BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

Bence bu durumlarda " karisini dusunmek" ve empati yapmak zorlandiginda ( cunku hisleriniz varmis). O zmn kendinize yogunlasin.
- bu adam evliyken metres yapmak isteyem birsini, benim icin karisindan vazgecen zamani gelince karisi olursam bendende vazgecmez mi? Diye sormalisiniz kendinize.

Ayrica tehdit edin patrona soylerim isten attiririm diye. Ve sonrasinda mesajlarina cevap vermeyin, cevap vermedikce mesajlar size ulasmiyor sanir ve bir zaman sonra artk vazgecer.

Duruşundan dolayı kutluyorum ama zaten olması gereken.bu yani..duygunuz geçecek merak etmeyin şimdi şoku atlatin karşınıza insalah bekar dürüst bir erkek çıkar..

Yaw 3 günlük adam, benden mi hoşlanıyor diye açtığınız konuyu da hatırlıyorum. Şu yazışınızdan millet 5 senedir büyük aşk yaşıyordunuz da , büyük yıkıma uğradınız sanır. Hayır, akşam konuşma, hafta sonu görüşme sesini duyma, ne araa delice bağlandınız bu adamcığı da, gözlerine bakarsam kendime engel olamam diyorsunuz.

Zatı muhteşem Colin Firth den hallice herhalde...of yaa, böyle arabesk hayatlar nedir... Bu Türk erkeği de ne menem şey, her cinsinin bir alıcısı var mubarek, hayretler içindeyim. Kadınlarımızın hayatı ucuz galiba.

Hemen bitir gitsin. Adam aleni yalan söylüyor. Adam boşanacak olsa çoktannn boşanırdı ama yemez. Herifin niyeti; karım evde dursun, yemeğimi bulaşığımı yıkasın diğer hatunla da gönül eğlendireyim. Bence tek sizde yoksunuzdur ya neyse...Evlilikler bitebilir fakat bunun da bir adabı vardır. Eşinle konuşur ayrılırsın daha sonra da başka biriyle yaşarsın ilişkini ama böyle aldatan insanlarda ciddi anlamda özgüven problemi var bence. Ayrılmaya cesaretleri yok bir de üstüne istiyorlar . Boşverin bence; sorunlu insanlarla vakit harcamayın. Engelleyin,tel no yu değiştirin olsun bitsin.

Bence çokta romantiklik yapmamak lazım. Adam baskasiile evli. Karısına yalan söylüyor kandırıyor. Size mi gerçek? Evli adam ölü adam deyip yoluza devam edin. Anneniz sizi böyle birinin oyuncağı olun diye yetiştirmiş olamaz.
Dipnot: bir abla olarak sert yazdım. Kendine gel diye. Ama gerçekten sakin düşününce ay adam bildiğin yalancı ve iğrenç

Yaw 3 günlük adam, benden mi hoşlanıyor diye açtığınız konuyu da hatırlıyorum. Şu yazışınızdan millet 5 senedir büyük aşk yaşıyordunuz da , büyük yıkıma uğradınız sanır. Hayır, akşam konuşma, hafta sonu görüşme sesini duyma, ne araa delice bağlandınız bu adamcığı da, gözlerine bakarsam kendime engel olamam diyorsunuz.

Zatı muhteşem Colin Firth den hallice herhalde...of yaa, böyle arabesk hayatlar nedir... Bu Türk erkeği de ne menem şey, her cinsinin bir alıcısı var mubarek, hayretler içindeyim. Kadınlarımızın hayatı ucuz galiba.
Colin Firth ama Pride and Prejudice dizisindeki Colin Firth di mi di mi di mi? Oyyhh içim bir hoş oldu şimdi. Konudaki adam onun gibiyse, göz göze gelirsem ben de yenilirim. :confused:

Gitmiyor değil canım ilgisi hoşuna gidiyor olmaz bu iş kendine evli birini nasıl yakisdircan eğer seni aramaya devam ederse iş yeri dahil her yerde rezil edeceğini soyle senle takilcak biz karımla barıştık diyecek seni birakcak anla bu mu kendine layık gördüğün hayat başkasının atiğimi kocasımı

