Eşimi eltimin göğüslerine bakarken yakaladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanda kendinin olmayana sahip olma en temel iç güdüdür ve aslında tüm suçlar hırsızlıktır. Bana bu kadar kolay çürütülebilir bir savunmayla geldiğiniz için teşekkür ederim
İşin felsefesine girerek bunları söylüyorsunuz da temel içgüdüler arasında hırsızlık isteği geçmiyor değil mi :) yapılan diğer eylemleri hırsızlık diye adlandırarak kelime oyunları yapabilirsiniz ama verdiğiniz örnekteki hırsızlık ile bunlar bir değil.
Lütfen düşünceniz buysa bile böyle iğrenç eylemleri erkek zor durumda kalmış ne yapsın doğası :KK43: diye meşrulaştırmayın.
Yine ilk cümlemi hatırlatıyorum size. Erkek zaten bakmamalı. Fakat aseksüel kendilerine çok hakim varlıklarmış gibi davranılıyor ben de öyle değiller diyorum. Kendilerine hakim olmaları bu kadar kolay olsa neden tecavüz gibi pis bir işe yelteniyor bu yaratıklar? Neden bu kadar yaygın bu? Tecavüz ne şartta nasıl olursa olsun asla meşrulaştırılamaz sözüm çarpıtılmasın diye baştan söyleyeyim bunu. Fıtrat masalı diyin ya da isterseniz böyle evrimleştik diyin. Erkek karşısında büyük göğüslü dekolteli bir kadın olduğunda bakmak ister. İlla bakar demiyorum. Kendine hakim olan bakmaz diğeri de bakmamak için çaba harcar. Olan şeyi söylüyorum diye erkeklerin yaptıklarını meşrulaştırmıyorum dünya böyle diyorum size. Bunlar böyle. Çelikten bir iradeleri yok. Bunları söylüyorum diye de sapıklıkları meşrulaştırmıyorum. Yine söylüyorum ERKEK BAKMAMALI zaten. Ama BAKMAK DA İSTER. Asla istemezler gibi davranılması saçma

Ötekileştirmemeniz sizin hatanız. Bu kadına burada yorum yaptırmamalı zorbalamalıyız. Tecavüz destekciliğinden daha utanç verici bir durum var mı
Evet haklısınız ama tanımıyorum; gerçek mi değil mi, fantazi dünyasını mı yansıtıyor, gerçek düşünceleri mi hayal aleminde mi yaşıyor... Açıkçası ondan çok kendimi kirletmek istemiyorum.

Ağzım açık okudum. Yani burada ben evimde eşim olmadan kardeşini yalnız kabul etmem deyince herkes o seninde kardeşin sayılır sapik misin bla bla yazıyordu. Kimin ne olduğunu bilemem kardeşim adama bak adam aynı evde yaşadığı yengesini taciz ediyor
Evet sen sapık ve fesatsın ne demek eşinin kardeşini tek başına eve almamak? Aklının neye çalıştığını okuyan herkes anlıyor merak edip kılıf uydurma.

Ya adamı savunmuyorum asla tabii ki yattı iğrenç bir şey ama çok büyük göğüslu kadınlar eğilence benim de dikkatimi çekiyor ve ister istemez bakıyorum yani ya da kocaman popolu kadınlar çok dar giydiğinde bakıyorum içimden bir şey geçirerek değil tabii ki ama vallahi gözümde alıyor
Göğsü çok büyük olan biri aile oturmasında kaybı varken o kadar düğmeyi niye açar ki tabi konu sahibinin yalancısıyım ama önceden de birlikte kalmışlarsa, yengesinin her şeyini o alıyorsa bilemedim elti de bakmasını istiyor olabilir bir geçmişleri var gibi sanki.

