BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

Ben, beni bir daha rahatsız edersen önce aile büyüklerime o da seni kesmezse savcılığa bildireceğim söylemiştim. Bir kaç kez yokladi ama engelli oldugu icin bana ulasmadigini sandi (bildirim geliyordu bana şu engelli no sizi şu saatte aradi diye)
Bakti engelli bakti karşısında cesur ve onurlu bir kadın var str olup gitti.
Sana da tavsiye ederim.
Is geregi görmen gerekiyorsa çok daha sert olman lazim savcılığa başvurrum eşine ulaşır anlatırım de.hic bir bk yiyemez arkadaşım

Aramalarını engelleyin mesajlarını bi tıka bakar..İs arkadaşim engelleyemem diyorsun dimi bahane inan bahane bu bir bahane!!!! bu içten içe hoşunuza gidiyor siz kararlı bir şekilde engel olmadıkça o bunu umut ışığı olarak algılar sonra karşı koyamadım diye buraya konu açar aynı yatağa girdik diye koyverir gidersiniz sonra mı ? 15 yıllik karısını hala bosayamadi beni yıllarca dipteyim sondayım depresyondayım kızlar nolur yargilamayin nidaları .....

Ta kendileri...adamın youtube'da ki söyleşilerine de bak da derim; aynen, o gözler, o ses tonu, o gülüş. Uzaktan seyretmek bile mutluluk sebebi :rolleyes:
Ama şimdi eşime anlatamayacağım işler peşine düşmüş olmam di mi? İrade, ahlak, karakter diye ahkam keserken, aynı haltı yemeyeyim sonra. Ya da önce ağzımdan salya aka aka izleyeyim, akşam eşime anlatırım. :KK53:
Kendini normal bir ilişkide saniyordu arkadaşımiz ve ona göre de duyguları oluşmuş aniden değer verdiği insanin evli olduğunu öğreniyor.ve ilişkisini anında sonlandiriyor.ilişki hemen bitebilir ama duygularıyla yüzleşmesi kandirildigini aldatildigini hazmetmesi biraz daha zaman gerektirir. Ben kendisini takdir ediyorum kendisine saygısı olan bir kadin ve kendini küçültmemiş ve sevgisinden vazgeçebilmis.
Arada duygusala bağlamasi normal karakter irade nerede diye en son sorulacak kadina soruyorsunuz. Kendisi de farkinda herşeyin.
Eli öpülecek bir kadin gerçekten boyle adamlara prim vermemiş adamin ailesinin de hakkına girmemiş.
Yarin öbür gün Allah korusun bizim eşlerimiz böyle şeyler yapsa kaç kadin bu arkadaşımız gibi başı dik durur..
Benimde başımdan çok benzer bir olay geçti. Ordan biliyorum.
Onursuzca olunca insan sevdiğine de bin pişman oluyor.
Konu sahibinin bu kadar bağlanmasını gerektirecek kadar bir yaşanmışlık yok aralarında yalnız. Tamamen içindeki boşluktan bağlanacak yer arıyordu. Önceki konularına baktınız mı bilmem. Normal bir ilişkide filan da değillerdi, ilk günden beri görmek istemediği bazı tuhaflıklar vardı; adamın mesai saatlerinde kendisiyle iletişime geçmesi, sonra sırra kadem basması gibi... Ayrıca fark ettiyseniz sürekli her an kalbinin sesine yenik düşme ihtimali varmış gibi, kendine zor mukayyet oluyormuş gibi anlatıyor. Dik duruş şudur; böyle pislik herifin birine olmadık duygular besledim, bağrıma taş basarım yine de yüzüne bakmam, kendimden eminim ama bu hissettiğim şeyler de normal değil, adamın düşünceleriyle meşgul olacağıma kendimle meşgul olayım da, bir daha böyle saçma sapan ilişkiler yüzünden bu kadar zamanımı israf etmeyeyim. Oysa konu sahibi ne yapıyor? Adamın karısını merak ediyor, güzel mi değil mi diye... Bunu niye merak ediyor olabilir mesela?

