Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Bence yapmayın öyle şeyler neyin iyi geldiğini bilmiyoruz🫠 hayıt içiyordum ben hergun 2 bardak ama aşılama sonrası bıraktım. Kullandığım takvıyelerım felan var onları bile kullanmıyorum. Doktorun verdikleri dışında bısey kullanmıyorum

Bence yapmayın öyle şeyler neyin iyi geldiğini bilmiyoruz🫠 hayıt içiyordum ben hergun 2 bardak ama aşılama sonrası bıraktım. Kullandığım takvıyelerım felan var onları bile kullanmıyorum. Doktorun verdikleri dışında bısey kullanmıyorum
sen kac yasindasin cnm

benim denedigim sicak su degilde süt buhariydi ne bilim kiz o zmn demislerdi vs vs bunla hamile kaldi diye iste bnde denemistim
Doğru diyorsun balım çok zor bi sey çünkü ya her ay umutlandım ben de bu ay oldu herhalde diye diye 2 yıl geçti doktora gidiyorum her şey temiz bisey yok yine deniyosun yine negatif

Doğru diyorsun balım çok zor bi sey çünkü ya her ay umutlandım ben de bu ay oldu herhalde diye diye 2 yıl geçti doktora gidiyorum her şey temiz bisey yok yine deniyosun yine negatif
aynen valla benim doktorlarimda oyle oldu olacak derken bu zmna kadar geldik 5 defa doktor degistirdim 5ide ozeldi artik olmayinca iste devlette asilamaya basladik

benim denedigim sicak su degilde süt buhariydi ne bilim kiz o zmn demislerdi vs vs bunla hamile kaldi diye iste bnde denemistim
Bende süt buharına oturdum 😁 bi kadına gittim bana rahmın ters dönmüş dedi felan masaj yaptı 3 gün süt buharında otur sonra ilişkiye gir vs bıseyker söyledi . Çok içime sinmedi ama etraf baskısından gittim ben valla. Sırf demesinler sorarlarsa koca karıya da gittim demek için gittim 😂

Bende süt buharına oturdum 😁 bi kadına gittim bana rahmın ters dönmüş dedi felan masaj yaptı 3 gün süt buharında otur sonra ilişkiye gir vs bıseyker söyledi . Çok içime sinmedi ama etraf baskısından gittim ben valla. Sırf demesinler sorarlarsa koca karıya da gittim demek için gittim 😂
😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆😆😆😄😄😄😄😄😄😅😅😅

nerden bilmis rahmin ters oldugunu ultrasyonlami bakti 😂😂😂😂

nasilda hemen inaniyoz demi bak gordunmu bu yuzden olmuyi demmeki demmissindir kesin😂😂😂😆😆😆😆

Bana da bi kere yaptın oldu bi daha aynısı gibi yap şuna git bana git diyorlardı ben de unuttum artık o zamanki gibi yapamıyoz diyordum ama içten içe insan üzülüyor ya insanlar çok acımasız ve salak 😅

Kızlar nereye kayboldunuz hepiniz progestana mi gittiniz 😅🤭
deminden beri arkadasin dedigine guluyom koca kari ona rahmin ters demis masaj falan yapmisya nasilda guzel anlatiyo nasil guldum bi dokunmayla nerden bilmis acaba ters oldugunu doktorlar ozmn hic kullanmasin o kadar makinalari bak koca kari şıp diye bulmus sorunu lafi diyene bak sanki ben hic gitmedim yapmadim dediklerini😆😆😆😆😆

nasilda hemen inaniyoz demi bak gordunmu bu yuzden olmuyi demmeki demmissindir kesin😂😂😂😆😆😆😆
Ya sorma 😂 bide diyor doktorlar baksa da anlamaz rahmın ters olduğunu anca bizler anlarız felan . Aklımda kalmamış oldu ve soranlara evet gittim onlara da diyorum konuyu kapatıyorum. İnsanlar bence salak değil acımasız. 2 yıldır evlilik var daha yeni yanı. Niye yapmıyorsunuz çocuk ay yapın o zaman aile olunur. Çocuk olmazsa olmaz bilmem ne . O yüzden diyorum rabbım nasip ret bu însanlar kalan psikolojimizi de harap ediyor.

X