Bu kez haklıyım bence

Her yorumda soranlara sinir olurdum ama bu kez ben soracağım. Allah aşkına yaş kaç? adam dzi seyretmek isteyebilir sırf istediğiniz yere gitmediniz diye dzi izletmemek nedir? Bi de kötü bir şey dememiş ki erken yatalım demiş. Siz de dönüp ‘bitirmeme yardım edersen neden olmasın’ deseydin kavga çıkmazdı. Biraz aksi davranıyorsunuz bana kalırsa

Ama bu arada burada birazdan gelecek yorumlara kulak asmayın. Eşin yemek yapıyor da öp de başına koy tarzında olanları. Hayat müşterek yapması kadar doğal bir şey yok.
ben 23 o 29 ya işte bende senin gibi düşünüyorum son paragrafında dediğin gibi yanii..

Aynı şeyi düşünüyorum son bir kaç konudur.
Madem bu adam bu kadar kötü ve tuhaf ise ne demeye gidip yalvarıp ayaklarına kapandın diyesi geliyor insanın.
Yok bana zırt dedi, yok bana pırt dedi ama bana muz getirdi, kestane pişirdi.
Aklı mantıgı olan şu konudan ne çıkarır ALLAH aşkına :)
cevaplarıda cok sinir bozucu cidden.. ben artık öyle düşünüyorum. :işsiz:
bu kadar övündüğünüz yeter herkes anladı kocanızın mükemmel bir insan oldugunu :halay:

Valla siz mi evin hanimisiniz yoksa esiniz mi ben anlayamadim kusura bakmayin ama.Muzu bile adam getiriyor mutfaktan yemek yapmasini gectim..
Derdiniz nedir anlayamadim.Yemek yapmis adam zaten,mutfagi tabi ki siz toplayacaksiniz.Utuyu de esiniz mi yapsin?
Yapilan isler evinizin isleri.Gece 2de yapmasaniz ertesi gun mutlaka yapacaksiniz.Adamin basina neden kaktiniz anlayamadim.Sen sunu yaptin ben bunu yaptim diye yarisiyor musunuz?
e o hiçbir şey yapmasın madem bir yemekle ilgili şeyleri yapar zaten

cevaplarıda cok sinir bozucu cidden.. ben artık öyle düşünüyorum. :işsiz:
bu kadar övündüğünüz yeter herkes anladı kocanızın mükemmel bir insan oldugunu :halay:
Yaw majeste millete kuzum,canım,balım demekle kimse kendini şirin gösteremez.
Yani eşi görebilir ama ben görmem mesela.
Bu adam çok pis biri ise yine diyorum geri dönmek için kırk atla atılması anlamsızdı.
Madem mükemmel bir adam bir kadın ar eder bu kadar özelini saça saça dolaşmaya.
Yani en azından suradaki konulardan ders çıkarır, az şükreder ama yok.
Ciddiyim belasını arıyor.
Bulacagına yürekten de inanıyorum.

Yine aynı tarz bir konu :KK66: canım haklısın bence eşin gereksiz cümleler söylemiş sana ama gönlünü alır boşver
inşallah canım bakalım akşam göreceğizz :)
bu arada farklı konular da açtım ama yorum yapan olmadı :KK54:

hangimiz daha tuhafız bilemedim..
Valla siz tuhafsınız.. Eşiniz misafir ağırlamış , markete gitmiş , sonra alınacaklar var demişsiniz oraya da gitmiş evde kestane yapmış çay yapmış ama dizisini izlemek isteyince sorun çıkarmışsınız ne gerek var ki ? Eşim seviyorsa bir diziyi ben sevmesem bile izlerim eşim mutlu oldukça ben mutluyum.. Eşiniz değilde siz bencil geldiniz bana kusura bakmayın ama :işsiz:

O değil de adam akşam 5'ten sonra baya baya döktürmüş. Konu sahibi hakikaten "ben de sofrayı kurdum demiş" ya. Adam 2 çeşit meze salata neyim yaparken hakikaten oturdun mu sadece? :KK57:Ne farkın var kadın mutfakta cebelleşirken salonda misafirle laklak yapan erkekten? :sinirli:

G gkk1 hadi başardın bak eşine beğeniler yağıyor. Kaldı ki benim eşim de yardım eder. Ama sen çok bencil geliyorsun gözüme. Her konun ayrı bir trajedi..

