BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

Evet öğrenmiştim ki beyefendi evliymiş. Neymiş ben üzülmeyeyim diye ilk başta dememiş. Akşamları 7 den sonra yazmaması hafta sonları arazi olması. İlk başta bir şey çakmadım. Son git gide acaba mı dedim gecenin bir yarısı sosyal medya hesabını karıştırdım. Orada bir yorum gördüm ve ertesi gün buraya sizlere konu açtım ve sizler kesin evli demeniz üzerine akşam sordum evet resmiyette evliyim ama ayrılacağım gibi laflar etti. 2 oğlu olduğunu dedi. Ben bunun üzerine engelledim. Ama gel gelelim arama ya mesaj atmaya çalışıyor her yerden. Ben yüzüne kapattıkça o yılmıyor. Her mesajında ayrılacağım bitecek gibi laflar ediyor tabi ki inanmıyorum. Benim hislerime yenilmemem lazım ki güçlü dimdik durayım. Bazen korkuyorum hislerime yenilip kadının çocukların günahını almaktan. Evet hissim yok değil var ama sağlam durmam gerek. Çünkü mecbur bazen iş için bir araya gelmemiz şart oluyor. O zaman gözlerine bakarsan yenilirim. Dün mesela geldi iş için 2 saat oturdu ama ben durmadım yanında işim var dedim ve çıktım. Çünkü dursam biliyorum ki olmayacak. En çok karsını çok merak ediyorum nasıl güzel mi diye o kadın bunu hak ediyor diye sonra diyorum hiç bir kadın hak etmez. Ona 9 yılını vermiş ona 2 çocuk vermiş hak etmiyor. Ben o kadına bunu yaparsam benim kadın olduğum nerede kalacak günah yazık. Ben kimsenin yuvasını yıkamam yuva yıkanın yuvası olmaz demişler. ALLAH çok şükür ben kendimi koruyorum tutuyorum kendimi ve hep de uzak duracağım. Kimsenin günahı ahı olamam
Boyle devam et aynen o kadının günahı ne ne malum ayrılacaklar tipik erkek yalani

Evet evet Firth konuşulduğunda benim de aklıma o gelmişti. Adam aşırı yakışıklı değil bence ama çok çekici. Şeytan tüyü mü var nedir. Ben de bakamam onun gözlerine :KK70:
Vampirli bi filmi vardı bunun orda efsaneydi ya:KK70:
Adam normak yakışıklı ama bakışları ah o bakışları
İyi ki gözüne sadece tvde bakabiliyorum ahahah

Sizde nedense 'kandırılma hevesi' görüyorum, inşallah yanılıyorumdur. Çok yalvardı ,boşancam dedi karşı koyamadıma dönmez inşallah. Önceki konuda da herkes yapmaz ama bakın ben hayır dedim diye övgü bekliyordunuz yanlış hatırlamıyorsam. Hala aramasına vs. engel olmamışsınız da göz göz e gelirsek dayanamam diyorsunuz. Sanki vicdan rahatlatmaya çalışıyorsunuz en sonunda o zorladı, kandırdı vs. diyebilmek için.

her hafta yeni bölümü gelen dizi gibi konularınız, bir de devam niteliğinde ayrı ayrı başlık açıyorsunuz.:kahve:
çekirdek kola yapıp okuyalım madem

Evet öğrenmiştim ki beyefendi evliymiş. Neymiş ben üzülmeyeyim diye ilk başta dememiş. Akşamları 7 den sonra yazmaması hafta sonları arazi olması. İlk başta bir şey çakmadım. Son git gide acaba mı dedim gecenin bir yarısı sosyal medya hesabını karıştırdım. Orada bir yorum gördüm ve ertesi gün buraya sizlere konu açtım ve sizler kesin evli demeniz üzerine akşam sordum evet resmiyette evliyim ama ayrılacağım gibi laflar etti. 2 oğlu olduğunu dedi. Ben bunun üzerine engelledim. Ama gel gelelim arama ya mesaj atmaya çalışıyor her yerden. Ben yüzüne kapattıkça o yılmıyor. Her mesajında ayrılacağım bitecek gibi laflar ediyor tabi ki inanmıyorum. Benim hislerime yenilmemem lazım ki güçlü dimdik durayım. Bazen korkuyorum hislerime yenilip kadının çocukların günahını almaktan. Evet hissim yok değil var ama sağlam durmam gerek. Çünkü mecbur bazen iş için bir araya gelmemiz şart oluyor. O zaman gözlerine bakarsan yenilirim. Dün mesela geldi iş için 2 saat oturdu ama ben durmadım yanında işim var dedim ve çıktım. Çünkü dursam biliyorum ki olmayacak. En çok karsını çok merak ediyorum nasıl güzel mi diye o kadın bunu hak ediyor diye sonra diyorum hiç bir kadın hak etmez. Ona 9 yılını vermiş ona 2 çocuk vermiş hak etmiyor. Ben o kadına bunu yaparsam benim kadın olduğum nerede kalacak günah yazık. Ben kimsenin yuvasını yıkamam yuva yıkanın yuvası olmaz demişler. ALLAH çok şükür ben kendimi koruyorum tutuyorum kendimi ve hep de uzak duracağım. Kimsenin günahı ahı olamam

Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama sanırım bosluktasiniz ve bu evli çocuklu zamparadan ilgi görünce, etkilendiniz. Diğer konunuzda, bu zamparanin kesinlikle evli olduğunu yazanlardan biri de bendim. Çünkü bekarken böyle bir zampara beni uzunca bir süre kandirmisti. Akşamları ve hafta sonları telini kapatıyor, niye görüşmüyoruz diyince de annem duymasın, annemle yaşıyorum diyordu. duysa bişey olacaktı sanki, ki zaten annesi esiymis.

