Bu kez haklıyım bence

Valla evdeki yükün çoğu adamda, yemekleri o yapmış, eve geliyor kestane pişirmek çay getirmek meyve servisi onda, canınız yumurta istiyor onu hazırlayıp size sunmak da onun işi. Gerçekten şımarıklık etmişsiniz kusura bakmayın, dizi izletmemek nedir yahu? Evet eşiniz nahoş kelimeler etmiş ama siz de sabrını sınamışsınız resmen. Burakaaydınız o dizisini izleseydi siz o sırada işinizi halletseydiniz işleriniz gece 3 e sarkmamış olurdu

Atlaya atlaya okudum bu nedir yahu? Sevişip kalkıp duş almaya kadar. Bize ne bundan?
Bu forumu da tuhaf kullanmaya başladın kendin gibi.

Adam haklı resmen şımardın sen.. Adam sana basbaya yardım ediyor evde. Kalan işleri de yap kendi evinin işi sonuçta. Makineye çamaşır atmak çok zor iş zaten.
Senin kaprisin yüzünden sevdiği diziyi izlemeyip seninle tavla oynamış işte. Her gittiğinde o mekanda oturmak isteği neden? İstememiş kabul etmişsin "beni kandırdın" diyorsun. Evde dizisi varken eve gelip izlemek istemesi çok normal. Ama sen 7/24 seninle ilgilensin istiyorsun..

Sonuç olarak YİNE HAKSIZSIN. Adama birazcık huzur ver huzur..

ayyyy daraldım vallahi.
sizin canınız sıkılmış, birbirinize sarmışsınız.
Eşinize de koca bir maşallah.

koca; markete gidiyor, kahvaltı hazırlıyor, kayınvalidesine çay ikram ediyor, yemek hazırlıyor.
konu sahibi evi temizliyor, pijamasını çıkarıp üstünü giyiyor, kayınavlidesine kahve yapıyor, sofra hazırlıyor.
koçtaşa da gidiliyor ama mekanda oturulmuyor...
arada bir yaramazlık yapılıyor, duşlar alınıyor.
koca yatıyor. konu sahibi gece temizlik yapıyor bunun için surat yapıyor.

koca konu sahibini teyzesini eniştesini seviyor, doğumgünü kutlama talebine olumlu bakıyor.
kocanın ergen ergen çıkışları, konu sahibinin de ergen ergen tripleri var.
evcilik oynuyor gibiler ama seviyorlar birbirlerini, aşk var.

yaşlar küçükse, bir iki sene daha çocuk yapmasınlar diyorum ben. biraz öpüşsünler, koklaşsınlar.
bu ergen tepkileri azalsın.

Popüler roman okuyorum sandım,o onu dedi,ben şunu dedim ...Konu sahibi derdinize şükredin bence, Allah sizi daha büyük dertlerle sınamasın inşallah

Ergenlerin tripleri gibi bi mıhabbet olmuş inanılmaz :/
Ayrıca böylesine ilgili ve iş yapmaktan kaçınmayan eşinize karşı biraz daha anlayışlı olabilirdiniz. Zorla koçtaşa götürmüşsünüz bi de dönüşte cafeye uğramayınca trip atmışsınız :/
Biraz büyüyün artık.

ay bu kadar ayrıntıya ne gerek vardı, tatlıya bağladık yazsanız biz anlardık.

bizde de benzer durum var, ben de zaman zaman kendimi kötü hissederim eşim çok yorulunca. bence eşiniz sizi hafiften uyarıyor ev konusunda. uzatmayın, barışın bu akşam. sonra da sakin sakin ağzını bozmamasını, kırgınlığın sorunlarınızı çözemeyeceğini ve hatta daha çok büyüteceğini söyleyin. 2 yetişkin insansınız sonuçta.

Ne problemleri olan,insanlar var bi bilseniz bu sebepten kusluk kavgami olur hayret biseysiniz valla birak azcik hayat kisa bu kadar takmayinn haa takinca,olan,sizeoluyo siz suan kustuk diye ha bire dusuniyosuniz konu acmissiniz bakalim o dusunuyomu onu uzdum kirdim diye
Birakin sallayingulun eglenin bi daha bu,zamanlar gelmezz emin olunnnn

yine siz yine anlamsız takıntılarınız uzatmalarınız çocukca hareketleriniz adamı bunaltmalarınız vs vs..
bundan önceki konularınızı hep biliyorum adam yine size iyi tahammül ediyor en son engellemişti sizi baş gelemeyip..
çok takıyorsunuz cok ayrıntıya iniyorsunuz.. bu böyle olmaz
adam iyi cinnet felan geçirmiyor arkama bakmadan kaçardım ben
böyle yapmaya devam ederseniz sizden çok sogur haberiniz olsun..
adam daha ne yapsın yahu aman.. ikinizde ergensiniz daha onun gereksiz çıkışları senin herşeyi didiklemen ohoo ben okurken bunaldm içim şişti
siz haksızsınız .
yada rahat batmış size. heralde.

habire birşeyler yiyiyorsunuz

bence sen haklı değilsin canım
çok uzatmışsın ,
Muhtesem bir esiniz var.Kiymetini bilin.
bravoo super yorumlar valla boyle es bulunmus opte basina koy yani benimki ohoool konumu okuyan varsa bilir tlf askiniii birak yemek yapmayi sekerini atmaya usenir cayaaa

Bana işin çoğunluğunu eşiniz yapmış gibi gözüktü.. Siz biraz yatmayı gezmeyi seviyosunuz anladığım kadarıyla biraz tembel olabilir misiniz acaba?? Eşiniz sürekli bişeyler hazırlarken pişirirken siz neden kendi işlerinizi halletmek yerine prenses gibi oturdunuz sonra da gece iş yapıp sabah adama laf soktunuz en çok bunu merak ettim?

Haklı değilsin bence sen yorulduysan eşinde yorulmuştur ki çoğu yük eşin de bence o kadar misafir ağırlamadan sonra bırakın alışverişe gitmeyi kolumu dahi oynatamazdım.Eşiniz sizede söylemiş yapmayın yatın diye sizde yatabilirdiniz yada bir kısmını dün yapıp bir kısmını bu akşam yapabilirdiniz.Eşiniz kestane,çay pişirirken işinizin bir kısmını yine hallederdiniz.

majestemm ne guzel konusmissun bee bizim eslergibi olsaa napar acabaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…