Eşimi eltimin göğüslerine bakarken yakaladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
... evlendiğimden beri eşimin tarafınca zaten aşağılanıp hor görülüyorum azımla kuş tutsam onlara yaranamıyacağımı herşeyde benim suçlu kalacağımı da biliyorum kafamda hep bir şüphe oluştu birde bebek istiyordum deli gibi hamile kalamıyorum diye üzülüyordum .... sıkışıp kaldım ne yapıcam çok mutsuzum
Aslında eşin tarafından sevgi ve ilgi görememek asıl sorunun eşinin başka kadınlara baktığını bile farketmezdin mutlu bir kadın olsan. Bazı şeyleri göze almaya başlayınca Allah o gücü sana verecektir o zaman boşanmak da zor olmayacak için iyice soğuyunca...

Eşinizin yaptığı çok büyük ayıp saygısızlık sapıklık kavga etmeden sakın dil ile oturup olayın ne kadar kötü olduğunu aynı şekilde bana onun eşinin baktigini veya başka birinin baktığını görsen tepkin nasil olurdu diye anlatmaya çalış eğer apmaya devam ederse eşiniz sapik ve öyle birinden ayrılmak en doğru karar olduğunu bilin
Bu akşam dediğiniz gibi konuştum aynısını söyledim

Aslında eşin tarafından sevgi ve ilgi görememek asıl sorunun eşinin başka kadınlara baktığını bile farketmezdin mutlu bir kadın olsan. Bazı şeyleri göze almaya başlayınca Allah o gücü sana verecektir o zaman boşanmak da zor olmayacak için iyice soğuyunca...
Ne kadar güzel yazmışsınız Allah razı olsun Allah bana güç versin inşallah

Eşinizin abisi napıyor o arada ben de onu merak ettim. Siz hala akıl oyunları, yok inanamadım, yok hayal gördüm sanırım falan diyedurun inşallah abi fark eder durumu da eşinizin çeşitli yerlerinde meme yaptırır.
Abinin umurunda değil abi kendi evladıyla bile ilgilenmiyor benim eşim ilgileniyor çocukla hep doğduğundan beri bezini oyuncağını herşeyini eşim almış yeğeni amcam diyor başka bir şey demiyor babasından çok seviyor eşimi

Kadın hele de yenge nasıl giyinirse giyinsin erkek bakmamalı. Herkes bu konuda hemfikirdir. Fakat bir de hayatın gerçekleri var. Kadın bedeni erkeğin en zayıf olduğu nokta. Bunlar çelikten insan değiller aksine oldukça zayıf yaratıklar. Ben karşısında çıplak da olsam erkek bakmasın demek hayatın gerçekleriyle örtüşmüyor. Bir bakmaz iki bakmaz üçüncüde gözü kayar. Karşısında büyük göğüslü ve dekolteli bir kadın varken normal bir erkek için iki seçenek var ya konu sahibinin eşi gibi kendine hakim olamayıp sapıklık yapacak ya da bakmamak için inanılmaz çaba harcayacak ve zor durumda kalacak. Yani evet erkek bakmasın ama erkeği bu kadar zor bir duruma sokmanın gereği var mı? Tepki verebilirsiniz ama hayatın gerçekleri bunlar. Erkekleri aseksüel varlıklar olarak görmeye ve bakanları über sapık ilan etmeye çalışsanız da normal olan şey kadın bedeninin erkeğin ilgisini çekmesi. Bunu değiştiremezsiniz ki

Bunu yazdıktan sonra da aklıma şey geldi. Abi de işin içinde çıkarmış. Konu sahibi demiş eşim bunlara çok para vermiş falan diye. Eğer abi de görmezlikten geliyorsa tam Müge Anlı'lık... İyice midem kalktı. Konu sahibi sizlik bi durum yok, inanamazsınız gene falan hiç üzülmeyin. Yatın uyuyun, geç oldu saat.
Buna çok güldüm insanın başına herşey geliyor daha fazlası benim başıma gelmesin ama dayanamam hayat öyle bir şey ki müge anlı da görüp bunlar nasıl hayatlar diyordum en çok korktuğum şey