Sakin ama sakın kendinizi bunca tecrübeye, bunca nasihate rağmen, dipsiz bir kuyunun içine atmayın. Bu adam deli divane değil ki, iki çocuğunu ortada bıraksın. Karısını sevdiğine de yüzde yüz eminim. Onun şuan başka bir kadına heyecan duyma hevesi var. Ağına düşerseniz, yapacağı şey, sizi bugün yarın diye oyalayip, sizden hevesini alıp, esimi seviyorum diyip tuymek ya da daha uzun yıllar daha sizi kullanmak. Hayatınızı mahvedecek. Sakin ama sakın bekar işinde gücünde bir kadın olarak bu tuzağa düşmeyin. Eğer düşerseniz, batalikta debelendikce bizi hatırlar ahhh edersiniz ah.

Benim karşımdaki kadın sizin gibi, " çoluğu çocuğu var bu kadın 11 sene emek vermiş evliliğine ah almayayım " demedi. Tam tersini yaptı en hızlı nasıl avucuma alırım nasıl ailesinden koparırım diye yedi bitirdi kendini. Bu arada tabi 1 kere dahi muhattap olmadım kendisiyle.... Velhasıl görünürde o kazanmıştı. Hemen evlendiler 3 çocuk peş peşe oldu. Tabi benden olan 2 oğlu sanki babamın evinden geldi hiç sahip çıkılmadı muhtemelen de sahip çıkılması engellendi.... Şimdi yaşadığı hayat, sorumluluk, evlilik , geçim derdi neymiş herkes gördü öğrendi... Üzüntüden hasta da olursun herşey olur. Mutlular mı kesinlikle hayır anca birbirlerini yesinler. O yüzden kesinlikle ah alıp mutlu olacağınızı düşünmeyin.......

Ahdudjzjfjd
Gözlerine bakarsan yenilecek misin gerçekten?
Adamın seni ne yerine koydugunun farkında mısın?
Adam evli.
2. Kadın için yakıştırılan sıfatları şöyle bir aklından geçir bakalım gözlerine bakınca yenilir misin?
Yapma allah aşkına iki çocuklu, yalancı, sadakatsiz, kadın kıymeti bilmeyen, cocuarinin annesinin onurunu, senin onurunu dusunmeyen herifin teki.
Ben yerinde olsam adam tutup dövdürtsem ceza alır miyim falan diye konu açardım.

Bence macera arıyor lütfen kimsenin macerası eğlencesi olmayın.Adam akşam evine gidince ailesiyle mutlu mesut yaşıyor.Onun içinde sizinle görüşmüyor zaten.

Hanim efendi kadin guzel veya degil size ne niye yazdiniz bunu?Hem hislerime yenilmemem lazım ne demek?Hadi yenildin adam 2 çocugunu bırakır koşa koşa sana gelir kesin.Ilk te hata sende değil kanmişşin ama öğrendin değil mi??????????????Adam evli ve yalancı.

Gözlerine bakarsam yenilirim ne ya? Hayırdır, büyücü filan mı adam? Bence sizin sevgiliye değil, psikolojik tedaviye ihtiyacınız var. Yalan söylemiş, evli olduğunu gizlemiş, karısı onu evde beklerken sizi ziyarete gelebilmiş adamdan iğreneceğiniz yerde, hala duygum var diyebiliyorsanız, zaten sağlam durmaya pek niyetiniz yoktur bence. Kaderiniz adamla göz göze gelmenize bağlıysa, karakter ve iradeniz nerede?
Nasıl bir gözse... Şerefsiz, ahlaksız ve yalancı ama bakışına tamam yani. Ne diyeceğimi bilemedim.

O adam boşanmaz.senin kapı aralamanı bekliyor. İkinizi birden idare edecek. Hem bosanacak olsa tel niye hep kapalı. Hep beraberler çünkü. Seni aradığında, sana yazdığında karısına da yazıyor arıyordur. Zaten sürekli onlara vakit ayırıyor. Çocuklarına karısına yazık.

Canim kardeşim sakın kanma sakın
Bak o pislik herif seni hep tavlamaya çalışacak
Yok anlaşamıyoruz ,yok yataklarimiz ayrı,yok bosanicaz derken paattt 3.cocuk olmuş bile...
Sende elinde koca bir kullanilmislikla baş başa
Sakin yapma ardına bakmadan kaç
Karşına daha neler çıkar eminim

X