bu defa boşanıyorum galiba :)

senin durumun çok farklıymış
ben evi 2 kez terkettim eşim 1 defa bile aramadı sormadı
mesajlarıma cevap yazmadı.eşimin ailesi gelip beni aldılar evime götürdüler.
3.sünde de ilk 2,3 hafta yine aynısı oldu baktım ki aramıyor sormuyor bende kararımı verdim dedim ki bitti bu iş..
sonradan eşim tutuştu tabi haftalarca ağladı yalvardı durdu ailesiyle beraber çok yalvardılar.ama bu defa babamında tepesi attığından geri adım atmadık.tam 3 ay ayrı kaldık..
sonra barıştık işte 6 aydır beraberiz.mutluyuz eşimde çok değişme var.eskisi gibi değil..ama bende eskisi gibi değilim tahammülsüzüm ve daha fevri..
yani zor bir durum seninkiside
bence bir süre için daha sakinliğini koru
eşinin ve eşinin ailesinin yaptığı çok yanlış şeyler..
erkeklere sonradan dank eder canım tecrübeyle sabit..
biraz daha bekle bakalım neler olacak

ben de 8 aylıkken bi ayrılık yaşadım. tam 3 hafta hiç aramadı. ben de aramamıştım ozaman. annesi ayıldı bayıldı yalvardı ozaman.. geri döndüm kocamın bir aramasıyla. ilk ay balayı gibi geçti 8 ay boyunca balayı değil bal günü bile geçirmemiştik :) ama hiç bişey değişmedi bizde.. anne neyse de babasının sürekli oğlunu bana karşı doldurması bu noktaya getirdi bizi. kendisininde sevgisi yoktu bence.. bekliyorum şu an sadece.. kesinlikle bitti bu defa gerçekten kendimi yarım falan hissetmiyorum çok soğudum ondan da ailesinden de.. hayırlısıyla bitsin ama acele etmycem dediğin gibi. geç olsun önemli değil bi anlık sinirle olmasındansa sindire sindire olmasını tercih ediyorum.. Allah mutluluğuna mutluluk katsın inşallah eşin hep böyle olur da sevginiz artarak devam eder.. benim kısmetimde bunu yaşamak varmış Allah tekrarından ve daha kötülerinden korusun başka bişy istemiyorum.

ben anlaşmalı boşandım kurtuldum darısı senin başına

ben anlaşmalı boşandım kurtuldum darısı senin başına

inşallahhh teşekkür ederim :) ben de öyle yapacağım sanırım en baştan beri anlaşmalı boşanmayı düşünyorum ama millet kafamı karıştırdı biraz.. ama yok uğraşamam hiç.. Allah hakkımı onlara bırakmaz nasılsa..

ben alacağımı aldım geri kalan haklarımı ahirete bıraktım rabbim versin ona layığını uğraşmak istemedim daha fazla onunla çünkü o salon bile sinir ediyor bir an önce bitsin dedim ve bitti.

inş kardeşim uzaması insanın sinirlerini bozuyor düşünsene sürekli karşı karşıya benim sadece boşanma ilamını almak kaldı sonkez o pislikle karşılaşıcam daha da görmem heralde

doğru söylüyorsun ben de suratını görmek istemiyorum o medeniyetsiz adamın.. bi kerede bitsin gitsin tarih olsun..

En doğru kararı vermişsin. İnşallah çok mutlu olursun..

Kocanda kişilik bozukluğu yok canım.Çünkü kocanda bozulacak bir kişilik yok.Ailesinden öyle görmüş.Öyle bir hayatı sürdürüyor.Babasıyla annesinin evliliği neyse,kendisi de aynı çizgide.Bu kız kardeşi için de geçerli.Bir gün kendi evliliğinde tepe taklak olursa o kızkardeş,o zaman anlar seni.Kocan ailesinin karşısında nasıl dik duramamışsa,sen de kocanın karşısında dik duramamışsın.Bak bir kere görümcene diklenmişsin,nasıl etekleri tutuşmuş.Yani ne kadar alltan alırsan,o kadar üstüne çıkarlar.