Adam size ben yoruldum sen oturdun dememiş ki. Siz alınganlık yapmışsınız. Hatta ben çok iş yaptım, sen oturdun da yoruldun sankiye gelmiş sizinki. Üşenmedim okudum hepsini:))
Bi de çok abartıyorsunuz her tartışmanızı. Konu açmaya değecek bir şey değil bence.
Bilemedim ya işte öyle sıkıldım yazıverdim :21:

Canım sen şaka misin ya :KK70: :KK70:
Bu arada adam yumurtana kadar yapiyor. Ailenize akşam yemekleri hazirliyor. Ben bilmiyorum diye aradan cekiliyorsun. Bilmedigin çok şey var evlilikte ogrendigin. Bunlarida ogren. Üzülerek yazicam ama yine haksizsin. Tavla oynayacağına dizi izleyeceğine halletseydin islerini. Her zaman takıldığınız yer ise bir günde takilmayiverin hemen cocuk gibi surat yapmissin. Dunyanin en mutlu olabilecek insaniyken nasil kendini bu hallere sokuyorsun merak ediyorum yeminle
ya kuzu bak şimdi ben eşimle otururum vakit geçiririm sonra uyur ben işlerimi hallederim
ama öyle yapmamak lazımmış

e o hiçbir şey yapmasın madem bir yemekle ilgili şeyleri yapar zaten
Canim benim madem yemek yapmayi hicbirsey yapmamakla bir tutuyorsun,madem yemek yapmak kolay o zaman sen yemek yap.
O da diger isleri yapsin illa adama is yaptirmak istiyorsan.

Bide eşinin niye sürekli mutfakta olmasını anlayamadım ben cidden yemekleri eşin yapıyo çayı eşin yapıyo meyveyi tatlıyı eşin mi getiriyo?? Helal valla ama bunları biraz da kadının yapması daha doğrusu en cok kadının mutfakta olması dogru geliyo bana..erkek te yardım etmeli sadece
ya canım onu da yapmasa herşey bana kalacak ne yapıyor ki başka, köle miyim ben

gun cok yogun gecmıs bence, o gunun ustune ben koctasa bıle gımezdım, evde oturup dızı ızlemeyı tercıh ederdım. esınız yorulmus gercekten bellıkı. Ben koctastan sonrasını teklıf bıle etmezdım boyle bır durumda heralde.
Aksama opusur barısırsınız, haklılık gutmeyın boyle bır konuda bence.
kin tutmayacağım ya ama sinir oldum işte

Valla evdeki yükün çoğu adamda, yemekleri o yapmış, eve geliyor kestane pişirmek çay getirmek meyve servisi onda, canınız yumurta istiyor onu hazırlayıp size sunmak da onun işi. Gerçekten şımarıklık etmişsiniz kusura bakmayın, dizi izletmemek nedir yahu? Evet eşiniz nahoş kelimeler etmiş ama siz de sabrını sınamışsınız resmen. Burakaaydınız o dizisini izleseydi siz o sırada işinizi halletseydiniz işleriniz gece 3 e sarkmamış olurdu
bütün yük onda mı? sadece mutfakla ilgileniyor geri kalan herşey bende. Evin diğer odaları ve işleri de var, hatırlatırım

ya kuzu bak şimdi ben eşimle otururum vakit geçiririm sonra uyur ben işlerimi hallederim
ama öyle yapmamak lazımmış
Kız kocan kestaneyi hazırlarken makinayı bosaltsaydin. Ben 3 dakikada bosaltiyorum makinayi. Camasirlarida atmak birkac dakika suruyor. Sen biraz daha pratik olursan cok iyi olacak. Esin sana yardim etmedigini dusunsene yemekleride sen yapsan. Burdaki bayanlarin 99% gibi, napardin ozaman. Burda bi bayan senin eşinin yaptığı herseyi yapsaydı akşam oldu kocam bana dizi izletmedi deseydi. Adamın ağzından girer burnundan cikardik. Emin ol buna.

Atlaya atlaya okudum bu nedir yahu? Sevişip kalkıp duş almaya kadar. Bize ne bundan?
Bu forumu da tuhaf kullanmaya başladın kendin gibi.

Adam haklı resmen şımardın sen.. Adam sana basbaya yardım ediyor evde. Kalan işleri de yap kendi evinin işi sonuçta. Makineye çamaşır atmak çok zor iş zaten.
Senin kaprisin yüzünden sevdiği diziyi izlemeyip seninle tavla oynamış işte. Her gittiğinde o mekanda oturmak isteği neden? İstememiş kabul etmişsin "beni kandırdın" diyorsun. Evde dizisi varken eve gelip izlemek istemesi çok normal. Ama sen 7/24 seninle ilgilensin istiyorsun..

Sonuç olarak YİNE HAKSIZSIN. Adama birazcık huzur ver huzur..
Saatin neden o kadar geçtiğini belirtmek için anlattım heralde yani yoksa sizene tabiki ama sonra o kadar saat nasıl geçti soruları gelecekti.

Konuya gelecek olursak tamam da bende çalışıyorum yani yardım nedir? onları da yapmasa hiçbirşey yapmamış olacak zaten

Yaw majeste millete kuzum,canım,balım demekle kimse kendini şirin gösteremez.
Yani eşi görebilir ama ben görmem mesela.
Bu adam çok pis biri ise yine diyorum geri dönmek için kırk atla atılması anlamsızdı.
Madem mükemmel bir adam bir kadın ar eder bu kadar özelini saça saça dolaşmaya.
Yani en azından suradaki konulardan ders çıkarır, az şükreder ama yok.
Ciddiyim belasını arıyor.
Bulacagına yürekten de inanıyorum.
canı sıkıldıgı için yazıvermiş konuyu :KK53: itiraf etti

X