Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Güzelsin güzel 😍

Bana da ağızdan alırsan hep uyursun sarhoş gibi yapıyor sen fitil al dedi ama fitil olarak alınca da derdi çokmuş 😅

Kan testin ne zaman canım hemen kötü düşünme önemli olan kan. İdrara geç yansiyor
Kan testini ne zaman yapcağımı söylemedi

Nasıl geçmiş bende pcosumda
Valla canım zaten o bir hastalık değil sendromdur diyor doktor yani açıklaması da aslında yumurtlamanın çok olması ama büyüyememesi demişti artık yumurtan kendi kendine normal derece oluyor ve büyüyor bu da artık pcos olmadığını gösteriyor dedi

Kızlar bizim rahmımızın ihtiyacı var sizin yoktur büyük ihtimal o yüzden vermemiştir. Bende adeno olduğu için düşük riski var o yüzden bana yazdı. Doktorunuz rahmınızı gördüğü için gerekli görmemiştir. Herkesin farklı olabilir onlara takılmayın canımlar ❤️

Valla canım zaten o bir hastalık değil sendromdur diyor doktor yani açıklaması da aslında yumurtlamanın çok olması ama büyüyememesi demişti artık yumurtan kendi kendine normal derece oluyor ve büyüyor bu da artık pcos olmadığını gösteriyor dedi
Evet çok sayıda yumurtam var ve tembeller ilaçla büyüyor :KK43: nasıl düzeldi bişey yaptın mı canım

Kızlar bizim rahmımızın ihtiyacı var sizin yoktur büyük ihtimal o yüzden vermemiştir. Bende adeno olduğu için düşük riski var o yüzden bana yazdı. Doktorunuz rahmınızı gördüğü için gerekli görmemiştir. Herkesin farklı olabilir onlara takılmayın canımlar ❤️
Haklısın canım size bi şey sorcam aşılama yaparken kaç dk surdu doktorunuz zorlandı mi mesela benim doktorum rahme o küçük boruyu iterken kısa geldi falan dedi

Bende hap kullanıyorum gaz dışında bas donmesi vs bir etkisi olmadı bana. Günde 4 tane alıyorum .
Herkes test almış ya 😅 ben son 1 yıl olmuştur test yapmayalı 🥲
Ama kan vermeden önce evde yapacağım erken gebelik testini. Şimdi almadım çünkü alsam evde olsa hemen gider yaparım biliyorum o yüzden 20sinde alacağım 21inde zaten kan vermem gerekiyor 12.gün oluyor
Ben 2 tane alıyorum. Baş dönmesi yapıyor bana ama dayanılmaz değil. Gaz problemi de yapıyor. Uyku hiç yapmıyor bende aksine cin gibiyim hiç uyuyamıyorum 😅😅😅😅 kız ben meraksız mı olmuşum ne önceden yapardım şimdi tutuyorum kendimi yoksa 5 tane test var

X