BU BORÇ NASIL ÖDENİR

Sizi batıran kredi kartları. Kartlardan ekstra harcama yapmamaya çalışmaktan başka çareniz yok galiba. Faturalar içinden doğalgaz da bir ay sonra azalır.

Nafaka artırım da bulunun 1000 lira ödesin

ah nerdeeee birikmiş borcu 18 bin tl 450 güncel nafaka , 150 eski borç adoına ödemeye razı oldu icra yoluyla alabileceğim kirli donu bile yok sgk sız çalışıyor mal varlığı yok. hatta o kadar borcu var ki millete bankalarda kara listede yasaklı

Sizi batıran kredi kartları. Kartlardan ekstra harcama yapmamaya çalışmaktan başka çareniz yok galiba. Faturalar içinden doğalgaz da bir ay sonra azalır.

doğalgaz çok şükür az geldi 170 tl falandı bu ay 150 geldi evim güney cephe orta kat kolay ısınıyor ordan yüzümüz güldü

Tabii çok haklısın,çocuk olunca bizim gibi olmuyor.
İnsan kendinden herşeyi sakınıyor da evlat olunca başka tabii.
Onlar da haklı,yaşıtları geziyor,fotoğraf koyuyor sosyal medyaya vs. kıyamam muhakkak canları ister.

o kadar tanıdık geldiki yazdıklarınız
Senelerce annemle aynı mücadeleyi verdik
Adım adım ilerleyeceksiniz
şu anda bunu hiç düşünmeyin
annem özel sektördeydi maaş korkusu yaşardı
memur olmanız büyük artı
orta vadede kadroyu ilerletmenin yollarını arayın geliriniz artarsa iyi olur
geçmez sanıyorsunuz ama geçiyor gün geliyor siz sizin geçtiğiniz yollardan geçenleri görüp bana geçer dediler korkmayın diyeceksiniz
kk sizin şartlarınızda büyük avantaj hesap kesimlerine dikkat ederek harcama yapın
marketleri takip edin
giyim minimumda tutmaya çalışın büyüdükçe daha çok isterler
yazın servis ve yakacak azalırsa yerine elzem ihtiyaçları koyarsınız

Böyle katalogla satılan seyleride işyerinizde kadın coksa üye olup satabilirsiniz atıyorum amway avon tupper gibi herkesin kullandıgı

Eger cekebiliyorsaniz ihtiyaç kredisi cekin bütün borclari kapatin kredi kartı,hali,gun borcu,2 yilda degilde 3 yilda odeyin kredi kartinida iptal ettirin derim eger iptal olmazsa tekrar harcama yapabilirsiniz.

Ayda 400 lirada bence gun icin su asamada yüksek bir miktar illa biriktirmek istiyorsaniz bir banka hesabi acin oraya atin ilk etapta 400 degil de 200 ile başlarsınız.

gün biriktirmek için değil de arkadaşlarım bana destek olmak amaçlı ilk günü verdiler bana kredi kartını ödeyememiştim onu ödedim

borco borç ile ödemeye karşıyım ama sizin memursunuz, borcunuz da çok fazla değil. en mantıklısı kredi çekip kapatmak.

20binden kapıyı açmanıza gerek yok. 12bin liralık kredi 18 ay vade, aylık 750 civarı ödemeleri krediler mevcut.
bu durumda 2550+750 : 3300 sabit gideriniz olur. bin lira da size kalır. kredi kartının birini kırıp atacaksınız. diğerini de acil durumlar hariç kullanmayacaksınız. 5 ay sonra zaten halı taksidiniz bitiyor. 2 aya kadar da doğalgaz masrafınız biter. bi şekilde idare edersiniz.

