Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kızlar 1 saat önce oldum aşılamamı şimdi eve geldim dinleniyorum göbekten iğne yapıldı tutunmayı kolaylaştırmak için birde duphaston ilaç verdi kullanıcam inşallah güzel sonuçlar alırız benim doktorum 10 gün sonra kanda gebelik testi yaptır dedi ilişki önermedi yani başarıyı etkileyen bir şey değil sana kalmış dedi hafif bir kramp var sadece şimdilik durumlar böyle :)
hadi hayirli olsun cnm insallah guzel haber verirsin bize seninki bizimkinden farkli ilaclar falan

duphaston ne acaba o nicin kullaniliyoki
O da bebek tutunmasini kolaylaştırıyor. Ben de bi ara kist çıkmıştı adet olamamistim doktor o zaman adetimi başlatmak için vermişti. Eğer bebek varsa bebeğin tutunmasini kuvvetlendirir yoksa adet olmanı sağlar demisti

O da bebek tutunmasini kolaylaştırıyor. Ben de bi ara kist çıkmıştı adet olamamistim doktor o zaman adetimi başlatmak için vermişti. Eğer bebek varsa bebeğin tutunmasini kuvvetlendirir yoksa adet olmanı sağlar demisti
hmm anladim cnm progeston gibi oda o zmn

gogus hasasiyeti derken nasil yani cnm agri sizi gibi biseymi oluyo dokununca falanmi aciyo noluyo
Canım sütyen takmıyorum evde yarım atlet var yürürken sallanıyor ya öyle sızlıyor ve dokununca adetliymişim gibi ağrıyor hassasiyet var yanı tişörtüm değince bile ağrıyor gibi

Canım sütyen takmıyorum evde yarım atlet var yürürken sallanıyor ya öyle sızlıyor ve dokununca adetliymişim gibi ağrıyor hassasiyet var yanı tişörtüm değince bile ağrıyor gibi
yaa bu kadar erken belirti oluyomuki yaaa yada ilaclardanmi kaynaklaniyo acaba

Ben ilk hamileligimi öğrendiğimde bu hassasiyetlerden ve her gün ayni saatte uyku bastirmasindan anlayıp test yapmistim

adet oncesi gogus agrisi olurmu normalde

X