BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

Bu adam akşamları sizinle görüşmedi. Bu karısıyla hiçbir sorunu olmadığını gösteriyor. Bu adam size evli olduğunu söylemedi. Bu adamın yalancı olduğunu gösteriyor. Bu adam hala sizi arıyor mesaj atıyor. Bu onun adam olmadığını gösteriyor. Arayın eşini bir konuşun size nasıl küfürler edecek. Bunu göremiyor musunuz? Hala göz diyorsunuz

Nasıl bir gözse... Şerefsiz, ahlaksız ve yalancı ama bakışına tamam yani. Ne diyeceğimi bilemedim.
Bunların hepsinin temelinde kız çocuklarının kendilerine değer vermeyi öğretmeden, tabularla, yasaklarla, erkek egemen kültür içinde büyütülmesiyle alakası var bence. Kendine değer veren bir kadın, böyle bir mahluka sümüğünü bile vermez, nerede kaldı sevgisini vermek?

Evet hissim yok değil var ama sağlam durmam gerek. Çünkü mecbur bazen iş için bir araya gelmemiz şart oluyor. O zaman gözlerine bakarsan yenilirim.

Bu üstte yazdıklarınızda ciddimisiniz siz yahu?
Adam sizi kandırdı,evli olduğunu sakladı,yalancı zamparanin,pisligin teki ve hala ona hissiniz var öyle mi? Nasıl bir his o? Aşk değildir inşallah.. Yani bu durumda adamdan tiksinmeniz gerekiyor da..
Birde gözlerine bakarsam yenilirim demissiniz..Haha pardon da yenilseniz ne olacaktı adam karısını boşayıp sizi alacak değil herhalde üç beş gün eğlenip bırakacaktı sizi..ama istediğiniz bu ise bilemem tabi.
Hep aynı terane karımı sevmiyorum..mutlu değilim.. boşanıcaz.. bla bla..
Yemeyin artık bunları yemeyin

Adam evli seni ayartmaya çalışmış resmen .Adamdan tiksinmen lazım.Gözlerine bakarsam dayanamam ne demek az karakterli olun ya
Görüşecek adamla ya bana yazdıkları hiç samimi gelmedi kimki gözlerine bakınca dayanamıycakmış evli adamla birlikte olmak için bahane bunlar ama aşıkııııımmm peh yersen

ya yalanı yemek istiyor konu sahibi halbu ki adama karına söylerim dese adam anında topuk öyle bir yokolur ki aklı almaz valla

Sen şu U uyuyanprenses , S senyoksunneden , G gizemliyollar , H haninerdeeskiler , @nedensizgidisler bu üyelikleri alan artık kazenin bile biktim dediği kişi değil misin ?

Defalarca actn adam evli diye. Birde şey demistin geçen konunda " 2 hesap var diye topa tutacağınıza iyi yapmışşsın kardesim her kadın bunu yapmaz aman ben 2. kadın olurum derler deyin ,insaf ya."

Hahahaha ne istiyorsun gerkcrten merak ediyorum helal kardeşim dememizi mi ?
Abi site ruh hastası dolu
Ya Mune sitede sürekli aynı konulari açmak yasak değil mi ? Sürekli aynı şeyleri yazan, aynı konuları açan bir kac kişi var. Bence hepsi engellenmeli.

Ayrica evli adamla sevgili olamamak helal kardeşim denecek bir durum degil. Kendine saygısi olan her kadın zaten evli adama yol verir. Bir marifet degil yani yaptigin. Hemen hemen her kadının karşısına çıkmıştır bu tipler. Benimde cıktı ? Ee napalim??? İletişimi kestim diye helal denmeyi mi bekliyim ?
Kimse sana helal demeyecek artık konu açma.

K Kazen

11 sayfa yorum. Tek cevap yok...
Konu sahibi cevap yazsa linçe uğrayacak farkında ondan yazmıyor
Ki konu sahibi zaten kapıyı aralı bırakmış adama karşı.
Aynı durumda olsam şayet yüzüne tükürür ailesine ve çalışma ortamina rezil eder karısına destek çıkardım.
Ama bizim zilli ne diyoooor "gözlerine bakarsam dayanamam"

Sizi hatırladım,dik ve ahlaklı duruşunuzu takdir ettim. Ama hala gözlerine bakarsam,yenilirim gibi düşüncelerde olmanız çok yanlış. Belki de adam bu düşüncenizi hissediyor ve biraz üstüne düşersem bu kadın bana gelir diye düşünüyor olabilir. Ayrıca eşine söylemekle tehdit edin,bakın bir daha peşinizde dolanabilecek mi.

Midemi bulandiriyor böyle kadınlar ya

Karına ulaştım ona her şeyi anlatacağım deseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…