BU AY VE KASIM BAŞI GEBELİK BEKLEYEN KAÇ KİŞİYİZ

Onu da mutlaka yaptirin. Benim esim mesala sigarayi birakti. 3 aydir
Kızlar az önce başıma ilk kez gelen bir şey yaşadım. Elimde bi test daha kalmıştı aklımda kalmasın yapayım kurtulayım dedim. Yumurtlama üzerinden 12 gün geçti bu arada. Test yaparken her zaman kullandığım şeffaf kullan at bardaklardan yaptım yine. Afedersiniz idrarı görür görmez bune ya dedim sesli. O kadar bulanık ki testi içinde bekletirken test gözükmedi içinde. İlk kez böyle bir şey yaşıyorum. Acaba bir enfeksyon vs olabilir mi herşeyi gebeliğe bağlamak istemiyorum 😔

Kızlar az önce başıma ilk kez gelen bir şey yaşadım. Elimde bi test daha kalmıştı aklımda kalmasın yapayım kurtulayım dedim. Yumurtlama üzerinden 12 gün geçti bu arada. Test yaparken her zaman kullandığım şeffaf kullan at bardaklardan yaptım yine. Afedersiniz idrarı görür görmez bune ya dedim sesli. O kadar bulanık ki testi içinde bekletirken test gözükmedi içinde. İlk kez böyle bir şey yaşıyorum. Acaba bir enfeksyon vs olabilir mi herşeyi gebeliğe bağlamak istemiyorum 😔
Testin sonucu ne oldu peki canim

Koyu renkmiydi?

Merhaba , benim de sat 1 ekim biz de bir sene olmak üzere deneyeli sürekli adet gecikmesi yaşayıp adet oluyorum çok düzensiz 40-42 günde 50li günlerde falan döngüm. Doktora gittim ultrason hormon her şey normal çıktı. Artık benim de çok moralim bozuluyor umudum kırılıyor iki ay daha deneyin dedi son gittiğim Dr ona göre rahim filmi gerekitse aşılama dedi. Az önce bir haber aldık Eylül'de evlenen tanıdığımız 1 aylık hamileymiş ağlayacak gibi oldum. Öyle içimi dökmek için yazdım insan bir zaman sonra çok üzülüyor.

Kızlar selam,

SAT 6 Ekim, BAT 5 KASIM
8 aydır deniyoruz ama bir tık yok :KK70: .
Bu ay İnşAllah uğurlu olur bizim için. Ekim aylarında çoğu kişi hamile kalıyormuş diye bir deyim var))
Sat 6 Ekim bat 8 Kasım 🫶🏻
Benim geçen sene ve bu sene kayıplarım oldu. Son Kürtajın üstünden 6 ay geçti. Bu sürede hep korunduk. Bu ay denemeye karar verdik 🩷 geçen sene gebelik tedavisinden kalan femara ilacım vardı onu kullandım🙈 ve duphaston içiyorum (doktorum böyle istedi pcosluyum) ve takviyeler kullanıyoruz eşimle. Yarın ya da öbür gün ovulasyon olacak sanırım. Testle takip ediyorum. Garip bir heyecan var içimde, olacakmış gibi hissediyorum. Uzun zaman sonra böyle hissetmek bana çok iyi geldi. Umarım bu ay hepimiz hamiş oluruz 🥹❤️💃🏻

Sat 6 Ekim bat 8 Kasım 🫶🏻
Benim geçen sene ve bu sene kayıplarım oldu. Son Kürtajın üstünden 6 ay geçti. Bu sürede hep korunduk. Bu ay denemeye karar verdik 🩷 geçen sene gebelik tedavisinden kalan femara ilacım vardı onu kullandım🙈 ve duphaston içiyorum (doktorum böyle istedi pcosluyum) ve takviyeler kullanıyoruz eşimle. Yarın ya da öbür gün ovulasyon olacak sanırım. Testle takip ediyorum. Garip bir heyecan var içimde, olacakmış gibi hissediyorum. Uzun zaman sonra böyle hissetmek bana çok iyi geldi. Umarım bu ay hepimiz hamiş oluruz 🥹❤️💃🏻
Benim de Duphastonla ikinci ayim.
Pcos degilim ama duzensiz adetim oldugu icin doktor onermisti. Düzene girdigi icin adetim artik takip ede biliyorum ve umutluyum da acikcasi🙏

Benim de Duphastonla ikinci ayim.
Pcos degilim ama duzensiz adetim oldugu icin doktor onermisti. Düzene girdigi icin adetim artik takip ede biliyorum ve umutluyum da acikcasi🙏
Sat tarihimiz aynı inşallah bu ay olacak 🤲🏻

Rahim filmi sonucunuzda ne çıktı peki? Benim herhangi bir problem çıkmadı. Tüplerimin tıkanık olduğunu fakat işlem esnasında açıldığını duymak istemiştim ama hiçbir sorun yokmuş böyle olunca daha çok umutsuzlanıyorum.
Bende de bir sorun çıkmadı film sonucunda. Ama bende 2 cm çikolata kisti var. Kasım da tüp bebeğe başlıcam. Bu ayda kendi haline bırakalım dedik. Filmden sonraki 3 ay önemliymiş diyorlar.

X