Evet öğrenmiştim ki beyefendi evliymiş. Neymiş ben üzülmeyeyim diye ilk başta dememiş. Akşamları 7 den sonra yazmaması hafta sonları arazi olması. İlk başta bir şey çakmadım. Son git gide acaba mı dedim gecenin bir yarısı sosyal medya hesabını karıştırdım. Orada bir yorum gördüm ve ertesi gün buraya sizlere konu açtım ve sizler kesin evli demeniz üzerine akşam sordum evet resmiyette evliyim ama ayrılacağım gibi laflar etti. 2 oğlu olduğunu dedi. Ben bunun üzerine engelledim. Ama gel gelelim arama ya mesaj atmaya çalışıyor her yerden. Ben yüzüne kapattıkça o yılmıyor. Her mesajında ayrılacağım bitecek gibi laflar ediyor tabi ki inanmıyorum. Benim hislerime yenilmemem lazım ki güçlü dimdik durayım. Bazen korkuyorum hislerime yenilip kadının çocukların günahını almaktan. Evet hissim yok değil var ama sağlam durmam gerek. Çünkü mecbur bazen iş için bir araya gelmemiz şart oluyor. O zaman gözlerine bakarsan yenilirim. Dün mesela geldi iş için 2 saat oturdu ama ben durmadım yanında işim var dedim ve çıktım. Çünkü dursam biliyorum ki olmayacak. En çok karsını çok merak ediyorum nasıl güzel mi diye o kadın bunu hak ediyor diye sonra diyorum hiç bir kadın hak etmez. Ona 9 yılını vermiş ona 2 çocuk vermiş hak etmiyor. Ben o kadına bunu yaparsam benim kadın olduğum nerede kalacak günah yazık. Ben kimsenin yuvasını yıkamam yuva yıkanın yuvası olmaz demişler. ALLAH çok şükür ben kendimi koruyorum tutuyorum kendimi ve hep de uzak duracağım. Kimsenin günahı ahı olamam
Canım bosanma aşamasında olan birisi o kadar yoğunluğun stresin içinde kalkıp da bu kadar rahat birinden hoşlanamaz hadi onu boşverin. Evini ayırır. Bu adam yalancı emin ol eşine karşı yaptıkları ortaya çıkmasın diye kadını da el üstünde tutuyordur.

Son açtığınız konuda ahkam kesiyordunuz, tebrik etmeliydiniz diyordunuz.
Birçok insan haklı çıktı bu konunuzda. Gözlerine bakınca yenileceğinize göre dik durmaya niyetiniz yok. Allah aşkına, biri bana evli olduğunu söylemese, benimle ilişki içerisine girmeye çalışsa ve ben bunu öğrensem adama bakınca göreceğim tek şey tiksinti olur, yenilmek değil.

Gözlerine bakarsanız yenik düşme falan filan, ne kadar da romantiksiniz yav... Akşam olup eşinin yanında uyumaya giden adamın gözüne baksam ne olur bakmasam ne olur. Sizin yerinizde olsam adamı gördüğüm yerde aşağılayıcı bir tavır takınırım. İkileme düşmenizi bile anlamıyorum. Evli olan siz olsaydınız ve bekar olan o olsaydı, bir de bu konuda yalan söylemiş olsaydınız, sanıyor muydunuz ki size hissettiği duygular yüzünden böyle ikilemde kalacaktı?? Hakkınızda küfür edip belki de herkese anlatacaktı. Siz niye küfrü basmıyor musunuz? Ayrıca birinin size ulaşmasını istemezseniz ulaşamaz. Engellediğiniz halde nasıl mesaj atıp aramaya calışıyor hiç anlayamadım. Başka platformdan ulaşıyorsa oradan da engelleyin, bitti.

Colin Firth ama Pride and Prejudice dizisindeki Colin Firth di mi di mi di mi? Oyyhh içim bir hoş oldu şimdi. Konudaki adam onun gibiyse, göz göze gelirsem ben de yenilirim. :confused:
Ta kendileri...adamın youtube'da ki söyleşilerine de bak da derim; aynen, o gözler, o ses tonu, o gülüş. Uzaktan seyretmek bile mutluluk sebebi :rolleyes:

Gözlerine bakarsam yenilirim ne ya? Hayırdır, büyücü filan mı adam? Bence sizin sevgiliye değil, psikolojik tedaviye ihtiyacınız var. Yalan söylemiş, evli olduğunu gizlemiş, karısı onu evde beklerken sizi ziyarete gelebilmiş adamdan iğreneceğiniz yerde, hala duygum var diyebiliyorsanız, zaten sağlam durmaya pek niyetiniz yoktur bence. Kaderiniz adamla göz göze gelmenize bağlıysa, karakter ve iradeniz nerede?
Kendini normal bir ilişkide saniyordu arkadaşımiz ve ona göre de duyguları oluşmuş aniden değer verdiği insanin evli olduğunu öğreniyor.ve ilişkisini anında sonlandiriyor.ilişki hemen bitebilir ama duygularıyla yüzleşmesi kandirildigini aldatildigini hazmetmesi biraz daha zaman gerektirir. Ben kendisini takdir ediyorum kendisine saygısı olan bir kadin ve kendini küçültmemiş ve sevgisinden vazgeçebilmis.
Arada duygusala bağlamasi normal karakter irade nerede diye en son sorulacak kadina soruyorsunuz. Kendisi de farkinda herşeyin.
Eli öpülecek bir kadin gerçekten boyle adamlara prim vermemiş adamin ailesinin de hakkına girmemiş.
Yarin öbür gün Allah korusun bizim eşlerimiz böyle şeyler yapsa kaç kadin bu arkadaşımız gibi başı dik durur..
Benimde başımdan çok benzer bir olay geçti. Ordan biliyorum.
Onursuzca olunca insan sevdiğine de bin pişman oluyor.