Ben kadına yazmasını doğru bulmuyorum, zira kadın "kocişim yapmaz" cılardan ise üstüne bir de konu sahibini suçlarlar.
Benim ilkokul arkadaşım askerdeyken bana yazılmıştı. Tabi önceden de kardeşim muhabbetimiz olduğu için bana şey yazmıştı. "ben onunla zorla evlendim (gerçekten zorla evlendi, karısının babası onları evde yakaladı.),karımı sevmiyorum, sadece çocuklar için beraberiz, seninle konuşmak iyi geldi" falan filan. Karısına atacağımı hesap edememiş olmalı ki rahat rahat yazıyordu bana. Karısına attığımda "kim bilir kocama ne deyip ayartmışsındır" vari hakaretlerde bulundu bana. Direkt engelledim ama ikisi de çocukluktan arkadaşım olduğu için çocukluk arkadaşlarımın olduğu hesabımda paylaştım, insanlar kocasının nasıl bir pislik olduğunu, karısınında nasıl bir midesiz olduğu gördü. İçim rahat etti.

Neden kadın güzel mi diye düşünüyorsunuz? Güzel olmasa hakedecek mi? Çirkin olsa bile hiçbir kadın haketmez bunları hiçbir kadın.

Konu sahibi gereksiz laf kalabalığı yapmaktan vazgeç artık kadından bahsedip hala duygularım var demenizde ayrı çabası. Neyin yenilmesi bu? İnsan evli olduğunu duyar duymaz soğur, buz olur siz neyden bahsediyorsunuz?

Okurken bana bi’ baygınlık geldi aşırı romantizmden jiletlicektim az kalsın kendimi bu kadar arabesk yazmayın.
Adamın peşimde dolanmasını ben kendime hakaret olarak algılarım. Resmen ahlâkını bırak gel metresim ol, demek istiyor adam. Senin bu duygusallıktan kendini jiletleyesin gelmiş, ben adamı jiletlerdim. Ne düşünüyor bu durumdaki kadınlar ben anlamıyorum. Aa, peşimde koşuyor demek beni seviyor diye mi düşünüyorlar? Hakaret bana göre bu.

Ben anlamıyorum ki insanları mesela ben şu anki eşimi kendisi bana anlattığınin tam tersi bir yaşamını görsem tiksinirim uzaklasirim çünkü ben onu davranışlarıyla beraber anlattıklarına aşık oldum.... Yani ? Adamin size yapmadığı pislik kalmamış hala gözlerine bakarsam bla bla bla ..

Adamın peşimde dolanmasını ben kendime hakaret olarak algılarım. Resmen ahlâkını bırak gel metresim ol, demek istiyor adam. Senin bu duygusallıktan kendini jiletleyesin gelmiş, ben adamı jiletlerdim. Ne düşünüyor bu durumdaki kadınlar ben anlamıyorum. Aa, peşimde koşuyor demek beni seviyor diye mi düşünüyorlar? Hakaret bana göre bu.
dahası bunu yapabilecek bi insansın diyor
ama anlayana

Yok yok şey diye düşünüyorlar "karısında bulamadığı aşkı bende buldu, çünkü bana çok değer veriyor, onun gözünde farklıyım :KK53:"

Sanki konuyu ikna olup geri dönmek için açmışsınız.

Cesaretlendirilmeyi bekliyorsunuz.

Yapamam haksızlık olur ama gözlerine bakarsam cümlesi gerçek düşüncenizi ele veriyor.

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım
Belli ki bu şeref yoksunu adam, kendi kendine gitmeyi beceremeyecek birisi dolayısıyla kendisine biraz yardımcı olman gerekecek, "Kaybol yoksa eşini nasıl bir insan olduğunu anlatmak zorunda kalacağım." diyebilirsiniz.

Anlamaya çalışıyorum: Bir adam evliyken başkasına aşık olur mu? Olabilir diyelim, hani aşkın cezası olmaz diyor birileri, diyelim ki böyle bir şey geldi adamın başına. Size kör kütük aşık oldu.

İnsan sevdiğine kıyamaz ya hani, siz üzülmeyin diye size söyleyememiş ya.....
Ama Adam dediğimiz sevdiğine yalan da söylemez o ne olacak???

Hadi diyelim kafası karıştı, böyle bir ifşadan sonra, aşık olan adam elini cebine sokup karşın pişkin pişkin çıkmazdı. Boşanacağım dediği günahsız kadını boşar, karşına seni seviyorum der çıkardı.

O yok , Bu yok

kusura bakma ama bu adam eş değil metres arıyor:
Akşamları birlikte yemek hazırlayıp birlikte yememeyi kabul edecek bir metres,
Gece koluna yatıp uykuya dalmamayı kabul edecek bir metres,
Hafta sonları , bayramlarda, tatillerde onunla birlikte olmamayı kabul edecek bir metres.
Onun çocuklarını doğurmayacak ve asla birlikte yaşlanmayacak bir metres arıyor
Kendi kendine cevap ver o "metres" sen misin?