Abinin umurunda değil abi kendi evladıyla bile ilgilenmiyor benim eşim ilgileniyor çocukla hep doğduğundan beri bezini oyuncağını herşeyini eşim almış yeğeni amcam diyor başka bir şey demiyor babasından çok seviyor eşimi
Babası ilgilenmeyip amcası mi ilgileniyor çocukla, neden? Bezini mamasını niye amca alıyor baba ne işe yarıyor bu evde?

Şimdi linç yiyecem ama keşke kadında daha usturuplu giyinse en azından aile arasında ya nerdeyse yuva yıkılacak adam bakıyor kadın da hiç rahatsız olmuyor benimde eltimun göğüsleri dimdik büyük çok güzel ama birkez dekolte ile görmedim hatta fular falan takar benimde popom çok ilgi çekici mesela kadınlar arkadaşlarım estetik gibi duruyor diyor bende orayı kapatıyorum altı geniş tercih ederim adamları kendine baktirmanin lüzumu yok sanki sonuçta deniz kenarında degil🥱

Bir kere de erkek milletini suçlayarak başlayın be şu konulara pes.

Şimdi linç yiyecem ama keşke kadında daha usturuplu giyinse en azından aile arasında ya nerdeyse yuva yıkılacak adam bakıyor kadın da hiç rahatsız olmuyor benimde eltimun göğüsleri dimdik büyük çok güzel ama birkez dekolte ile görmedim hatta fular falan takar benimde popom çok ilgi çekici mesela kadınlar arkadaşlarım estetik gibi duruyor diyor bende orayı kapatıyorum altı geniş tercih ederim adamları kendine baktirmanin lüzumu yok sanki sonuçta deniz kenarında degil🥱
Pis insanlar bakacak diye niye kendimizden ödün verelim? Onların pis gözleri yüzünden neden ben istediğimi giyemiyorum ve bunu normalleştiriyorsunuz?

Bu erkekler bakınca niye dayanamadı baktı oluyor bende onu anlamıyorum . Kadınların cinsel arzuları yok bir tek erkeklerin mi var ?
O zaman da yollu diyorlar, kuyruk sallıyor diyorlar. Erkekler en çok yaa işte nefislerine hakim olamıyorlar naapsınlar siz de usturuplu giyinin diyen böyle kadınlardan cesaret alıyorlar. Kanunlar tarafından giyilmesi yasaklanmamış, mağazalarda satılan her giysiyi giyme özgürlüğümüz var demiyorlar da siz de usturuplu giyinin diyorlar. Kadın beğenmiş gömleği almış giymiş, göğüsleri iri diye düğmeler zorlanmış. Konu sahibi öyle bir anlatıyor ki herkes memelerine baksın diye kadın düğmeleri sonuna kadar açmış.

Biz kadınlar burda bile nasıl birbirimize düşman olabiliyoruz şu hayatta herkes bir şeyler yaşıyor herkesin bir derdi sıkıntısı var yargılamak ve kötü söz söylemek yerine neden herkes kendi fikrini medenice söyleyemiyor ki benim fikrime uymuyor diye böyle şeyler yazılması burda bile ne kadar çok kalp kırılıyor ah alınıyor söylediğim her sözden farklı anlamlar çıkarıp beni suçlayacak bir sürü insanın burda bile olması reel hayatta karşılaşacağım tepkiler kim bilir neler

