Bu kez haklıyım bence

koca; markete gidiyor, kahvaltı hazırlıyor, kayınvalidesine çay ikram ediyor, yemek hazırlıyor.
konu sahibi evi temizliyor, pijamasını çıkarıp üstünü giyiyor, kayınavlidesine kahve yapıyor, sofra hazırlıyor.
koçtaşa da gidiliyor ama mekanda oturulmuyor...
arada bir yaramazlık yapılıyor, duşlar alınıyor.
koca yatıyor. konu sahibi gece temizlik yapıyor bunun için surat yapıyor.

koca konu sahibini teyzesini eniştesini seviyor, doğumgünü kutlama talebine olumlu bakıyor.
kocanın ergen ergen çıkışları, konu sahibinin de ergen ergen tripleri var.
evcilik oynuyor gibiler ama seviyorlar birbirlerini, aşk var.

yaşlar küçükse, bir iki sene daha çocuk yapmasınlar diyorum ben. biraz öpüşsünler, koklaşsınlar.
bu ergen tepkileri azalsın.
yaa ne güzel ne tatlı yazmışsın eridimm
sana kocaman kalp :KK200:

bence sen kendini begenmis birirsin gosteris meraklisi biri
Kolay kolay kimseye kotu soz demem kavgaxetmem ben kkdede hic yapmadim ama sacmaliyosun resmen arkadas,adam yemek yapiyo bulasik,ykiyo yorgunum,diyo yok illa,cikcaz yoeuldu adam birak
Benim esim 7de gelse kiyamam yoruldu uzansin,dinlensin,diye sen dahada fazla dahada diye kafayi yemissin azicik insaf bu adama tmm kotu soz etmis bu yuzden haksiz ama,demekki,nasil sinirlendirdiyseniz adam patlamis
diger konusalrda sacmaydi buda sacma

Ya benim kocam boyle diye ovmeye calsiiyosuniz yada
Dikkat cekmeye calisiyosunuz burda resmen
Kendinizi rezil etmekten baska,bise yapmiyosunuz

YARIN COCUK OLURSA ESINIZ EMZIRSIN BAKSIN SIZ GEZIN TRIP ATIN OLURMU?

Not
Iyi yorumlara cevap veriliyo evet ben hakliyim diye kotuye cevap yokk :KK70: hadi haklisin sen o zaman :KK70:

Çünkü sizin gözünüzdeki evlilikte kadın tüm işi yapar erkek kıçı devirip yatar.
Ve evlilik sadece iş paylaşımı için yapılır

hııı hııı sizde haklısınız :lülülü:
kendi adıma evlilik kesinlikle böyle birşey değldir.. ve herşeyi kadın yapar mantıgını asla düşünmedim düşünmem hayat müşterek.. eşim ile herşeyi ortak yaparız. lakin sizin durumu çok farklı. anlıyormusunuz
sizin ki şımarıklık ergenlik çocukluk...
sıkıldıkca konu acıyorsunuz.. hoşunuza gidiyor mu bari insanları sinir etmek ?
cok sıkılıyorsanız geyik bölümüne takıln burda gercek derdi sıkıntısı olan insanların zamanından calıp meşgul etmeyin.

Evet evet oylee canm dedigin gibi hehe
adam yemek yapsin yorulsun hala ciakrt disari tvyi kapat izletme o senin hizmetcinmik neyinn sende biseyler yap
Benm esim gece kalkar kizimizada bakar mamada yapar hastaysam basimdada bekler corbada yaparrr
amaben illa o illa bu diye trip atmam
He he haklisin :KK70:

Ama adam da bütün gün çalışmış. Siz akşam salonda otururken size hizmet etmiş. Gece de uyumayıp ütü mü yapsın? Sizinki zaten adil bir iş bölümü.

