bu durum gerçekten garip mi yoksa ben mi garibim?

bende sinirlari bilen acik bayanlardanim fakat esim evden cikarken veya arkadas ortaminda dikkat et egilme belini topla diye uyarir ki ben cok acik olmmadigim halde.ama bide su var yazlikta kisacik sortlarla ip askililarlakardesimin yaninda esimin enistesi ve ablalariyla gezerim arkadaslariyla ayni ortamda bulunurumbikinimi giyer denizede giderim ne var bunda o bi aile olmus kaynasmis nisanlinin ailesiyle pilajla her gordugunuze kotu gozlemi bakiyoruz allah askina ne var bundanisanlin rahatsiz olmasin bence tabiki gudulerine engel olabilir yenge gozuyle kardesinin hanimi gozuyle bakarsa nacizane fikrim

kesinlikle doğru bi durum değil..hatta asla aynı ortamda böyle samimi ev hallerinde bulunmayın..
İnsanlarda nefis namus kalmamışki adamda karısının bu kadar açık olmasından gurur duyuyor yazık...
Size tavsiyem uzak durun fazla görüşmeyin.ortak şeyler asla yapmayın...
bayramdan bayrama kalabalık ev ziyaretleri vesaire olsun ama dördünüzün bu şekilde ortak alanı olmasın...
Niyetler ne kadar düzgün olursa olsun Ahlak denen bişey var.açık olmak sorun değil burda...
iç çamaşırları aleni ortada..ve utanma yok..yazık.
sizin yerinizde olsam bende buna çok üzülürdüm.hatta o elti ne kadar iyi olursa olsun soğuk davranırdım.

Kadın teşhirci.. Eşi de bundan zevk alıyor.
Facebooka bikinili fotoğraflarını koymasına dahi bir tepki göstermeyen eş!!
Mümkün değil..
Bunun iyi niyetle falan alakası yok.
İlişkinizi tamamiyle kesemezsiniz maalesef...Soğuk olun ona karşı...

teşhircilik bir tür hastalıkmış kızlar geçenlerde biryerlerde okumuştum.insanların dikkatini bu şekilde çekerek egolarını tatmin ediyorlarmış ve bundan zevk alıyorlarmış.belkide eltinizin sıkıntısı budur.tedaviye ihtiyaç var gibi görünüyor. Ne olursa olsun bende böyle bi durumdan rahatsızlık duyardım. Not: psikiyatris falan değilim tehşis sadece kendi yorumum:)

bende sinirlari bilen acik bayanlardanim fakat esim evden cikarken veya arkadas ortaminda dikkat et egilme belini topla diye uyarir ki ben cok acik olmmadigim halde.ama bide su var yazlikta kisacik sortlarla ip askililarlakardesimin yaninda esimin enistesi ve ablalariyla gezerim arkadaslariyla ayni ortamda bulunurumbikinimi giyer denizede giderim ne var bunda o bi aile olmus kaynasmis nisanlinin ailesiyle pilajla her gordugunuze kotu gozlemi bakiyoruz allah askina ne var bundanisanlin rahatsiz olmasin bence tabiki gudulerine engel olabilir yenge gozuyle kardesinin hanimi gozuyle bakarsa nacizane fikrim

bide su var yazlikta kisacik sortlarla ip askililarlakardesimin yaninda esimin enistesi ve ablalariyla gezerim arkadaslariyla ayni ortamda bulunurumbikinimi giyer denizede giderim ne var bunda o bi aile olmus kaynasmis nisanlinin ailesiyle pilajla her gordugunuze kotu gozlemi bakiyoruz allah askina ne var bundanisanlin rahatsiz olmasin bence tabiki gudulerine engel olabilir yenge gozuyle kardesinin hanimi gozuyle bakarsa nacizane fikrim
kayınpederiniz yada eşinizin kardeşi evinize kahve içmeye geldiğinde onları don-kilot şeklidemi karşılıyorsunuz?? Yada mini gecelik giyip iç çamaşırlarınızı göstericek şekildemi oturuyorsunuz? Burda konu akrabalarla denize gitmek değil,mevzu çok daha başka ince bir çizgi hanımefendi. Zira eğer sizde böyleyseniz teşhircilik hastalıgına yakalanmış olabilirsiniz.tedavi olun derim.

