Bu kez haklıyım bence

o an öyle gelişti öyle oldu çünkü eşimi seviyorum yani..
bilmiyorum ben herşeyi buraya açıkca yazıyorum eşim evi terkedince de yazdım başka şeylerde de yazdım hep yazdım yani gizlim saklım yok yada bilerek eşimi övmek gibi bir derdim yok

cevaplarıda cok sinir bozucu cidden.. ben artık öyle düşünüyorum.
bu kadar övündüğünüz yeter herkes anladı kocanızın mükemmel bir insan oldugunu
ahahahah yaa istemediğin cevap gelince hemen pıkbıtkıp
kime göre neye göre mükemmel

Eşinin yaptıklarını abartarak büyütünler de bana çok ilginç geliyor. Her ikisi de çalışıyor, bütün temizliği ,ütüyü vsyi zaten kadın yapıyor. Adam da bu iş bölümünden kendinin de sevdiği yemek yapma görevini almış.
Ne var bunda?
Bunu bile içten içe ayiplayan -tuhaf bulan insanlar hala erkeklerle eşit olduğunu düşündüğünü söyleyebiliyor, ben de buna şaşırıyorum!

Konu sahibi sana gelince, dünya kadar gereksiz nazın ve tribin var. Aynı anneme benziyorsun. O da eşinin yaptığı güzel şeyleri görmez, istekleri bitmez, en ufacık,olumsuz bir durumda anında suratini asar-karşi taraf alttan alıp pohpohlayip güzel sözler edince anca yüzü yumuşar. Dünyanın kendi etrafında döndüğünü zanneder.
Okuduğum tepkiler vs vs hep aynı. Babam yorucu bir işte çalışır,annem ev hanımı. Buna rağmen bazen yemeği babam hazirlar-her pazar kahvaltı sofrası hazirlar- akşamları çay servisi yapar- çocukları büyütürken alt degistirme-besleme-gezdirme-ilgilenme-odev yaptırma , hepsiyle ilgilenmiştir..
Ama hala basit bir sorunda kadının suratı asılır.
Hee, kocası seviyor, gönlünü alıyor otuz senedir ama ben uyuz oluyorum. Hatta o kadar uyuz oluyorum ki hayatımdaki insanda böyle ufak şeyleri büyütme emaresi gördüğüm anda topuklayacak yer arıyorum.
Çoooook iticisiniz, lütfen ota boka alınmaya bir son verin .
Eşinizin sözleri kırıcı mi?
Evet kırıcı ve gereksiz. Aynı sizin gereksiz cikislariniz gibi.
İkiniz de kendinizi törpülemelisiniz.

Her cümlenin sonu “eşim yaptı”yla bitiyor. Bence eşinizin size “yan gelip yatmam lazım, belki o zaman kıymet bilirsin” demesi gerekiyor. Misafir gelmiş eşiniz her türlü ikramı hazırlıyor, hizmet ediyor siz bi tek temizlik yapmışsınız gün boyu. Tatlı yemediniz diye de dünyanın tribini atmışsınız. Adam güzellikle söylemiş defalarca yorgunum diye. Anlayış sıfır. Prensestiniz galiba siz baba evinde.

Canim benim madem yemek yapmayi hicbirsey yapmamakla bir tutuyorsun,madem yemek yapmak kolay o zaman sen yemek yap.
O da diger isleri yapsin illa adama is yaptirmak istiyorsan.
tamam da ben seviyorum yemek yapmayı diyor bana diğer işleri paslama sen yap diyor

ahahahah yaa istemediğin cevap gelince hemen pıkbıtkıp
kime göre neye göre mükemmel
senin cevaplarının benim isteğime göre gelip gelmemesini dert edecek bu yüzdende pıkbıtkıp yapacak kadar vaktim yok senin deyimin ile .!
ciddi anlamda sen kafa buluyorsun herkesin sinirlerini bozuyorsun yetmedimi tatmin olmadın mı halen ? hmm o zaman şöyle diyelim
sen haklısın sonuna kadar yaptıgın asla sımarıklık değil
eşin haksız..
bu adamı iyice bunalt eve hapset.
sürekli hır gür cıkar kavga et
tv fişini cekmekle kalma at camdan dışarı
yapışık ikiz gibi dolanın
her istediğini yaptır aman aman taviz verme herşey senin istediğin gibi olsun tamamdır sorunun çözüldü ..

Herseyi en ince ayrıntısına kadar yazmışsın iz o
WCe ne zaman girip s.ctiginizi yazmamissiniz

Aşkıııım dememiş mi aman allahım.
Kaç yaşındasınız bu ne çocukluk. İş yaptım ayy iş yaptım. Yaptığınız iş ütü (çamaşır attım çamaşır çıkardı mı iş olarak saymıyorum) Bi de mutfağı topladınız. Max 40 dakikada biter bunlar. Amma abartmışsınız. Eşinizde yemek yapmış, alışveriş, kahvaltı hazırlamış, siz başka şeyler istemişsiniz onu pişirmiş, ailenize çay vs ikramında bulunmuşbir sürü iş yapmış ki sizden çok çok fazla iş yapmış. Kırmamış sizi ikeaya gelmiş. Peki ne istiyorsunuz derdiniz ne?
Bazı kadınları anlamak çok zor Cidde'n.
Ha not düşeyim demişsiniz ya kıçımı devirip yatmam lazım. Muhtemelen ev hanımlarını kastettiniz, inanın sizin 10 misliniz iş yapıyorlardır

Sayasim
geliyo bayaaa biii neyin kafasi bu acaba hala,sacunma,yapiyo bide hakli cikarcak kendini

Tmm haklsinmi desekk ne yapsakta avunsaa

ahahah ya bak bakalım hangilerine cevap veriliyor iyi yorumların çoğunu beğenip geçiyorum ama sizin gibilere cevap veriyorum
ayrıca bende çalışıyorum
Ve kesinlikle rezil olduğumu düşünmüyorum
Burada beni kim tanır kim bilir ya çatır çutur yazıyorum valla umrumda değil

bacım normalde kk da çok takılırım ama genellikle yorum yazmam.

sana yazmasam catlardim.

inan ki kötülüğüne demiyorum baştan deyim.

adamin yaptıklarını okurken vay be dedim.
bak severek evlendim 8 aylık falan evliyim 6 buçuk aylikda hamileyim.

adam kalkip mandalinami soymazsan yemem diyor. senin ki kalkıp yemek yapıyor ağırlıyor.

bu sadece bir örnek di .

hayatta mutlu olmak istiyorsan hep senden kötüsünü dusuneceksin.

ya esin bunları yapmasa üstüne seni dövse etse aldatsa elinde paran olmasa veya dermansiz hastaligin olsa ?

hayat o kadar kısa ki ...
bugunlerine sukretmezsen dunlerini çok ararsin.

yaşın kac bilmiyorum ama ben 20 yasindayim böyle düşünerek büyüdüm.

kocani seviyorsun ya o adam eve gelemese birgün ölüm var hiç mi düşünmezsin.

silkelen akşama eşinin sevdiği güzel bir yemek veya jest yap . hayatim fevri cikislarim olabiliyor kusura bakma seninde bazi laflarına üZülüyorum kiriliyorum daha dikkat edelim de konuyu kapat ve saril .

emin ol hayat cok kısa seviyorsanız birbirinizin kiymetini bilin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…