Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Bide bı kadın var aracı olan tanıdık ona sormuş gebe kalmış mı diye yok deyince aa demek ki dediklerimi düzgün yapmamış demiş 😂

Ya sorma 😂 bide diyor doktorlar baksa da anlamaz rahmın ters olduğunu anca bizler anlarız felan . Aklımda kalmamış oldu ve soranlara evet gittim onlara da diyorum konuyu kapatıyorum. İnsanlar bence salak değil acımasız. 2 yıldır evlilik var daha yeni yanı. Niye yapmıyorsunuz çocuk ay yapın o zaman aile olunur. Çocuk olmazsa olmaz bilmem ne . O yüzden diyorum rabbım nasip ret bu însanlar kalan psikolojimizi de harap ediyor.
zaten insanlarin baskisi ayri bir dert niye olmuyo napiyonuz daha yokmu doktora gitmiyonuzmu falan sorularla psikolojik baski kuruyolar uzerimizde hayirlisi bu ay olcak ve kurtulcaz insallah 😍

Benim de bakilmadi salı günü catlatma iğnesi oldum perşembe 2ye doğru aşılama yapıldı fakat öncesinde yumurta ne durumda diye bakilmadi. Hatta asilamayi yaparken ultrasonda bana gösterdiler simdi yumurtayı görünce mi birakacaksiniz dedim hayır yumurta ile işimiz yok burda yumurtayı görmeyeceğiz dedi
Benim bakıldı kızlar gayet iyi çatlamış felan dedi işlem de çok iyi geçti felan dedi doktor
perşembeye kadar bekleyeyim demiştim test için
kan testi için de doktorum haftaya pazartesi ver demişti
acaba ovitrelle sonrası adet olabilir miyim hap kullanmadan
Olabilirsin canım bende senin gibiyim adet olmam zor iğne sonrası kendi kendine başladı
Ama bi sey soyleyim mi içimden bi ses senin sonucun pozitif olacağını söylüyor 😍 ama kendimle ilgili bisi demiyor o ses 🤣🤣
Ayy bende bişey söyleyeyim mi bana da senin sonucun pozitif gibi geliyor 🥲 inşaallah 🤲🏻🤲🏻

Benim bakıldı kızlar gayet iyi çatlamış felan dedi işlem de çok iyi geçti felan dedi doktor

Olabilirsin canım bende senin gibiyim adet olmam zor iğne sonrası kendi kendine başladı

Ayy bende bişey söyleyeyim mi bana da senin sonucun pozitif gibi geliyor 🥲 inşaallah 🤲🏻🤲🏻
Kızlar eski mesajlardan beri okuyup geldiğim için hepsini alıntı yaptım tek mesajda cevapladım 😅😅

Kız senin ağzın bal yesin Ball ball 😍 benim yumurtaya bakmadilar işlem sırasında simdi bırakıyorum dedi doktor sonra ayyy dedi güldü ben maaal gibi bakıyorum bunlar hemsireyle gülüyor 😅😅 sonra ikisi de ay çok güzel oldu dedi naptilar inan anlamadım 😅😅

Kizlarr nasilsinizz 😊 benim bugun 3gunum pek bi belirtim yok yinee
Benim de dördüncü günüm sabah karnım ve belimde ağrı vardı sonra kayboldu canım şuan baya iyiyim hatta temizlik yapasım var tutuyorum kendimi yarın her yeri kocama temizletecem iyi olduğumuzu caktirmiyoruz 🤣🤣🤣🤣 ben de oturdum kuzucuklarıma etkinlik hazırlıyorum

Ya ahahha ben tutamadım kendimi tezgahı topladım valla :KK43: süpürme işine girsem tüm odaları elden çıkarırdım o yüzden yapmadım ve kızkardesımı çağırdım yanıma. Bende kalacak 5,6 gün o yapar sil süpür yemek işini 😁

Benim de dördüncü günüm sabah karnım ve belimde ağrı vardı sonra kayboldu canım şuan baya iyiyim hatta temizlik yapasım var tutuyorum kendimi yarın her yeri kocama temizletecem iyi olduğumuzu caktirmiyoruz 🤣🤣🤣🤣 ben de oturdum kuzucuklarıma etkinlik hazırlıyorum
Ya bazi asilamalarimda hep yatim yine tutmadi
Bazilarinda hareket etim yemek fln yaptim yine tutmadi
Simdi napicami hic bilmiyorum 🤷‍♀️🤷‍♀️

Kız senin ağzın bal yesin Ball ball 😍 benim yumurtaya bakmadilar işlem sırasında simdi bırakıyorum dedi doktor sonra ayyy dedi güldü ben maaal gibi bakıyorum bunlar hemsireyle gülüyor 😅😅 sonra ikisi de ay çok güzel oldu dedi naptilar inan anlamadım 😅😅
Teşekkür ederim hissettiğim buyduu🥰 İnşaallah herşey çok güzel olur canım benim ❤️🥲

X