Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Bu evlilikte başına geleceklerin farkında çünkü dul kalmaya kadar düşünmüş, bu kız da ailesi kadar cahil sebep olmayın derim..
Şuan gidişata bir bakacak. Nasıl davranıyor ilgili olacak mı dıye. Ben uyardım her konuda. Aile konusunun kafama cok takıldıgım ve sorumluluk almamasını söyledım

Kaynana kayınbaba bitse kayınço elti başlar, aile bitmez o adamda.
Biraz şeyler. Ortak kasa var. Kimin ihtiyacı varsa o alıyor. Mesela ameliyat ıcın abısı 8bın aldı. Abısı 1ay ıse gelmedı. Ama gene kasadan para aldı tabıkı. İnternetten satıs yapıyor cocuk ek olarak. Eşime dedım ki. Tüm parayı o alıyor dımı satıstan gelenı dedım. Yoo ortak kasaya koyuyorlar, onlarda sen ben yok dedi. Ben olsam koymazdım dedım.

Arkadaşınız ilgi seviyor.
Adamın yapısı öyleymiş eşinin dediğine göre.
Yazık yapmayın kimsenin başını yakmayın.
Şiir kalpli bir kadına
Kitap okumayı sevmeyen bir adamı yakiştırmak
Bir nevi intihar olur...
Zaten kız da dedı yapımız farklı. Ama ikimizde tolerans gösterirsek olur bu iş dedı. Yanı az ilgilense yeter gene bana dedı

Biraz şeyler. Ortak kasa var. Kimin ihtiyacı varsa o alıyor. Mesela ameliyat ıcın abısı 8bın aldı. Abısı 1ay ıse gelmedı. Ama gene kasadan para aldı tabıkı. İnternetten satıs yapıyor cocuk ek olarak. Eşime dedım ki. Tüm parayı o alıyor dımı satıstan gelenı dedım. Yoo ortak kasaya koyuyorlar, onlarda sen ben yok dedi. Ben olsam koymazdım dedım.
Şimdi adam bi başına, aldığı göze batmaz. Ama anne babaya bakıcı tutacak, ayrı ev açacak, kızı çalıştırmayacak derkeeen kasadan ciddi bir meblağ çıkacak. Bu hiçbirinin işine gelmez. Evlenince o ev de bakıcı da mecbur iptal olur. Bol bol sevaba girer artık arkadaşın.

Bu kızı yakacaksınız göz göre göre...

Şimdi adam bi başına, aldığı göze batmaz. Ama anne babaya bakıcı tutacak, ayrı ev açacak, kızı çalıştırmayacak derkeeen kasadan ciddi bir meblağ çıkacak. Bu hiçbirinin işine gelmez. Evlenince o ev de bakıcı da mecbur iptal olur. Bol bol sevaba girer artık arkadaşın.
Tamamda diger abinin de anne babası sonucta. Onlara bakmak ıcın alınacak para. Normalde korona yokken guzel para kalıyormuş dukkandan. Ama şuan işler durgunmuş. Kız çalışacağım dıyor. Çocuk tamam çalış demiş. Ama bana dedik çocuk ne işi var otursun evde çoluk çocuguna baksın dedi.

Konu sahibi aracı olmayı düşündüğünüz işteki sorunları biliyorsunuz siz olsaydınız o eve gelin gidermiydiniz... yada siz kızın düşmanımızsınız?

Yazık bu kızı kimse sevmemis mi sizde böyle birini mi layık gordünüz arkadaşınıza tanıstiracak
Hiç sevgilisi olmamis. Ve düzenimi kurmak ıstıyorum dıyor. Hatta dıyor ki. Evlenınce kpss calısırım memur olurum. O zaman belkı bana daha farklı gözle bakar dıyor. Çocuk iyi bırı disardan gördüğüm kadarıyla. Ama eş olarak bilmiyorum ilgili olurum dıyor kıza

X