Bu kez haklıyım bence

İkiniz de bir acayipsiniz nasıl desem bilemedim.
Ama eşinizin bu kadar iş yapması bayağı kıskanılmış burada
Bence eşit iş yapıyorsunuz ikiniz de çalışıyorsunuz siz çalışmasanız neyse de bu şekilde tabii ki ortak paylaşım gerekli hatta fazlasını bile yapabilir

Dizi konusu çok fena olmuş o konuda haksızsınız.

ayyy kıyamam nasıl da eğlenirmişş

iyiki açmışım kız konuyu azcık yüzün güldü hadi yine iyisin
Evertt senin gibiler oldukca cokk gulerimm ben boyle sivri zekalarr
cay var icersen sen var gulersenn hahahaha

Hayatta her istediğiniz olmayınca trip atmaya gerek yok ki. Oraya götürmedi diye adama dizi izletmemek nedir o size tr,p attı mı mesela ? Uzatmayın bence :)
öyle yapmayı düşünüyorum ama içimden geldi de yazdım işte öyle bir doldu taştı

tüm detayları fazlasıyla vermişsiniz ama sabahki kavganın sebebini yazmamışsınız bu arada adamcağız daha napsın Allah aşkına derdiniz nedir ? (eşinizin bazı kelimeleri sıkıntılı evet o konuda haklısınız)

Burda haklı haksız yok ki.. günlük muhabbetinizi yazmışsınız.. sonuna kadar okuduğum için kendimi tebrik ediyorum

Yine sen ve yine çok haklı bir yorum aahhh ahh bende böyle düşünmek istiyorum :)
çok tatlısınn

ağzı bozuk adamın nesiyle övüneyim pardon?

Çekilcek dert değilsin gerçekten. Tavla oynayana kadar assaydın çamaşırı tutup bunun için adama trip atıyosun, Adam yumurtana kadar pişirip getirmiş daha ne yapsın yahu bir dizi izlemesine bile müsade etmemişsin. Çok tembel ve şımarıksın.

siz bence bu konularınızı eşiniz ile övünmek ve burdaki insanları sinir etmek için açıyorsunuz gibi geldi bana neden acaba ?
bak tekrar diyorum ağzı bozuk adamın nesiyle övüneyim yahu amaan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…