Bu bir aldatmamidir?

Böyle dostluk olmaz canım gece aramalar sen yokken gorusmeler yanı sacma geldi bana ben asla izin vermem. Sende esine soyle eski okuldan erkek arkadasım la buluscaz diye ne tepki verecek acıkcası merak ettim. Ama yaptıkları dogru degıl hatta hic dogru degıl

Şu cümle olayı özetliyo bence “..geçen hafta bekardım ben..” Karın yanında değil diye ne demek bekarsın, bu ne rahatlık? Her şakada bir gerçeklik payı arayanlardanım. Evlerden ırak. Kocamı paralardım heralde

Siz nerden biliyorsunuz bu konusmaları? Mesaj degil bunlar konusma anladıgım kadarıyla.. Ayrıca saf olamazsınız bu kadar tabı kı nornal degil. Gelmşyo ki benim elime boyle kadınlar bak ne yapıyorum o arkadaşlığı ben.

Basligina cevap veriyim aldatmadir..aldatiliyorsun veya aldatilmissin...ben olsam kiyametler koparmistim simdiye kadar..ne somut delili bunlardan biri bile yeter bana..hicbir arkadas bi arkadasina cinsel icerikli yazmadigin surece sorun yok demez..esumden korkma biz arkadasiz kotu birsey yapmiyoruz der..

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
Maalesef çoğu erkek bayılıyor böyle civik ahlaksız kadinlara

Ne sabırlısınız. Ben cinnet geçirir evdeki herşeyi kafasında parçalardım herhalde. Bence bu konuşmalar tahammül edilecek gibi değil.

Fiziki bir aldatma yok ama bu kadını istemiş arzulamış bunun için harekete geçmiş mi bu bir aldatmamıdır diye sorarsan çoğunluk gibi evet derimde
Sizin neyin ispatının peşindesiniz onları yataktamı yakalamayı umuyorsun

Eşimin bir bayan arkadaşıyla oturup çay içmesini yadırgamam ama gece 12 de araması ve söyledikleri olmamış.

Fiziki bir aldatma yok ama bu kadını istemiş arzulamış bunun için harekete geçmiş mi bu bir aldatmamıdır diye sorarsan çoğunluk gibi evet derimde
Sizin neyin ispatının peşindesiniz onları yataktamı yakalamayı umuyorsun
Daha önceden çok defa bu kadından rahatsız olduğumu dile getirdim ve bana ısrarla Allah aşkına neyinden rahatsızsin kendi halinde efendi terbiyeli bir kadın. Benim ondan hoslanabilecegim ya da etkileneceğim ne özelliği var diye hep savundu. Yatakta değil tabi de belki daha sağlamlaştıracak deliller arıyorum. Çünkü bunları reddedecek biliyorum. Bir arkadaşımla oturup kahve içmek istemenin neresi aldatmak diyecek

Daha önceden çok defa bu kadından rahatsız olduğumu dile getirdim ve bana ısrarla Allah aşkına neyinden rahatsızsin kendi halinde efendi terbiyeli bir kadın. Benim ondan hoslanabilecegim ya da etkileneceğim ne özelliği var diye hep savundu. Yatakta değil tabi de belki daha sağlamlaştıracak deliller arıyorum. Çünkü bunları reddedecek biliyorum. Bir arkadaşımla oturup kahve içmek istemenin neresi aldatmak diyecek
Minareyi çalan kılıfını hazırlar
Mutlaka diyecek birşey bulurda
Buda çok çirkin enkileceğim neyi var kimisi için kadın olması dahi yeterli
Ego tatmini bile olabilir
Sadakat sözkonusuysa bu şekilde konuşmak olmaz
Evli eşi olan bir kadınla bu şekilde konuşabilirmiydi eşin? hayır

aldatma henüz olmadıysa bile göstere göstere geliyor.
o gece eşin bekarken kadın açsaydı buluşsalardı gece 2 de çay kahve içip ayrılacaklarını mı sanıyorsun?
cinsellik yazma dediğine göre, aralarında cinsellik konuşulmuyor mu sanıyorsun?

benim de samimi erkek arkadaşlarım var, hiçbiriyle böyle değilim.

X