Kızlar merhaba evet böyle bir şey yaşadım gözümle gördüm bakarken eltim gömlek giymiş ve düğmeleri göğsüne kadar açıktı ve o akşam iki de bir eşim eltimden gözünü alamıyordu dikkat ettiğimde gözlerinin göğüslerine doğru kaydığını gördüm bir kaç defa bakıp kafasını çeviriyor sonra tekrar bakıyordu zaten eltimin göğüsleri aşırı büyük olduğu için ne giyerse giysin dekoltesi gözüküyor ilk defa o zaman fark ettim gece eve dönünce kavga ettim gördüğümü söyledim başta kabul etmedi sonra eliyle orayı tutuyordu ona baktım dedi dışarıda açık giyinen kızlara baktığını zaten farkediyordum ama eltime yani abisinin karısına bakması çok koydu bide biz evlenmeden önce yıllarca birlikte yaşamışlar aklıma türlü senoryalar geliyor aşamıyorum bu durumu eltimi arzuladığını düşünüp kahroluyorum remen travma oldu bu durum farkettiğimi anladığı için şuan daha dikkatli davranıyor 2. Kez yakalamadım bakarken ama bir kere bile o şekilde bakması çok koyuyor bana durup durup aklıma geliyor sinirleniyorum ne yapıcağımı şaşırdım evlendiğimden beri eşimin tarafınca zaten aşağılanıp hor görülüyorum azımla kuş tutsam onlara yaranamıyacağımı herşeyde benim suçlu kalacağımı da biliyorum kafamda hep bir şüphe oluştu birde bebek istiyordum deli gibi hamile kalamıyorum diye üzülüyordum hamile kalamamda belki de varmış bir hayırlısı ama bunu kimseye anlatamıyorum sıkışıp kaldım ne yapıcam çok mutsuzum
Ben sindiremezdim ya

Biz kadınlar burda bile nasıl birbirimize düşman olabiliyoruz şu hayatta herkes bir şeyler yaşıyor herkesin bir derdi sıkıntısı var yargılamak ve kötü söz söylemek yerine neden herkes kendi fikrini medenice söyleyemiyor ki benim fikrime uymuyor diye böyle şeyler yazılması burda bile ne kadar çok kalp kırılıyor ah alınıyor söylediğim her sözden farklı anlamlar çıkarıp beni suçlayacak bir sürü insanın burda bile olması reel hayatta karşılaşacağım tepkiler kim bilir neler

Kocanın gözü dışardaymış dışarda da bakıyormuş aa abimin eşi bakamam mı diyecekti.

Dışardakiler de birilerinin eşi kızı anası bacısı.

Yanındaki kadının dikkatini çeke çeke bakan biri babası eğilse çatalı gözükse ona da bakar.

Sizi zaten sürekli aşağılıyorlarmış daha da hamile olmaya çalışıyormuşsunuz.

Kurtuldum çoluksuz cocuksuz bu beni ailesine ezdiren meme görünce göstere göstere bakan heriften diyeceğinize..

İnsanın kendine yaptığı kötülüğü 7 düvel gelse yapamaz dedikleri doğru.

Aile içinde böyle birşey olması çok kotu bir durum. Eşiniz pisliğin teki. Böyle bir adamdan sakın çocuk yapmayın. Yıllar önce eşimin bir akrabasina misafirliğe gitmiştik. Kuzenide ordaydi. Beni göz hapsine aldığını farkettim (kıyafetimle bir ilgisi yoktu çünkü gayet sıradan giyinmistim). İnanılmaz kötü hissettim kendimi. O gün bugündür bir araya gelmiyorum o şahısla. İnsanda biraz şeref olur.

Birlikte yaşıyorlardı hesap para durumları kasaları birmiş eşimi kullanmışlar yani annesi de eltimde her ihtiyaçlarını ona aldırmış

Bu arada Çocuk eşime hiç benzemiyor benim de aklıma her türlü senaryo geldi o ihtimali de düşündüm ama asla eşime benzemiyor abisine benziyor eşimle abisi birbirinden çok farklı yanyana gelseler kardeş olduklarını anlamazsınız ve çocuk cidden eşimle alakası yok

Linç tayfa görmesin sakın😁 ben sadece açıklama yapmak için gömleğin düğmeleri açıktı göğüsleri zaten büyük dediğim için duymadığım laf kalmadı ki eşimi savunmadığım halde ne eltimi kıskanmadığım kaldı ne de giyimine karışmadığım ki asla karışmam isteyen istediğini giysin zaten istesem bende öyle giyinirim ben göstermeyi bilmiyormuyum sanki ama kendim rahat edemiyorum öyle giyindiğimde

Yargılamak için yazmıyorum ama eleştiri yapacağım kusura bakmayın lütfen.