Abinin umurunda değil abi kendi evladıyla bile ilgilenmiyor benim eşim ilgileniyor çocukla hep doğduğundan beri bezini oyuncağını herşeyini eşim almış yeğeni amcam diyor başka bir şey demiyor babasından çok seviyor eşimi
Ya özür dilerim ama burnuma kötü kokular geliyor bu konuda

Ya özür dilerim ama burnuma kötü kokular geliyor bu konuda
Bu arada Çocuk eşime hiç benzemiyor benim de aklıma her türlü senaryo geldi o ihtimali de düşündüm ama asla eşime benzemiyor abisine benziyor eşimle abisi birbirinden çok farklı yanyana gelseler kardeş olduklarını anlamazsınız ve çocuk cidden eşimle alakası yok

Bu arada Çocuk eşime hiç benzemiyor benim de aklıma her türlü senaryo geldi o ihtimali de düşündüm ama asla eşime benzemiyor abisine benziyor eşimle abisi birbirinden çok farklı yanyana gelseler kardeş olduklarını anlamazsınız ve çocuk cidden eşimle alakası yok
Şükür rabbime

Şimdi linç yiyecem ama keşke kadında daha usturuplu giyinse en azından aile arasında ya nerdeyse yuva yıkılacak adam bakıyor kadın da hiç rahatsız olmuyor benimde eltimun göğüsleri dimdik büyük çok güzel ama birkez dekolte ile görmedim hatta fular falan takar benimde popom çok ilgi çekici mesela kadınlar arkadaşlarım estetik gibi duruyor diyor bende orayı kapatıyorum altı geniş tercih ederim adamları kendine baktirmanin lüzumu yok sanki sonuçta deniz kenarında degil🥱
Linç tayfa görmesin sakın😁 ben sadece açıklama yapmak için gömleğin düğmeleri açıktı göğüsleri zaten büyük dediğim için duymadığım laf kalmadı ki eşimi savunmadığım halde ne eltimi kıskanmadığım kaldı ne de giyimine karışmadığım ki asla karışmam isteyen istediğini giysin zaten istesem bende öyle giyinirim ben göstermeyi bilmiyormuyum sanki ama kendim rahat edemiyorum öyle giyindiğimde

Şimdi linç yiyecem ama keşke kadında daha usturuplu giyinse en azından aile arasında ya nerdeyse yuva yıkılacak adam bakıyor kadın da hiç rahatsız olmuyor benimde eltimun göğüsleri dimdik büyük çok güzel ama birkez dekolte ile görmedim hatta fular falan takar benimde popom çok ilgi çekici mesela kadınlar arkadaşlarım estetik gibi duruyor diyor bende orayı kapatıyorum altı geniş tercih ederim adamları kendine baktirmanin lüzumu yok sanki sonuçta deniz kenarında degil🥱
Çarşaf giyen bir hanım da sizin için usturuplu giyinsin diyebilir. Hatta burka giyen de çarşaflıya usturuplu giyinsin diyebilir. Neye göre kime göre usturup? Yuvanın yıkılmaması kadının giyimine mi bağlı? Elti usturuplu giyinmeye başlar ama sokakta başka kadınlar da var. Hepimiz sizin belirlediğiniz usturuba göre mi giyinelim? Yeter ki erkekleriniz bizlere bakıp yuvalarını yıkmasınlar. İstediğimi giyerim istemediğimi giymem. Kocasının bakışından rahatsız olup olup ses çıkaramayanlar da gidip odalarında ağlasınlar. Ama kocişlerine mık diyemesinler, sen ne hakla kadına bakıp taciz ediyorsun demesinler hatta bu sapıkla ömür geçer mi ya kız çocuğum olursa diye korkmasınlar, kadınlara usturuplu giyinsin desinler yeter.

Konu sahibi, keşke elti eşinizin ağzının ortasına elinin tersiyle çarpsaydı ve ikinizi de kovsaydı ortamdan. Kocası taciz ediyor karısı da fark ettiği halde ses çıkarmıyor ailece sapıklar deseydi.

