Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Dinlen bence canım ya inşaallah iyi bişeye vesiledir bu ağrılar
İnşalalh ama ben iğneye bağlıyorum bunları tabi. O yüzden ağrımasa diyorum az dolanıyorum hemen uzanıyorum geri:KK43:
İş yapamamak deli etti beni. Bi tezgahı topluyorum bulaşık makinesini yerleştir çıkar o kadar. Evi süpürmedim kaç gündür. Kardeşim gelecekti oda adet oldu adeti bitince gelecek onun da ağrılı geçiyor o yüzden iyileş öyle gel dedim bı kaç güne gelir rahatlarım ama nerdeee

İnşalalh ama ben iğneye bağlıyorum bunları tabi. O yüzden ağrımasa diyorum az dolanıyorum hemen uzanıyorum geri:KK43:
İş yapamamak deli etti beni. Bi tezgahı topluyorum bulaşık makinesini yerleştir çıkar o kadar. Evi süpürmedim kaç gündür. Kardeşim gelecekti oda adet oldu adeti bitince gelecek onun da ağrılı geçiyor o yüzden iyileş öyle gel dedim bı kaç güne gelir rahatlarım ama nerdeee
o igne niye bana agri yapmiyo acaba acaba yanlis yerimemi yaptim igneyi

Ayy kizlarr dusunceden mi bilmiyorum ama canmm hep cikolata istoyor ve biraz once arkadasimin yanina kadar gitim oda kendine yemek almis once sordu istiyormusun die istemedim sonra bir koktu anlatamam istemedimde 😁 gitim aldim bende pek oyle yiyen yada canim ceken birisi degilim 🤦‍♀️🤦‍♀️

Ayy gerçekten aynı durumdayız benim gelip yardım edecek kimsem de yok eşim her gün diyor işten gelince beraber yaparız ama olmuyor ev öyle çok gözüme batıyor ki bi an önce test yapıp girişmek istiyorum 🤣🤣 zaten negatif çıkarsa onun sinirini ev ile atarım

Ayy gerçekten aynı durumdayız benim gelip yardım edecek kimsem de yok eşim her gün diyor işten gelince beraber yaparız ama olmuyor ev öyle çok gözüme batıyor ki bi an önce test yapıp girişmek istiyorum 🤣🤣 zaten negatif çıkarsa onun sinirini ev ile atarım
Hahahshha aynı şeyi bende düşündüm 🤣🤣negatif olursa en az 3 makine çamaşır çarşaf , tüm evin sil süpür işi, tuvaletler banyolar evim bahçeli benim bahçe batmış durumda normalde hergun yıkardım😂😂😂
Benim eşim de diyor yapma ben gelince yaparım gelince de yemek yiyelim meyve yiyelim diye diye film izleyelim yarın diyor öyle kalıyor hshshdb iyi ki bunlar temizlik yapmıyor 😂😂

X