Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Kıza saf falan dendi de şu bakış açısına bak.
Kocası sevsin diye ilgilenecek.
Sevap diyor bir de, nerde kaldı sevabı.
O şey dusunuyor. Cocuk ailesıne duskun. Ben aılesıne iyi olursam bu durum hosuna gıder ve aramız ıyı olur kafasında

Ne olur sus gülmekten karnıma ağrılar girdi kızın adı polyanna olsun bence
Sen öyle san. O eşikten geçmeyenler de evden çıkmayacak evden.
Çocugun kendisine en basta sordugumda aynı ev olmayacak dımı dedım. O da ona ayrı evde otur diyen mı var, evı ayrı yolu ayrı olacak dıye net konusuyor. Ki aynı ev olsa kızın aılesı istemez bu işi.

Çocugun kendisine en basta sordugumda aynı ev olmayacak dımı dedım. O da ona ayrı evde otur diyen mı var, evı ayrı yolu ayrı olacak dıye net konusuyor. Ki aynı ev olsa kızın aılesı istemez bu işi.
Çocukta az değil ha , ayak üstü razı ediyor insanı çekeceği çileye

Evlendikten sonra açılan evi kapatsa adam, koysa anasının babasının başına, ne yapacak kızın ailesi? Boşatacak mı?

Senin durumları biliyorum cnm , ben en çok senin gibi birinin bu adamı önermesine şaşırdım
Ama dışarıdan gercekten ıyı bırı. Ben kızın ilk ve tek sevgilisının 38 yasında ve bosanmıs oldugunu duyunca sasırdım. Gercekten disardan cocuk efendi. Aılesıyle yasıyor da. Ben ne bıleyım böyle herseyin cocugun üstünde oldugunu.Benbu kadar anacı oldugunu da bilmezdim. Şimdi konusunca anacı mı degıl mı anlaşılmıyor ki. Yoksa cıdden tanıstırmazdım ben. Ama başta kıza dedım herseyı konus. Ayrı ev olur falan demıs cocuk. Herseyı garantı etmıs. Dıger elti sorun yasamiyor, bu da yasamaz dıye dusundum ben

O zaman kız fena , kendine güveniyor ondan herşeye razı, anasının gözü yani salaga yatıyor

Evlendikten sonra açılan evi kapatsa adam, koysa anasının babasının başına, ne yapacak kızın ailesi? Boşatacak mı?
Sanmıyorum boşatmaz. Bı de dolgulu bunlar. Kızın aılesı cocuklarına deger verıyor. Ama kızı mutsuz bıle bosanmasına izin vermiyor. Aldatması falan lazım. Dayaga bıle göz yumarmıs aılesı

Balık baştan kokmuş bile bile yakmasın başını evlenince hic ilgi görmez şimdi ilgisiz ise.

Valla cnm uzak dur kabak sana patlar ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…