Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Cuma gunü asilama yapilcak benimle birlikte bu ay asilama yaptircak olanlar varmi gelin birlikte bekleyelim ve belirtileri takip edelim
2 ağustosta aşılamam oldu ilk defa. İğne vurulalı 14 gün oldu bugün idrar testi yaptım negatif.. kasık ve bel ağrısı var sadece

Ben hap olarak kullanıyorum biraz baş dönmesi yapar dayanamazsan fitil olarak kullan dedi ama ben haptan devam
Bende hap kullanıyorum gaz dışında bas donmesi vs bir etkisi olmadı bana. Günde 4 tane alıyorum .
Herkes test almış ya 😅 ben son 1 yıl olmuştur test yapmayalı 🥲
Ama kan vermeden önce evde yapacağım erken gebelik testini. Şimdi almadım çünkü alsam evde olsa hemen gider yaparım biliyorum o yüzden 20sinde alacağım 21inde zaten kan vermem gerekiyor 12.gün oluyor

mehem nereye gitti yaa güldüm diye küstümu yoksa kiiiiiz nerdesin iki dakka kayboldun hemen belli oldu valla

insallaaah birde bakmissin hepimiz hamileyiz olurmu acaba boyle bir mucize
sana guluyomda bn ne alemdeyim acaba😆😆
Güzelsin güzel 😍
Ben hap olarak kullanıyorum biraz baş dönmesi yapar dayanamazsan fitil olarak kullan dedi ama ben haptan devam
Bana da ağızdan alırsan hep uyursun sarhoş gibi yapıyor sen fitil al dedi ama fitil olarak alınca da derdi çokmuş 😅
2 ağustosta aşılamam oldu ilk defa. İğne vurulalı 14 gün oldu bugün idrar testi yaptım negatif.. kasık ve bel ağrısı var sadece
Kan testin ne zaman canım hemen kötü düşünme önemli olan kan. İdrara geç yansiyor

X