bide su var yazlikta kisacik sortlarla ip askililarlakardesimin yaninda esimin enistesi ve ablalariyla gezerim arkadaslariyla ayni ortamda bulunurumbikinimi giyer denizede giderim ne var bunda o bi aile olmus kaynasmis nisanlinin ailesiyle pilajla her gordugunuze kotu gozlemi bakiyoruz allah askina ne var bundanisanlin rahatsiz olmasin bence tabiki gudulerine engel olabilir yenge gozuyle kardesinin hanimi gozuyle bakarsa nacizane fikrim
kayınpederiniz yada eşinizin kardeşi evinize kahve içmeye geldiğinde onları don-kilot şeklidemi karşılıyorsunuz?? Yada mini gecelik giyip iç çamaşırlarınızı göstericek şekildemi oturuyorsunuz? Burda konu akrabalarla denize gitmek değil,mevzu çok daha başka ince bir çizgi hanımefendi. Zira eğer sizde böyleyseniz teşhircilik hastalıgına yakalanmış olabilirsiniz.tedavi olun derim.

bende agzinizdan cikanlara dikkat edin edin mahkemede gorusmeyelim diyorum sizi terbiyeye davet ediyorum

MAHKEMELİK Bi yazı yazdıgımı düşünmüyorum zira sizin yazdıgınıza itafen cevap vermek istedim. Ama mahkemeye sunmak isterseniz durumu benim için problem değil, hakaret etmedim,küfür etmedim,aşşalamadım. Durumu çok normal olarak karşıladıgınız ,burdaki herkez gibi tehşircilik olarak değerlendirdim bu durumu.

MAHKEMELİK Bi yazı yazdıgımı düşünmüyorum zira sizin yazdıgınıza itafen cevap vermek istedim. Ama mahkemeye sunmak isterseniz durumu benim için problem değil, hakaret etmedim,küfür etmedim,aşşalamadım. Durumu çok normal olarak karşıladıgınız ,burdaki herkez gibi tehşircilik olarak değerlendirdim bu durumu.

siz bence bana hastalik teshisi koyup yargilamadan oncw yasalari ogrenin derim hanim efendi ondan sonra burda ahkam

çok ayıp,bence uzak durun gidip gelmeyin fazla.Teşhircilik bunun adı.bende olsam kızardım

Sanırım Ege tarafı? Yazlık yer yani başka türlüsünü aklım almadı. Ben İstanbul'un göbeğinde şort giysem giydiğim için kendime saydırıyorum milletin bakışından:KK19:

O değil de en şok olduğum nokta kayınvalidenin bu duruma el atmamış olması:KK37:

Yapacak bi'şey yok az ve öz görüşürsünüz oldu bitti.

Son düzenleme:
Canım eşi bu durumdan rahatsız değilse eşine güveniyorsa, kaynananın da şikayeti yoksa yapacak birşey yok. Eviniz kapınız zaten ayrı olacak kaç kere gideceksiniz. Sonuçta ağabeyinin eşi kötü niyetle de bakmaz yani eşiniz ona göre normal bir elbise olabilir. Yazlık bir yerde sıcak bir yerde oturuyorsanız ona göre normal olabilir nişanlınızı da yabancı biri gibi görmüyor olabilir bana göre de fazla ama sizin yapacağınız birşey yok iyi niyetli biriyse o kadar takılmayın ne yaparsa yapsın. Zaten gidip ne kadar oturacaksınız evlendikten sonra da.

Kendimi senin yerine koydumda canım ben maalesef kabullenmezdim ne yapardım? Mutlaka ama mutlaka uygun bir dille söylerdim. İyiniyet amenna ama bu kadar olmaz! Bilmiyorum Allah yardımcınız olsun.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günah almak istemem ama sen iyi niyetli demişssin bana çok da iyi niyetli gelmedi ben böyleyim alışacaksın falan..ben anlattıklarından hissettiklerim o kadından hiç hoşlanmazdım ve uzak dururdum..bizim manenlerimiz bile sadece defilede o kadar açıklar..bence özgüve eksikliği var dikkat çekerek bunu kapatmaya egosunu tatmin ediyor, eşi de karım nasıl dikkt çekyor deyip gurur duyuyor olmalı herhalde..benim sözlüm benim anamdan emdiğim sütü burnumdan getirirdi öyle bir durum olsa ki olmamalı bence olay tamamen özgüven eksikliği. ve o tipler çok tehlikeli olabilir bakma yüzüne güldüklerine

İyi niyetine inanıyorsan sorun yoktur o zaman.Senin kültüründe,senin alışıtğın yaşantıya göre anormal gelebilir,ama o da çocukluğundan öyle alışmıştır ortamı öyledir yadırgamıyordur.Dışarı da bir sürü aşırı açık giyinen bayanlar var.Eşiyle arasında problem değilse sende takılammalısın.Onları bağlar çünkü sonuçta.Kapalı olup,kötü niyetli olmakta var.

bikiniyle çektırıp facesıne attıgı fotografları bıle anlarım ama...evınde kayın bıraderı varken o ne oyle yaaaa...

adamın rahatlıgı da cok ılgınc yalnız...

aklıma takılan bır soru var esıyle arası nasıl eltının....

yanı kayın bıraderının onu aldatabılecek bır potansıyelı var mı?

X