Bu kez haklıyım bence

_MAJESTE_ onu bunu bilmemde dünya sadece konu sahibinin etrafında dönüyor gibi ,
çok üzgünüm ama ergen haraketler yapması eşini bunaltır gibime geliyor.Hatta adam söylenmelere başlamış bile.
adam yine iyi sabırlymış vallahi başkası olsa ohoo ya kapının önüne koyardı yada çeker giderdi..
cidden konu sahibi görmüyor mu olanları ? yada kocasıyla övünmek adına mı acıyor bu konuyu ben anlayamadım ben böyle kocayı baş tacı yapardım

ayy bu nee daraldım şiştim. bu kadar ayrıntıya ne kadar var. ailelerin konuyla hiç ilgisi yokkken ailelerle olan kısmı her detayıyla anlatmaya ne gerek var detaylarda boğuldum asıl konuyu anlamadım ben. okuduğuma pişman oldum

Sen bence aksam kocandan zibilyon kez ozur dile ne kocalar var die benim adam 5 dk cocuga bakip arada kirli bulasiklari makinaya yerlestiriyor die basima kakip duruyor benim esim olsa sizin esinizin yerinde kendi yapmak yerine anneme yemek yaptirir hizmet ettirirdi bulmusta bunuyorsunuz gibi geldi sorry

Valla canim adam 4cesit yemek yapacak,kadini gezdirecek,tribini cekecek,yumurta kiracak,bir de kestane cizip pisirecek..Bana cok uzak seyler bunlar benim esim hazir yemegi isitip yiyemiyor. :)

Herkes eşine göre davranış geliştiriyor zaten. Ama ben erkekten iş talep etmenin gerektiğine inanıyorum her zaman. Az biraz naz gerekiyor. Ama konu sahibinin eşi resmen eziliyor.
Adamcağız bütün yemekleri yapıp misafir ağırlamış. Bir de yorgunum deyip gitmeseydi onun da tribini çekecekti biliyor. En iyisi gitmek demiş.. Ama karşısında anlayışsız, şımarık bir eş var..
Yakında isyan edecek. Ki whatsapptan engellemişliği zamanlar bile var..

Bende anlamadım ! tamam adam da bunaldığından saçma sapan konuşmuş ama heralde darlanmış artık.
Biz belki bu yazdıklarımız ile kendisinin yanlış fikirlerde düşüncelerde olduğunu ve eşine haksızlık yaptığını anlatmış olabiliriz umuduyla diyorum

Adam altin gunlerine katilacak kivama gelmis artik :)

Eşiniz gibi birini bulmuşsunuz daha ne istiyorsunuz yaptığınız şımarıklık bırakın izlesin adam televizyonunu ne olacak o ara ilgilenmesin sizle

hangimiz daha tuhafız bilemedim..

ben kötü bir şey söylemedim gibi geldi bana ama tabi herkes kendince haklı

siz bence bu konularınızı eşiniz ile övünmek ve burdaki insanları sinir etmek için açıyorsunuz gibi geldi bana neden acaba ?
Aynı şeyi düşünüyorum son bir kaç konudur.
Madem bu adam bu kadar kötü ve tuhaf ise ne demeye gidip yalvarıp ayaklarına kapandın diyesi geliyor insanın.
Yok bana zırt dedi, yok bana pırt dedi ama bana muz getirdi, kestane pişirdi.
Aklı mantıgı olan şu konudan ne çıkarır ALLAH aşkına :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…