Bu kez haklıyım bence

majestemm ne guzel konusmissun bee bizim eslergibi olsaa napar acabaaa
kavga etmeye yer arıyor resmen adamı zorla kıskırtıyor üstüne salıyor gel bana cıkış agır sözler söyle diyor..
adam daha ne yapsn
bu kadarda bunaltılmaz ki bir insan vallahi adamcagz yine iyi sabırlıymış. bu ne ya. allah akıl fikir versin sanki 15 yaşında cocuk. şımarıklık başka birşey değil

AÇIKÇASI eşiniz yemek yapmaktan çok adam devamlı getir götür işleri de yapıyor bu anlattıklarınızdan..

Adam kestane bile kesiyor be:)
Isterseniz lokmalari cigneyip agziniza versin,siz zahmet etmeyin.
Ne kadar şımarıkça bir tutum.
Neden surekli ben haklıyım,ben yapiyorum cabasi icindesiniz?
Bravooooo
Eski konularinida okuyun lutfenn
Ama o haklik

Hayır birde adam gecenin bir vakti yumurta canı çekmiş onuda yapmış.Tuhaf ....
HANİ yemek yapmayı bilmezsin anladım da yumurtada mı yapmayı bilmezsin !

G gkk1 bizim üniversite zamanlarımızda çok vardı biliyor musun "ben iş yapmayı bilmiyorum" "ben yemek yapmayı bilmiyorum ama yemeğin içinde bunu yemem" deyip eli eli üstünde oturan uyanıklar. Onları aklıma getirdi konun.

Ben de baklava, börek açmıyordum evlendiğimde yemek pratik işidir zaten. Yapamıyorum deyip kenara çekilirsen hiç öğrenemezsin zaten. Gelecekte çocuk olunca ne yapacaksın eşin mi gelip yapacak çocuğun sebze çorbalarını, yoğurtlarını?

dogruubak hicc unutmuyom 4 5ay once esim le oturuyoz bana CANIM KÜLLUK VERIRMISIN dedi ben sokkk oldum bana canim dedi adamm iki dk sonra adamda sok olduu ANAA BEN CANIM DEDIM NOLUYO DEDI dusun bizi,artikkk askim diye tlf acmayi geccctikk adam kole olmus bilee

Adam kestane bile kesiyor be:)
Isterseniz lokmalari cigneyip agziniza versin,siz zahmet etmeyin.
Ne kadar şımarıkça bir tutum.
Neden surekli ben haklıyım,ben yapiyorum cabasi icindesiniz?

Kestane kesmek erkek için daha kolay ama
Bizde de hep eşim yapar o işi. Ne yoracağım kendimi. Gerçi şimdi onun da aparatı var ama ben yine eşimden isterim. Seviyorum adama iş vermeyi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…