Keşke güne hiç girmeseydiniz. Evet sizi ilk anda rahatlatabilir belki ama sonra yine siz ödeyeceksiniz o paraları. Bir kredi çekip kredi kartı borcunuzu ödeyecekseniz de kredi kartlarınızı ödediğiniz gibi kredi kartlarını kapatmanız gerekiyor. Aksi taktirde tekrar kredi kartı borcu birikir daha da içinden çıkılmaz bir hal alır her şey. Çocuklarınızın babasına durumunuzu anlatsanız, çocuklar için bir miktar daha fazla para gönderse olmaz mı? Bir de ailenizle aynı şehirde misiniz?

bana kalırsanız ihtiyaç kredisi ile kartları kapatacak kadar 18/24 ay vadeli kredi çekmek 600-700 arası aylık tek yere ödemem olur kalanı ile de biraz idareli olarak geçinebilirsiniz

Allah yardimciniz olsun okuyan cocukla gecim zor oluyor eger imkaniniz varsa gunden cikin derim ev masrafini olabildigince azaltin mesela tv acikken lambayi yakmayin camasirlarinizi biriktirerek yikayin aksam 11den sonra makinalarinizi calistirin supurge yerine girgir kullanin farkindayim zor seyler ama bi sure idare edin cocuklarinizla bu durumu uygun bi dille konusun yavas yavas duzelir insallah

bana kalırsanız ihtiyaç kredisi ile kartları kapatacak kadar 18/24 ay vadeli kredi çekmek 600-700 arası aylık tek yere ödemem olur kalanı ile de biraz idareli olarak geçinebilirsiniz

Şimdi baktım ziraate 18 bin tl 24 ay kredi çeksem aylık taksit 934 tl bu şekilde kredi kartlarını kırıp atarsam geçinebiliyorum. ne dersiniz hanımlar el birliği ile bir karar verelim

En mantıklısı böyle duruyo şuan hali hazırda zaten aylık ödemeleriniz en az 2000 buluyo bunu 1 sene içerisinde ödemeniz mümkün gözükmüyor.
En güzeli kredi çekip kısa vadeli tüm kartlarınızı kapatmanız, sadece krediye düzenli ödemeler yapmanız.
Kk lazım acil durumlar için derseniz de 500 liralık bir kart kullanın bir ihtiyaç halinde ödemesi kolay olur.
Hatta nacizane fikrim 18 aylık kredi kullanmanız 100-200 fazla ödeyip.
Hakkınızda hayırlısı.

Cok tesekkur ederim kredi mantıklı galiba

Guncelleminizi okumadan önce aklımdan kredi geçmişti .Evet maalesef faizi vs oluyor ama tek seferde hepsini kapatıp ,tek bir yere borç ödemek daha mantıklı .Kredi kartını şimdilik kapsttirin çünkü taksit vs imkanı oluncada illa harcanıyor .İlk bir kaç ay bakın duruma eğer dönüyorsa ,tekrar az limitli birşey çıkarırsınız .İnternet üzerinden alışveriş veya taksit imkanı için ,çocuklarınıza illaki kıyafet filan lazım olur .Ve maalesef ortalık çok pahalı ben sadece kıyafet alırken özellikle toplu alım olunca kullanıyorum taksit imksnini.
Hatta biraz elinize para kalacak şekilde çekim isterseniz maasinizdakj ekşi bakiyeyjde kapatın .Bu şekilde duzene girer inşallah .

Allah yardımcınız olsun . Kolaylıklar versin

Ben ziraat demiştim ama halk bank vakıfbank vs mutlaka hepsinin subesini arayıp faiz oranlarını kredi cekince ne kadar geri ödeyebileceginizi vs hesaplattırın
İnternetteki faiz oranları her zaman daha yüksek yazar daha uyguna ayarlayabilirler
Birde kredi kaleminizin izinde yer alan gün parası ve halıyı bastan ödeyip kapatabiliyormusunuz ?

Sanırım en mantıklısı kredi çekip tek kalemde borçlarınızı sıfırlamak olur sizin için. Min. Tutarı ödeyip asla kredi borcunuzu bitiremezsiniz. Kredi çektikten sonrada çok ciddi hesaplayarak devam etmeniz gerekecek malesef. Yoksa hem kredi hemde kredi kartı borcu ödemek zorunda kalır, başlanılan noktaya dönersiniz. Allah kolaylık versin inşallah ❤ Zor olacak ama başaracaksınız inanın.

Gün parasini hesaba koyarım dokunmam her ay kiminse veririm diye dusunmuştüm çünkü aylık 400 ve hem kredi hem gün ayrı ayrı ödeyince yine bütçeyi aşiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…