Ya ben şeyi anlamıyorum, hani bu evli karaktersizler eşlerini aldatıp birde arkalarından yok öyleydi böyleydi diye sallıyorlar; sen üzülme diye söylemedim, onu artık sevmiyorum, o şöyle kötü falan filan diyorlar... hani karaktersizliklerinin üzerine karaktersizlik ekiyorlar.

Arkadaş şu karaktersizlerin karşısında nasıl karakterli kalıyorsunuz?
Misal görüşmek istemediğimi, bir daha beni aramaması gerektiğini söylediğim halde adam inatla beni taciz ediyorsa, gözlerine bakarsam yenilirim demem; edebimi kısa bir süreliğine bir kenara koyar, o adamın gözlerinin içine baka baka gelmiş ve geçmişinden başlayıp ... bir daha beni ararsa ... derim. Bildiğim tüm küfürleri ederim, eşini aldatan bir adam için ağzımı bozmaktanda gram çekinmem. Hatta karaktersize, karısıyla boşanıp gelse onun gibi bir karakter yoksununu yanıma asla yaklaştırmayacağımı da özen ile seçtiğim kelimelerle belirtirdim.

Neden kadın güzel mi diye düşünüyorsunuz? Güzel olmasa hakedecek mi? Çirkin olsa bile hiçbir kadın haketmez bunları hiçbir kadın.

Konu sahibi gereksiz laf kalabalığı yapmaktan vazgeç artık kadından bahsedip hala duygularım var demenizde ayrı çabası. Neyin yenilmesi bu? İnsan evli olduğunu duyar duymaz soğur, buz olur siz neyden bahsediyorsunuz?

Okurken bana bi’ baygınlık geldi aşırı romantizmden jiletlicektim az kalsın kendimi bu kadar arabesk yazmayın.

Evet öğrenmiştim ki beyefendi evliymiş. Neymiş ben üzülmeyeyim diye ilk başta dememiş. Akşamları 7 den sonra yazmaması hafta sonları arazi olması. İlk başta bir şey çakmadım. Son git gide acaba mı dedim gecenin bir yarısı sosyal medya hesabını karıştırdım. Orada bir yorum gördüm ve ertesi gün buraya sizlere konu açtım ve sizler kesin evli demeniz üzerine akşam sordum evet resmiyette evliyim ama ayrılacağım gibi laflar etti. 2 oğlu olduğunu dedi. Ben bunun üzerine engelledim. Ama gel gelelim arama ya mesaj atmaya çalışıyor her yerden. Ben yüzüne kapattıkça o yılmıyor. Her mesajında ayrılacağım bitecek gibi laflar ediyor tabi ki inanmıyorum. Benim hislerime yenilmemem lazım ki güçlü dimdik durayım. Bazen korkuyorum hislerime yenilip kadının çocukların günahını almaktan. Evet hissim yok değil var ama sağlam durmam gerek. Çünkü mecbur bazen iş için bir araya gelmemiz şart oluyor. O zaman gözlerine bakarsan yenilirim. Dün mesela geldi iş için 2 saat oturdu ama ben durmadım yanında işim var dedim ve çıktım. Çünkü dursam biliyorum ki olmayacak. En çok karsını çok merak ediyorum nasıl güzel mi diye o kadın bunu hak ediyor diye sonra diyorum hiç bir kadın hak etmez. Ona 9 yılını vermiş ona 2 çocuk vermiş hak etmiyor. Ben o kadına bunu yaparsam benim kadın olduğum nerede kalacak günah yazık. Ben kimsenin yuvasını yıkamam yuva yıkanın yuvası olmaz demişler. ALLAH çok şükür ben kendimi koruyorum tutuyorum kendimi ve hep de uzak duracağım. Kimsenin günahı ahı olamam

size mesaj gönderiyorsa silmeyin kesinlikle. baktınız hala devam ediyor karısına haber vereceğinizi söyleyin.
ve hatta gerçekten buna rağmen devam ediyorsa gerçekten karısına söyleyin.
bu sürede de o size yazdıkça mümkün mertebe kendinizi temiz tutmak için onun evli ve çocuklu olduğunu bildiğinizi bu beraberliğin asla olamayacağını bastıra bastıra cevaplar atın.
çünkü belli ki ortak yerlerde çalışıyorsunuz. siz temiz kalabilirsiniz ama size iftira atarsa bir kadının üzerinden bunu temizlemesi bir erkeğinkinden çok çok daha zor oluyor. kendinizi korumaya alın.

X