Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Çocuğun aradığı eş sevgili değil ki ailesine bakacak yüklerini ona yıkacak birini arıyor.ilerde aldatmada olur evde bunalcak kaçacak dışarda huzur arıyacak.kız kendini evde ruhsal olarak yıpratacak.

Yokkı hep sülalesındekıler erkek. Kızlarda hep evli Valaa herkes bu çocugu öyle bır övüyorki. Kaç tane kız buldular buna. Hıc bırıyle olmadı. Hanı ben birazda herkesın iyi demesine aldandım. Tanıdığım kadarıyla da iyi biri. Ama işte evlenmeden anlasılmıyor

Diyor ki bugün kız. Ben evlenince kpss calısırım. Belkı memur olurum. Bana bakış açısı degısır dıyor. Hayatında hıc böyle cıddı konustugu olmadı bu kızın. Sadece 38 yasında varmıs. O da cok kısa konusmus lar. Hıc sevgilim olmadı dedı bana.

Onlar evlatlığını arkadaşlığını övüyor. Kimsenin aklında bu adamın eş olarak nasıl olacağı yok, varsa da işlerine gelmiyor. Yuva yaptı sevaba girdi desinler. Kız bulanlar kimin kızını buldu acaba? Sen de kocan da çok fenasınız valla, canınıza değdirince nasıl da ayy uyy kıvırıp çeviriyorsunuz. Sizi gidi sizi. :))

Ben hıc cevremde denk gelmedim. Sadece kaybolduklarını falan duymustum
Ya Allah aşkına sen öğretmensin bir de di mi? Hadi mesleğini geçtim 30 yıldır şu dünyada nefes alıp veriyorsun Alzheimer hiç duyup da merak etmedin mi nedir? Saçma sapan şeyler yerirne kendini geliştirmeye ihtiyacın olduğunu ne zaman dert edeceksin acaba?

buram buram art niyet :) kardeşim zaten istemezdi diye kesip atıyor.. madem herkes beğeniyor bu mükemmel erkeği kardeşini ikna edeydi :)

cahillik mutluluktur :)

buram buram art niyet :) kardeşim zaten istemezdi diye kesip atıyor.. madem herkes beğeniyor bu mükemmel erkeği kardeşini ikna edeydi :)
Yaaa bak ama kız kalmamış koca sülalede yersen tabi. Bu kadar iyi bir adama kız kalmamış, dizlerini dövmeleri lazım ama böyle damat adayını kaçırdılar tühh

Sevap falan geçsin işte onu.
Eş ailesiyle çıkar ilişkisi kuracağım diyor yani.
Hoşuna gider aılesıyle ilgilenmem dıyor. Hatta çocuk demıs kı gün içinde ben tek ugrarım demıs. Kız hayır öyle sey mı olur bırlıkte ugrarız demıs. Cocugun hosuna gıttı dıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…