Bu kez haklıyım bence

ben 23 o 29 ya işte bende senin gibi düşünüyorum son paragrafında dediğin gibi yanii..

cevaplarıda cok sinir bozucu cidden.. ben artık öyle düşünüyorum.
bu kadar övündüğünüz yeter herkes anladı kocanızın mükemmel bir insan oldugunu

e o hiçbir şey yapmasın madem bir yemekle ilgili şeyleri yapar zaten

cevaplarıda cok sinir bozucu cidden.. ben artık öyle düşünüyorum.
bu kadar övündüğünüz yeter herkes anladı kocanızın mükemmel bir insan oldugunu
Yaw majeste millete kuzum,canım,balım demekle kimse kendini şirin gösteremez.
Yani eşi görebilir ama ben görmem mesela.
Bu adam çok pis biri ise yine diyorum geri dönmek için kırk atla atılması anlamsızdı.
Madem mükemmel bir adam bir kadın ar eder bu kadar özelini saça saça dolaşmaya.
Yani en azından suradaki konulardan ders çıkarır, az şükreder ama yok.
Ciddiyim belasını arıyor.
Bulacagına yürekten de inanıyorum.

Yine aynı tarz bir konu canım haklısın bence eşin gereksiz cümleler söylemiş sana ama gönlünü alır boşver
inşallah canım bakalım akşam göreceğizz :)
bu arada farklı konular da açtım ama yorum yapan olmadı

hangimiz daha tuhafız bilemedim..
Valla siz tuhafsınız.. Eşiniz misafir ağırlamış , markete gitmiş , sonra alınacaklar var demişsiniz oraya da gitmiş evde kestane yapmış çay yapmış ama dizisini izlemek isteyince sorun çıkarmışsınız ne gerek var ki ? Eşim seviyorsa bir diziyi ben sevmesem bile izlerim eşim mutlu oldukça ben mutluyum.. Eşiniz değilde siz bencil geldiniz bana kusura bakmayın ama

O değil de adam akşam 5'ten sonra baya baya döktürmüş. Konu sahibi hakikaten "ben de sofrayı kurdum demiş" ya. Adam 2 çeşit meze salata neyim yaparken hakikaten oturdun mu sadece? Ne farkın var kadın mutfakta cebelleşirken salonda misafirle laklak yapan erkekten?

G gkk1 hadi başardın bak eşine beğeniler yağıyor. Kaldı ki benim eşim de yardım eder. Ama sen çok bencil geliyorsun gözüme. Her konun ayrı bir trajedi..

Bilemedim ya işte öyle sıkıldım yazıverdim

ya kuzu bak şimdi ben eşimle otururum vakit geçiririm sonra uyur ben işlerimi hallederim
ama öyle yapmamak lazımmış

e o hiçbir şey yapmasın madem bir yemekle ilgili şeyleri yapar zaten
Canim benim madem yemek yapmayi hicbirsey yapmamakla bir tutuyorsun,madem yemek yapmak kolay o zaman sen yemek yap.
O da diger isleri yapsin illa adama is yaptirmak istiyorsan.

ya canım onu da yapmasa herşey bana kalacak ne yapıyor ki başka, köle miyim ben

kin tutmayacağım ya ama sinir oldum işte

bütün yük onda mı? sadece mutfakla ilgileniyor geri kalan herşey bende. Evin diğer odaları ve işleri de var, hatırlatırım

ya kuzu bak şimdi ben eşimle otururum vakit geçiririm sonra uyur ben işlerimi hallederim
ama öyle yapmamak lazımmış
Kız kocan kestaneyi hazırlarken makinayı bosaltsaydin. Ben 3 dakikada bosaltiyorum makinayi. Camasirlarida atmak birkac dakika suruyor. Sen biraz daha pratik olursan cok iyi olacak. Esin sana yardim etmedigini dusunsene yemekleride sen yapsan. Burdaki bayanlarin 99% gibi, napardin ozaman. Burda bi bayan senin eşinin yaptığı herseyi yapsaydı akşam oldu kocam bana dizi izletmedi deseydi. Adamın ağzından girer burnundan cikardik. Emin ol buna.

Saatin neden o kadar geçtiğini belirtmek için anlattım heralde yani yoksa sizene tabiki ama sonra o kadar saat nasıl geçti soruları gelecekti.

Konuya gelecek olursak tamam da bende çalışıyorum yani yardım nedir? onları da yapmasa hiçbirşey yapmamış olacak zaten

canı sıkıldıgı için yazıvermiş konuyu itiraf etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…