Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Benimde 2 agustos asilamaydi bugun 15.gunum pazartesi dr a gidicem. Benim bugun asiri seffaf uzayan akintim oldu bilgisi olan varmi regle 2 gun var akinti sasirtti
Aynı gün olmuşuz ve dün bende de öyle bi akıntı oldu ve dün tüm gün başım ağrıdı dayanamadım 2 kez ikaç içtim geçer gibi olup daha şiddetlendi gece uyutmadı kalktım tekrar ilaç içtim ve şuan yine ağrıyor halada adet olmadım

Aynı belirtiler çok heycanlandım şuan :) regl ağrısı oluyor ama olmadım daha. Birde sağ tarafta batma doluluk hissi var bende başımda aşırı ağrıyor bi kaç gündür

Kızlar benim aşılamamın bugun 15. Günü çatlatma iğnesinin 16. Günü sabah test yaptım pozitif çıktı . Dün yaptım negatif cıktı. Doktoor aynın 19 unda yap demişti yani 2 gün önce yaptım. Sizde yanıltma payı varmı. Bu arada progesteron kullanıyorum fitil olarak. Cevap verirmisiniz

benim gogus agrisi hafiflemiş normalde agrisi artarak adet gunume kadar devam ederdi

liiiiz ciddimissiiiiin ayyy haylirli olsun kuzum yaaa atsana bize testiniii yanilma payi olmaz tabi pozitig cikan bir testin kolay kolay yanilma payi olmaz

Fitil kullanıyorum sabah testi yaparken fitil parçaçıkları cok vardı ondan olabilir mi diye düşünüyorum

Eklentiler

• image.jpg
    165,3 KB · Görüntüleme: 19
Fitil kullanıyorum sabah testi yaparken fitil parçaçıkları cok vardı ondan olabilir mi diye düşünüyorum
boyle bir test ilk kez goruyom pozitif demekmi oluyomus fitilin bi etkisi olmaz kuzum tabiki hayirli olsun belirtilerin nelerdi basindan beri anlatirmisin

Benim aşılamadan sonra ikinci ve üçüncü günlerde çok fazla pelvik ağrım olmuştu . Daha sonra geçer gibi oldu beşinci altıncı günlerde yine başladı ve çokgaz Sancım olmuştu ilk başlarda. 9. Gün hafif kanama oldu daha sonra bir belirti olmadı

gogus agrisi olmadi sanirim akinti oldumu kanama haric peki

Kizlaaaaar nerdesiniz topigimizin sanirimi ilk hamile olani belli oldu aliyana arkadasimiz hamile galibaaa bn cok mutlu oldum insallah devami gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…