Linç tayfa görmesin sakın😁 ben sadece açıklama yapmak için gömleğin düğmeleri açıktı göğüsleri zaten büyük dediğim için duymadığım laf kalmadı ki eşimi savunmadığım halde ne eltimi kıskanmadığım kaldı ne de giyimine karışmadığım ki asla karışmam isteyen istediğini giysin zaten istesem bende öyle giyinirim ben göstermeyi bilmiyormuyum sanki ama kendim rahat edemiyorum öyle giyindiğimde
Kadının sapık kaynım bakmasın diye yaz günü kazak giyecek hali yok. Nitekim büyük göğüslü kadınlar kazak giyse bile dikkat çeker. Hiç suçu kadının memelerine atmayın sizin eşinizin zihniyeti bozuk. Kendi abisinin karısına böyle bakan siz yokken kimlere kimlere nasıl bakıyordur? Bizim de babamız var. Ben bir kere babamın veya erkek kardeşimin bir kadına öyle baktığını görmedim. Halbuki sokakta afet gibi kadınlar da var ama her erkek yiyecek gibi bakmıyor. Libidosu yüksekse telefondan bir şeyler izleyebilir,eşiyle bir şeyler yaşar gidip abisinin karısına öyle bakmaz. O kadının memesi büyük olmasa eşiniz kalçası geniş diye yine o kadına bakardı çünkü bakası var bunu kabul edin🤷🏻‍♀️ Ayrıca siz gösterseniz bile memeleriniz o kadar dikkat çekici olmayabilir bunun sorumlusu eltiniz değil. Kadının memeleri büyük ve güzel diye niye ekstra saklama ihtiyacı hissetsin ki? Yazın gömlek,tshirt giyilir zaten. Siz sakın beraber tatile falan gitmeyin eşiniz,eltinizi mayo,bikiniyle görürse maazallah etkilenir falan

Kadın hele de yenge nasıl giyinirse giyinsin erkek bakmamalı. Herkes bu konuda hemfikirdir. Fakat bir de hayatın gerçekleri var. Kadın bedeni erkeğin en zayıf olduğu nokta. Bunlar çelikten insan değiller aksine oldukça zayıf yaratıklar. Ben karşısında çıplak da olsam erkek bakmasın demek hayatın gerçekleriyle örtüşmüyor. Bir bakmaz iki bakmaz üçüncüde gözü kayar. Karşısında büyük göğüslü ve dekolteli bir kadın varken normal bir erkek için iki seçenek var ya konu sahibinin eşi gibi kendine hakim olamayıp sapıklık yapacak ya da bakmamak için inanılmaz çaba harcayacak ve zor durumda kalacak. Yani evet erkek bakmasın ama erkeği bu kadar zor bir duruma sokmanın gereği var mı? Tepki verebilirsiniz ama hayatın gerçekleri bunlar. Erkekleri aseksüel varlıklar olarak görmeye ve bakanları über sapık ilan etmeye çalışsanız da normal olan şey kadın bedeninin erkeğin ilgisini çekmesi. Bunu değiştiremezsiniz ki
Aslında hayatın gerçeğiyle uyuşuyor. Her erkek inanılmaz çaba harcamıyor yengesinin eşinin memelerine bakmamak için. Bahsettiğiniz erkekler medenileşememiş ilkel iç güdüleri olan erkekler. Şayet içgüdülerimize göre yaşayacaksak doğada tecavüz de var zayıfın güçlü tarafından öldürülmesi de. Şimdi bunu yapanlara ne yapalım doğa diye de bir şey var mı diyelim ? Yorumunuz ve zihniyetiniz çok tehlikeli ve sıkıntılı. Erkeğin doğası diye bahsedilen her şey erkek eylemini meşrulaştırmaya yöneliktir. Hayatın bu şekilde bir gerçeği yok hanımefendi. Şayet bunu hafifletici sebep kabul ediyorsanız benim sizin evinizde bir şeyi beğendiğim için evinize girip sizi öldürüp o şeyi almamı da kabul edeceksiniz çünkü ikisi de tamamen aynı insan içgüdüsüne yönelik. Ah yazık demek erkek ana bacı demeden meme görünce bakar ve kıyamam zor duruma düşmüş :KK43: hanımefendi ne dediğinizin farkında mısınız ?