Sen hep sineye çekmiş,onlara iyi olmaya çalışmışsın.O evden ayrılmışsın yine kocanın peşine sen düşmüşsün.Bir de sana böyle yapan bir insanın doğumgününü kutluyor teşekkür bekliyorsun.Yahu sen o evden kavgayla çıkmadın mı*Ayrılma sürecinde değil misin?Ne doğumgünü kutlaması ne teşekkürü.Lütfen biraz ayakların yere bassın.İşin gücün var.Bak ne hastaıklar geçirmişsin.O seni istese,sen dönme ardına.Ailesi filan suçlu değil.Senin kocan suçlu,seni bu durumlara getirdiği koruyamadığı,söz söylettiği için.Ömrünün bu 3 yılını unut,yepyeni bir sayfa aç hayatında.Senin canından sağlığından önemli değil hiçbirşey.

cok haklısıniz. Ben keske sunu da yapsaydim dememek icin yapmak istedigim herseyi yaptim. Simdi icim cok rahat. Hic pisman degilim . O msjdan sonra tamamen bitti benim icin.

resmen ağladım tutamadım kendimi.çok geçmiş olsun.inşallah hayırlısıyla kurtulursun.seni çok çok iyi anladım.çok benzer şeyleri ben de yaşadım.ama sakın geri dönme.herşey değişse bile adam aynı kalıyo değişmiyor.ailesini reddetse bile farketmez emin ol.adam yine aynı adam.ki zaten senden geçer ailesinden geçmz.sakın ha geri dönme canım.bu kez kendine olan inancını kaybedersin.cahilie söz anlatamazsın.halden anlamazlar.bildiklerini okurlar.

canım yaa hamilesin bide sanırım inşallah doğacak bebeğiniz yuvanıza mutluluk getirir üzülmene üzüldüm ben de hayırlısı olsun diyorum artık orda mutsuz olcağıma ailemle mutlu olmayı tercih ederim.. kıymet bilmeyen insanların yanında ne işim var..dediğin gibi olacağının farkındayım zaten ailesini reddetse sonra beni suçlayacak ben elimden geleni yaptığım halde beni suçlayan adam ozaman neler demezdi.. teşekkür ederim yorum için Allah sana bi daha yaşatmasın böyle birşey mutlu ol inşallah.

canım inşallah sende çok çok mutlu olursun.ve merak etme çok daha iyi,anlayışlı,karakterli,güvenilir insanlar çıkar karşına.çocuğunun olmaması çok önemli.ayakbağı değil elbette ama verilecek kararlarda büyük etken oluyo.inşallah.hakkında hayırlısı olur.bende ekstradan şiddet olayıda var fiziksel ve psikolojik.şu ara olmasada vardı yani bebekten sonra olmayacağına da emin değilim.şimdi bile üzerime yürüyen bi adam yani.......boşver canım yalnız ölmek bile daha iyidir...

siddet de olmadi değil. Ama sindiremedi beni. Aynen yalniz olmek daha iyidir. Insallah duzelir esin .. cok yazik yaa nasil bu kadar merhametsiz olabiliyorlar anlayamiyorum. Allah guc kuvvet versin hepimize hayirli olan neyse onu yasatsin ..

Cok sabirliymissin gercekten.ama bende arkadaslara katiliyorum.bunca yasanan seyden sonra.sakin geri donme.cok pisman olsada.oyle insanlarla omur gecmez.gencligine yazik.hakkinda herseyin hayirlisi olsun bundan sonra.

Cok sabirliymissin gercekten.ama bende arkadaslara katiliyorum.bunca yasanan seyden sonra.sakin geri donme.cok pisman olsada.oyle insanlarla omur gecmez.gencligine yazik.hakkinda herseyin hayirlisi olsun bundan sonra.
hak veriyorum .psman olmasi ise yarasaysi bi oncekinde yarardi. Ki aasslaa yalvarmaz kendini dev aynasinda gordugu icin. Ailemin de yuregi agzinda 3 yildir.onlar da istemiyor ben de istemiyorum. Oluru yok artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…