Size gelen tepkili yorumlar için biz kadınlar birbirimize nasıl düşman oluyoruz diyorsunuz ama eltinizin namusunu bile masaya yatırıyorsunuz burada, kadının çocuğuyla ilgili yorum yazılmasına neden olacak şeyler yazıyorsunuz, eşinizin yengesine bakan gözlerini oymak (mecazen) yerine, eltinizi memelerini gösteren teşhirci gibi anlatıyorsunuz, göstermek kelimesi bir kadının diğer kadına yaptığı bir düşmanlık değil midir, bu yazdıklarınız iftira gibi olmamış mı sizce?

Siz onların aile yapısını anlamıyor olabilirsiniz ama bazı aileler aile apartmanında oturur, birlikte iş yapar birlikte kazanır birlikte yerler, bunu Ahmet alsın, Mehmet yeğenine bayramlık alsın garip bir şey değildir onlar için, düzenleri bu’dur ama böyle yaşıyor olmaları kaynıyla birlikte olacak ahlaksızta olacakları anlamına gelmez, olsa olsa birbirine bağlı bağımlı aile yapar, bu kadar bir arada olunmasından rahatsızsanız aile apartmanından taşınmalısınız.

Ama bunu sen başlattin. Yoksa ilk başlarda herkes sana hak verdi. Ama sen yok eltim teşhirci ben bilmiyorum açmayı filan yazdın. Hatta eşinle eltini birlikte oldular mi acabaya getirdin. Ne kadar ayıp sen ah almıyor musun acaba şimdi ?

Ayrıca benim de eşim yeğenine düşkün hepimiz otururuz o bakar. Hatta ben bir gün eşimin erkek kardesi ve eltisiyle gezmeye gittim bayram ziyaretine evde çocuğa eşim baktı. Ne yani şimdi herkes buna art niyetle mi baksın. Sorun senin eşinde ve senin zihniyetinde.

Yargılamak için yazmıyorum ama eleştiri yapacağım kusura bakmayın lütfen.

Size gelen tepkili yorumlar için biz kadınlar birbirimize nasıl düşman oluyoruz diyorsunuz ama eltinizin namusunu bile masaya yatırıyorsunuz burada, kadının çocuğuyla ilgili yorum yazılmasına neden olacak şeyler yazıyorsunuz, eşinizin yengesine bakan gözlerini oymak (mecazen) yerine, eltinizi memelerini gösteren teşhirci gibi anlatıyorsunuz, göstermek kelimesi bir kadının diğer kadına yaptığı bir düşmanlık değil midir, bu yazdıklarınız iftira gibi olmamış mı sizce?

Siz onların aile yapısını anlamıyor olabilirsiniz ama bazı aileler aile apartmanında oturur, birlikte iş yapar birlikte kazanır birlikte yerler, bunu Ahmet alsın, Mehmet yeğenine bayramlık alsın garip bir şey değildir onlar için, düzenleri bu’dur ama böyle yaşıyor olmaları kaynıyla birlikte olacak ahlaksızta olacakları anlamına gelmez, olsa olsa birbirine bağlı bağımlı aile yapar, bu kadar bir arada olunmasından rahatsızsanız aile apartmanından taşınmalısınız.
Bu sapığa ısrar inat çocuk yapmaya kalkıyor iyi hoş ama bari kendi ailesinin içine sokmasın. Kendi kardeşinin karısına bakan konu sahibinin ailesinden birine hiç acımaz. Kendi ailesinden biri dekolte giymez belki ama gerek yok. O herif bakacak yeri bulur. Herkes kendi yamuğunu alsın kendi çeksin. Kimse hanımefendinin laf sokmaları saçma ithamları ile uğraşmak zorunda değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X