Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

kizlaaar progestan bir kutusu ne kadar acaba bilen varmii benim yetmiycek almam lazim ne kadar acaba sadece o

kizlaaar progestan bir kutusu ne kadar acaba bilen varmii benim yetmiycek almam lazim ne kadar acaba sadece o
Hic hatırlamıyorum canım bana doktor 2 kutu yazmıştı progestani bi de ovitrelle ile birlikte almıştım o yüzden ayrı fiyatını bilmiyorum

Hic hatırlamıyorum canım bana doktor 2 kutu yazmıştı progestani bi de ovitrelle ile birlikte almıştım o yüzden ayrı fiyatını bilmiyorum
evet bnde toplu almistim ama yetmeyecek yarin onuda alayim bari 320 yaziyo internette bayada pahali kiz

evet bnde toplu almistim ama yetmeyecek yarin onuda alayim bari 320 yaziyo internette bayada pahali kiz
Malesef artık hersey çok pahalı 🥲Yap bakalım yarın testi . Senle aynı değil miydik biz ya cuma günü yaptın sende değil mi ? Erken değil miii test için 5 gün olmuş daha

Malesef artık hersey çok pahalı 🥲Yap bakalım yarın testi . Senle aynı değil miydik biz ya cuma günü yaptın sende değil mi ? Erken değil miii test için 5 gün olmuş daha
bn ignenin etkisi gecmismi ona bakcam cnm Eminenin gecmisya merak ettim benimki ne durumda diye ona guldum baya bakmissin benimde gecmis oda bana guler yarin 😆

Kankim benim izimden gidiyor 🤣 iğne etkisini test edecek sanırım bakalım onda geçmiş mi

hmm iyi bari testte alacam ya bnde baya para gidiyo diye hesaplama yapiyodum ama cnm kist icin yasmin diye bi kontrol ilaci yazmisti doktorum receteli oldugu hapde 300 tlye almistim o nasil olduki
🤔 bak onu bilemedim reçeteli öyleyse normali me kadardirki

X