzu bulmuslar kiza.

Kriteri dindar olsun, aılesıne sadık olsun deger versın ıstıyor. Şimdi dıyor ki aılesıne cok duskun evıne çocuklarına bana da duskun olur dıyor

Ay konu sahibi uçmuş ama
Kıza ilk üzüldüm
Şimdi diyorum ki müstehak
Evlenmeden tanıyamamışsa bir şey demem ama
Böyle kör göze parmak sokarcasına evlenince banane diyorum
İnsan bu kadar salak olmamalı ya
Cidden süzme

Bence konu gerçek bile değil. Belki canı sıkıldı etkileşim almak için en sinir bozucu konuyu seçip kendi çalıp kendi oynamış da olabilir.

valla bilemedim. alenen ona da kocasına da art niyetlisiniz, kötüsünüz dedik. o mesajları bile beğendi. gerçek değil nasılsa diye takmamış olabilir tabi.

valla bilemedim. alenen ona da kocasına da art niyetlisiniz, kötüsünüz dedik. o mesajları bile beğendi. gerçek değil nasılsa diye takmamış olabilir tabi.
Ay yok ya, bundaki başka kafa. Ne fakeler gördük çataçat kavga ediyorlar. Buna dediğin sanki uzay boşluğuna gidiyor. Art niyetlisiniz dendiğinde kuş cıvıldaması gibi de gelmiş olabilir.

Gerçekse bi insan bi insanın başını nasıl yakar temalı konu okuduk
Ailesini bilmeden tanıştırmak deli cesareti

Ooooo aile fiyasko! Ana alzheimer baba alkolik, abi keyfinde kardes aile isi isletiyor tum yük omuzlarda
Bi de tipsiz kimse begenmemis demek ki var bi sıkıntı
Hanim.kizimiz gözünü gerceklere kapamasin
Üyeliğini silmissin gördük de yine de uyeliksiz okursan arkadasina soyle yolu yol değil evlenirse ilginin i harfini bile görmeyecek bak bunun garantisini verebilirsin
Tamam kadın hasta da adam da kesınlıkle sorun olmayacak, kızdan sorumluluk beklemiyorum, evı ayrı olacak diyor. Böyle bır garanti verıyor ınsana
He canim neyin garantisi? Evlenince 180 derece dönüşler kacinilmaz! Erkeklerde boş vaatler verip zora gelince kacma ya da sacmalama diye suc bastirma huyları cok var hem 7 yıllık garantisi olan sifir buzdolabı bile bozuk çıkabiliyorken o vaatlere cok da inanmamak lazim hayatta hic bir seyin garantisi yok
Mıç mıç, bir şifre niteliğinde senin konularında
Ahaha ben de cok kullanirim ama 10 yıldır aynı üyelikle geziniyorum
Sus kız gül gül öldüm burda
Ben de cok guldum yorumlara hele yeliz yalan sarkisi paylasilmis sarki kulağımda çalıyor sanki
Evde kahkahalar attim duvarlar yanki yaptı yorumlar efsane

hayır bi de bu kadar iyi niyetli adamı kendi kardeşine önermiyor :)
e madem çok iyi, iyi de tanıyosun kız kardeşini ikna etsene dimi :)
Kızkardeşi nişanlıydı, görümcesi de yoktu. Karı koca kuzenleri de mi yok, hoş sorduğumda da hepsini everdi.

İnşallah yönetim geri açmaz bu hatunun üyeliğini. Çünkü bu kadının cevap yazmadan durabileceğini hiç sanmıyorum. Üyeliği geri aktifleştirmek isteyebilir.

İnşallah yönetim geri açmaz bu hatunun üyeliğini. Çünkü bu kadının cevap yazmadan durabileceğini hiç sanmıyorum. Üyeliği geri aktifleştirmek isteyebilir.
Yeni üyelik alacak. 50 kere de isim profil fotosu değiştirse enseleniyor böyle çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…