Aslında hayatın gerçeğiyle uyuşuyor. Her erkek inanılmaz çaba harcamıyor yengesinin eşinin memelerine bakmamak için. Bahsettiğiniz erkekler medenileşememiş ilkel iç güdüleri olan erkekler. Şayet içgüdülerimize göre yaşayacaksak doğada tecavüz de var zayıfın güçlü tarafından öldürülmesi de. Şimdi bunu yapanlara ne yapalım doğa diye de bir şey var mı diyelim ? Yorumunuz ve zihniyetiniz çok tehlikeli ve sıkıntılı. Erkeğin doğası diye bahsedilen her şey erkek eylemini meşrulaştırmaya yöneliktir. Hayatın bu şekilde bir gerçeği yok hanımefendi. Şayet bunu hafifletici sebep kabul ediyorsanız benim sizin evinizde bir şeyi beğendiğim için evinize girip sizi öldürüp o şeyi almamı da kabul edeceksiniz çünkü ikisi de tamamen aynı insan içgüdüsüne yönelik. Ah yazık demek erkek ana bacı demeden meme görünce bakar ve kıyamam zor duruma düşmüş :KK43: hanımefendi ne dediğinizin farkında mısınız ?
Hafifletici sebep olarak kabul etmiyorum. Ben olan şeyi söylüyorum. Ve ilk cümlemde zaten olması gerekenin bakmaması olduğunu da söyledim. Ama hırsızlık yapma içgüdüsü ile cinselliği bir tutmanız yanlış bir kıyaslama. İnsanda hırsızlık yapma gibi temel bir içgüdü yok ama cinsellik var

A Aysenimi sen tecavüze özenen bir kadınsın tecavüze uğrayan kadınları da hava atmakla suçluyorsun bana etkileşim verme beğendim veya beğenmedim şeklinde.
Ferhanscık bana da beğenmedim atıp duruyor. Halbuki yaşantısını eleştirmiyorum, konusuna yorum yaparken kelimeleri özenli seçiyorum, ötekileştirmiyorum ama demek ki farketmiyor siz ben. Seri eksileme ihtiyacı duyuyor hemcinslerini.

Hafifletici sebep olarak kabul etmiyorum. Ben olan şeyi söylüyorum. Ve ilk cümlemde zaten olması gerekenin bakmaması olduğunu da söyledim. Ama hırsızlık yapma içgüdüsü ile cinselliği bir tutmanız yanlış bir kıyaslama. İnsanda hırsızlık yapma gibi temel bir içgüdü yok ama cinsellik var
İnsanda kendinin olmayana sahip olma en temel iç güdüdür ve aslında tüm suçlar hırsızlıktır. Bana bu kadar kolay çürütülebilir bir savunmayla geldiğiniz için teşekkür ederim

“Yalnızca bir günah vardır, tek bir günah. O da hırsızlıktır. Onun dışındaki bütün günahlar hırsızlığın çeşitlemesidir... Bir insanı öldürdüğün zaman, bir yaşamı çalmış olursun. Karısının elinden bir kocayı, çocuklarından bir babayı almış olursun. Yalan söylediğinde, birinin gerçeğe ulaşma hakkını çalarsın. Hile yaptığın, birini aldattığın zaman doğruluğu, haklılığı çalmış olursun.

Kendisine ait olmayan bir şeyi alan insan, bu ister bir can olsun isterse bir dilim nan(ekmek) adiliktir. Çalmaktan daha kötü bir suç yoktur...”

Lütfen düşünceniz buysa bile böyle iğrenç eylemleri erkek zor durumda kalmış ne yapsın doğası :KK43: diye meşrulaştırmayın. Bu konuda bahsettiğiniz ve muhtemelen aşina olduğunuz erkek tipi sapık , medeniyetsiz ve ilkel insanlar. Ve sizleri fıtrat şu bu masallarıyla kandırmışlar.
Erkek aklayan bu iğrenç zihniyeti şiddetle reddediyorum

Ferhanscık bana da beğenmedim atıp duruyor. Halbuki yaşantısını eleştirmiyorum, konusuna yorum yaparken kelimeleri özenli seçiyorum, ötekileştirmiyorum ama demek ki farketmiyor siz ben. Seri eksileme ihtiyacı duyuyor hemcinslerini.
Ötekileştirmemeniz sizin hatanız. Bu kadına burada yorum yaptırmamalı zorbalamalıyız. Tecavüz destekciliğinden daha utanç verici bir durum var mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X