Bana işin çoğunluğunu eşiniz yapmış gibi gözüktü.. Siz biraz yatmayı gezmeyi seviyosunuz anladığım kadarıyla biraz tembel olabilir misiniz acaba?? Eşiniz sürekli bişeyler hazırlarken pişirirken siz neden kendi işlerinizi halletmek yerine prenses gibi oturdunuz sonra da gece iş yapıp sabah adama laf soktunuz en çok bunu merak ettim?
ben misafirlerle ilgilendim arada geçtim ona yardımcı oldum makineye işlerini hallettim
yayıp yatmadım yani

Saatin neden o kadar geçtiğini belirtmek için anlattım heralde yani yoksa sizene tabiki ama sonra o kadar saat nasıl geçti soruları gelecekti.

Konuya gelecek olursak tamam da bende çalışıyorum yani yardım nedir? onları da yapmasa hiçbirşey yapmamış olacak zaten

Kendi adıma hiç de takılmazdım arada ne iş yaptığınıza. Kendini haklı çıkarmak için bu kadar detaya anlatmaya gerek yok. Çünkü ortada olay yok..

Ben erkeklerin evde iş görmesini, yardım etmesini abartılı bulan biri değilim. Bilakis aynı evde yaşayan adam yapacak, yapmalı. Ben de eşimden beklerim her zaman. Şükret, dua et tarzı söylemler bana göre değil. Ben senin "ben zaten yapamıyorum" deyip kenara çekilmeni garipsiyorum. Sadece "sofrayı kurdum" yazmışsın. İnsan bir salata bile yapamaz mı?

Ayrıca adam evinde ayaklarını uzatıp tv izlettirmemen, hep ben hep ben demen çok itici..
Adam daha ne kadar dayanır bu tuhaflığa bilemiyorum..

ben misafirlerle ilgilendim arada geçtim ona yardımcı oldum makineye işlerini hallettim
yayıp yatmadım yani
Ben akşamı kastetmiştim eşiniz kestane keserken, pişirirken,getirirken,muz getirirken,yumurta kırarken siz neyle meşguldünüz?

Benm esi moyle yemek yapacakm osafir agirliycak bide alisverise gitcek hahahahahah diziyi acmiycam falaln bosaniriz bee trip trip bune boyle

Adama helal olsun iyi dayaniyooo
bende oturmuyorum değil mi bende uğraşıyorum

Çoluk çocugunu evlendirirsen böyle olur işte.
Zart yaptı kırıldım.
Zurt yaptı kırıldım.
Kk'ya konu açayım da nasıl olursa olsun hesabı.
Şahsen biz sıkıldık, sen sıkılmadın.
e tamam sıkıldıysan yorum yapma şekerim burda sıkılanlar yapıyor nedense ardı ardına 10 15 yorum
teyarebbimm

bende oturmuyorum değil mi bende uğraşıyorum
O zaman bi gunyer degisin bakalim bos,duruyosun demedim ben sen yap yemegi o sadece sofra hazirlamaya yardim etsin sen yoeulmusken disari cikarttirsin zorlaa tv izletmesin olurmu canm benim

Bunu kabu let

SIMARIKSIN ERGEN GIBI BISEYSINN

Hayır birde adam gecenin bir vakti yumurta canı çekmiş onuda yapmış.Tuhaf ....
HANİ yemek yapmayı bilmezsin anladım da yumurtada mı yapmayı bilmezsin !
biliyorum tabiki canım çekti dedim o da "aşkım reklam arasında yapayım ben sana" dedi
bende tamam dedim

G gkk1 bizim üniversite zamanlarımızda çok vardı biliyor musun "ben iş yapmayı bilmiyorum" "ben yemek yapmayı bilmiyorum ama yemeğin içinde bunu yemem" deyip eli eli üstünde oturan uyanıklar. Onları aklıma getirdi konun. :KK48:

Ben de baklava, börek açmıyordum evlendiğimde yemek pratik işidir zaten. Yapamıyorum deyip kenara çekilirsen hiç öğrenemezsin zaten. Gelecekte çocuk olunca ne yapacaksın eşin mi gelip yapacak çocuğun sebze çorbalarını, yoğurtlarını?
haklısın valla ne diyim öğreneceğim inşallah istesem yaparım zaten de bu sefer herşey bana binecek

X