Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Allah ıslah etsin ne diyeyim, yaşasın görsün anyayı konyayı..
Ben dedım ki. Ben hastalıgı cıddı oldugunu bılmıyordum. Altını falan degıstırebılecek mısın ılerde. O da dıyor ki en fazla 10 sene yasarlar.Ya 90 100 e kadar yaşarsa onu bilemezsin dedım. Ölürler dıye dusunuyor

Konu sahibi aracı olmayı düşündüğünüz işteki sorunları biliyorsunuz siz olsaydınız o eve gelin gidermiydiniz... yada siz kızın düşmanımızsınız?
Tabıkı istemem. Ama abi kardeş olarak ben tüm parayı bölüşüyorlar dıye bılıyordum.Ama herkes ihtiyacı kadar alıyormuş. Hıc sorun yasamiyor lar para konusunda.

Konu sahibi aracı olmayı düşündüğünüz işteki sorunları biliyorsunuz siz olsaydınız o eve gelin gidermiydiniz... yada siz kızın düşmanımızsınız?
Açıkçası ben düşmanım bile olsa önermezdim, konu sahibi neden böyle bir işe kalkıştınız eşinizle , kız belli ki saf salak biri siz neden kurban ediyorsunuz P Portakalli ordek

O zaman kendi düsen aglamaz kadinlarimızın kendine yaptıgı kotülüğü kimse yapmıyor

Yavrucum burayı okuyorsan sana abla tavsiyesi saçmalamaütfen banlanmiyacagimı bilsem baska birseyde derdim aklinla ilgili ama bana kalsın neyse bu yasta elalemin derdini çekmeye mi geldin
Bakıcı tutacakmış cocuk öyle demıs kıza. Kıza dedım ki sen pek gıdıp gelmezsin. Hayır gıderım dıyor. Gidersem gönlünü hos ederım benı daha cok sever dıyor

Açıkçası ben düşmanım bile olsa önermezdim, konu sahibi neden böyle bir işe kalkıştınız eşinizle , kız belli ki saf salak biri siz neden kurban ediyorsunuz P Portakalli ordek
İşte disardan tam aıle durumunu bılmıyordum. Çocugu hep dukkanda göruyorum. Çocuk düzgün bırını ıstıyor, kızda duzgun bırı ıstıyor. İkiside muhafazakar. Tam uygun olacaklarını düşündüm. Çocuk aıleme bakarsın falan demıyormus zaten, bakıcı tutarım, senin evin ayrı olur dıyormus

Oturmuş bunu bike hesap etmiş Allah böyle cahillerle karsilastirmasin kimseyi..

Farkında mısınız ikisi de düzgün değil

Adam uyanık kurnaz kız da saf salak yada salaga yatıyor şimdilik, tencere kapak misali

Tabıkı istemem. Ama abi kardeş olarak ben tüm parayı bölüşüyorlar dıye bılıyordum.Ama herkes ihtiyacı kadar alıyormuş. Hıc sorun yasamiyor lar para konusunda.
Komik olmayın mevzu para mı olur sizce... siz evlenirmiydiniz böyle biriyle düşünün..Valla vebalini naparsınız bilemem ..

Komik olmayın mevzu para mı olur sizce... siz evlenirmiydiniz böyle biriyle düşünün..Valla vebalini naparsınız bilemem ..
Çocuk kesınlıkle sorun olmayacağını söyluyor. Kızda sorun olmaz gözuyle bakıyor. Benım ıhtıyaclarımı karsılasın, evde huzur olsun yeter dıyor

Anlatamıyorum galiba. Bak kese ortak. Az kazanan da çok kazanan da ordan pay alıyor. Çoğu zaman eşit de olmuyor bu pay. Kimin ne ihtiyacı varsa demek çok ucu açık bir kaide. Şimdi abiler çoluk çocuğum var deyip daha fazla alıyor adamdan ve ana babasından. Arada neler kaynatıyorlardır bi bilsen. Bak mesela bizim üst katımızdaki kadının kocası 9 erkek kardeşi ile bir fırın işletiyordu, karısı her yıl halı değiştiriyordu, kayınların yarısı bekar daha çünkü. Kayınlar evlenmeye başlayınca bulamayacak bu lüksü. Şimdiden sıkılıyor.

Kız çalışsa kazandığı bakıcı parasına anca gelecek, ne gerek var deyip işten geri alınacak. İki ev duble masraf ne gerek var deyip kaynana kayınbaba evine yerleşilecek. Sadece ihtiyarlara baksa iyi, aile büyükleri onlarda diye kardeş akraba hep oraya gelecek. Şimdi bakma eşikten geçmediklerine, hizmetçi yok ondan geleni olmuyor garibanların.

Hıhı kesin öyledir kesin bakıcı da tutar.. bu kız saf biraz belli ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…