Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Bendede suan bisey yok canim pazartsi dr kontrolum var hayirlisi olsun hakkimizda

Canım bir de bu pelvik ağrıyı bi tarif eder misin bana ben de geçen bi sey yaşadım da
Dün aksam yaptım negatifdi bugun sabah pozitif cıktı. Evet ilk aşılamamdı
Kız aliyana hamilesin kız seeen önce negatif sonra pozitif ne demeeekkk bebek var demeeek ay ben şuan çok heyecanlandiiim hemen kan ver hemeeen kız nasıl duruyorsunuuuuuz

Ya yurt dışındayım türkiyede olsaydım hemen vermiştimm. Birde iğneden şüpheleniyorum

Sanki bel tutulması gibiydi . Oturamıyordum ayakta çok durunca ağrım oluyordu gece de yatarken uyutmuyordu. Et agrısı degilde kemik agrısı gibiydi. Nasıl tarif edeyim bilemedim ya

Sanki bel tutulması gibiydi . Oturamıyordum ayakta çok durunca ağrım oluyordu gece de yatarken uyutmuyordu. Et agrısı degilde kemik agrısı gibiydi. Nasıl tarif edeyim bilemedim ya
Himmm anladım canım ben rahim bölgemde kramp gibi bi sey yaşadım da ondan sordum nasıldı diye

Kramp bende yaşadım ama çok fazla degil. Birde az az yemek yiyorum yiyesim gelmiyor. 1 2 saat sonra karnım açlıktan guruldamaya başlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…