Yok yok şey diye düşünüyorlar "karısında bulamadığı aşkı bende buldu, çünkü bana çok aşık :KK53:"
Niye boşanmadan arayışa çıkmış, çünkü karısı sümük gibi yapışmış zavallı adama.
Neden bana yalan söylemiş, bunu yaparken kendinden dehşet utanıp, acı çekse de, aşkı o kadar büyükmüş ki, kendine hakim olamamış.
Tamam, sorulara mis gibi cevaplar bulduğumuza göre, vicdan yapmaya gerek kalmadı.

Konuyu okudugum icin gözlerimi jiletlemek istedim. Çünkü bir başka konusunda daha bu tarz cümleler kullanmıştı bu konuda da sürekli kadından bahsedip, düşünüp bana hiç normal gelmedi.
Yani “yenilirim” demek bile o kadına hakaret.
Ne bulunur bu evli adamlarda ben anlamıyorum, benim göremedigim ne var bilmiyorum.

Allah sonumuzu hayır etsin.

Son açtığınız konuda ahkam kesiyordunuz, tebrik etmeliydiniz diyordunuz.
Birçok insan haklı çıktı bu konunuzda. Gözlerine bakınca yenileceğinize göre dik durmaya niyetiniz yok. Allah aşkına, biri bana evli olduğunu söylemese, benimle ilişki içerisine girmeye çalışsa ve ben bunu öğrensem adama bakınca göreceğim tek şey tiksinti olur, yenilmek değil.

Altına imzamı atar. Şöylede eklerim.
Sevgiyle nefret arasında ince bir çizgi vardır. Nefrete evrilmeniz gereken yerdesiniz. Ben olsam şimdiye bir boğa kıvamına gelmiş olurdum.

Kadın haketmiş fikri aklınızdan geçemez. Bir kendinize gelin. Kimse haketmez aldatılan eş olmayı ne yaparsa yapsın. Siz hakediyor musunuz ?

Yok yok şey diye düşünüyorlar "karısında bulamadığı aşkı bende buldu, çünkü bana çok değer veriyor, onun gözünde farklıyım :KK53:"
Geçen bir sitede, kimse kınamasın kınadığınız başınıza gelir diye başlıyor biri anlatıyor evli adamla yaşadığı aşkı. Doğru doğru da, kınanacak şey var kınanmayacak şey var.

Niye boşanmadan arayışa çıkmış, çünkü karısı sümük gibi yapışmış zavallı adama.
Neden bana yalan söylemiş, bunu yaparken kendinden dehşet utanıp, acı çekse de, aşkı o kadar büyükmüş ki, kendine hakim olamamış.
Tamam, sorulara mis gibi cevaplar bulduğumuza göre, vicdan yapmaya gerek kalmadı.
Halbuki gerçek bu değil, adamın canı heyecan istemiş ama karısınından boşanmadan yaşamak istiyor bunu, sonra ne oluyor 2. Kadını bir güzel kandırıyor ilişkiye ikna ediyor. İşin garibi 2.kadın olmayı kabul eden kadınların bir çoğu böyle düşünüyor bana çok aşık, bana karşı koyamadı, ben onun gözünde çok değerliyim falan.

Kadın güzel mi derken ?
Her kadın güzeldir !
Sürekli adamla ilgili konu açıyosun ve sürekli adamın dediklerinden bahsedip burda iyi ev kızı imajı çiziyorsun.. Bu konunu tam okumadım atlaya atlaya baktım ama 2 gün sonra ben adama kapıldım yasak aşk hikayelerinle buraya gelmene ramak kalmış size göre yasak aşk olur bize gör sen metres olursun !
Adamı engellesen seni nerden bulacak yada karısının sosyal medyasını bulup ekran görüntüsünü alıp adama birdaha yazarsan eşine herşeyi yazarım desen adam dünya ahiret bacımsın diyip seni bırakıp gideceğine adım kadar eminim bunları yapacak kadar aklın var ama asla canın yapmak istemiyor. Çünkü çok hoşuna gidiyo kendinle yüzleş ne yolda olduğunu farket. Bir kere gece karısının koynuna giren adama nasıl bişeyler hissedebilirsin onu farkına var !
Eğer böyle bişey yaparsan ve burda o adamla sevgili olduk vb konu açarsan karısından önce biz seni taşlarız kadınlar birbirine bunu yaptıktan sonra erkekler neler neler yapmaz ki...

X