BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

Ya kadın çirkin bile olsa, dünyadaki en kötü insan olsa da haketmiş olmaz, olamaz böyle birşeyi. Sevmiyorsan, o çizgi nefret kısmına geçtiyse boşanırsın. Boşandıktan sonra istersen gazeteye ilan ver sevgili arıyorum diye, kimse birşey diyemez. Öteki türlüsü kötü, çok kötü. Sadece kadına değil, çocuklara aileye, büyüklere yapılmış bir ihanet aslında.

Gizli bir fetiş, fantezi diyeceğim ama öyle berbat bir şeye fantezi demek bile hakaret. Kendilerini saçma sapan avutuyorlar. Gurur yok, ahlâk yok ama saygı beklerler; kınamayın derler. Kendine saygısı olmayan insana, nasıl saygı duyabilirsin ki?

Allah doğru yoldan şaşırtmasın. Ama insan kendini bilir, sizde bilirsiniz mesela. Ben böyle birşey yapmayacağıma adımın Cheryl olduğu kadar eminim ve bu yüzden kınarım,ki kınanacak, ayıplanacak birşey. Aslında daha fazlasını hakediyor da neyse.

Amin. Hadi oldu da şaşacak kıvama gelecek kadar oynattım aklımı, şöyle bir kendimi tokatlar kendime gelirim. Akli dengemin bozulduğundan şüphe ederim. Sonuçta kalbin sevebilme gibi bir yetisi yok, sevgi de beyinden geliyor.

Aynen öyle. Kendime sağlam bir tokat atarım gerekirse anneme söylerim ama gelip buraya konu açıp hem kendimi iyi göstermeye çalışıp hemde "gözlerine bakarsam yenilirim" diyip arabeske bağlamam.

Yahu adam pisligin önde gideni görmüyor musunu? Foyası ortaya çıkmasa ikinizi birden idare edecekti. Hatta belki 3. kişi bile vardır. Ortada karısına ve 2 evladına yalan söyleyen ihanet eden bir adam var. Sizi de aptal yerine koymaya çalışmış. Uzak durmakta iyi yapıyorsunuz ama gozlerine bakarsam yenilirim falan bunlari gecin artik. Gozlerine bakarsan da ne kadar serefsiz bir adam oldugunu hatirlat kendine.

Bir insan kendini metres yapmaya çalışmış bir adama karşı nasıl hala birşeyler hissedebilir. Hala yenilirim falan yazmış. Farkında mısın bilmiyorum ama şu an adamdan uzak durarak karısını iyilik yapmıyorsun kendine iyilik yapıyorsun.

Aynen öyle. Kendime sağlam bir tokat atarım gerekirse anneme söylerim ama gelip buraya konu açıp hem kendimi iyi göstermeye çalışıp hemde "gözlerine bakarsam yenilirim" diyip arabeske bağlamam.

Gözlerde ne var ben anlamıyorum. Adamın karakteri leş, gözleri güzel olsa ne olur!

Sizin başkalarının onayıyla ilgili probleminiz var bence. Sürekli bir onay ihtiyacı içinde gibisiniz.
Bizim burada "reddederek iyi yapmışsın, sen başarırsın, çok güçlüsün" falan dememizi bekliyorsunuz sanırım. Buna ihtiyacınız mı var?

Aşkla ilgili, karşı cinsle ilgili hiç mi kriteriniz yok?
Şiddet görüyorum ama seviyorum.
Aldatıyor ama seviyorum.
Karısını benimle aldatmaya çalışıyor ama gözlerine bakınca öleyazıyorum.

Ya insanda bir standart olur, bir soğuma eşiği olur. Bu nasıl yokluk? Adamlar nefes alsa yetiyor resmen.

Ben deli gibi sevdiğim 100 yıllık sevgilimle 2 dk tartışsam elini tutasım gelmiyor. Siz "gözlerine bakarsam dayanamam" diye arabesk arabesk konuşuyorsunuz.

Size tavsiyem kendinize en yakın zamanda belli kriterler edinmeniz.
"3 günlük adamların peşinde paspas olsam mı olmasam mı" ikileminde kalmazsınız böylece.

Onunla barışırsan 3 kulun bedduasiyla aşka mutlu olamayacağını ve yarın bir gün senin de boynuzlanacagini bil.
Madem kurtulmak istiyon değiş hattını kapat sosyal medya hesaplarını
Yanına gelmeye de kalkışırsa karısı ile iletişime geç en azından kadın arkasından dönen dolapları öğrensin.
Bu arada tekrar söylüyorum barışmayı düşünme kadın kalbine gömer acıyla yaşar ama oğulları büyüdüğünde senin sonunun başlangıcı olur...

Kadın hakediyor derken? Yani kadını tanıyorsunuz, hep yaşadıklarına şahitsiniz falan filan. Yoksa nerden biliyorsunuz hakettiğini? Erkek cinsine mensup insanımsının anlattıklarına bakarak mı?
Tut o hisleri sıkıca aman, tutmazsan ne olur biliyor musun?
"bu kadın bana taktı karıcığım, ben senden ve çocuklarımdan başkasına bakar mıyım hiç?"

Yaz dizilerinde izlediğiniz, elinde şampanya kadehiyle "bugün kocamı yolmak için ne yapsam?" diye düşünen fettan karısından kaçan, aşka susamış yakışıklı koca değil o.

Böyle ilişkilerde mutlu olanını görmedim hiç. Karma var, ilahi adalet var. Var da var.

Tum aldatan adamlarda ayni yalan... artik degiatirsinler su yalani ya... hep zaten ayrilacaktim, mutlu degilim, cocuklar icin... birakin su yalani ya...
Konu sahibi neden heryerden engellemiyorsunuz? Aradiginda gorusurseniz siz telefonda kufur bile etseniz adsm hala bir umut var diye dusunur. Telefon numaranizi degistirin, her yerden engelleyin. Daha fazla rahatsiz edersen savciliga sikayet edecegim deyin. Karina soylerim deyin.... bir suru yollari var gercekten gorusmek istemedikten sonra...
Siz sanirim ona o enerjiyi vermemissiniz ki biraz daha gelir gider ararsam tav olacak gibi duygusu mu olustu adamda nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…