Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Yalnız dün akşam test yapmıştım 12. Gün yine negatifti tamam olmaz daha diye düşündüm, şimdi bunu görünce böyle çok silik acaba bende de yeni çıkmaya başlar mı merakı geldi

İnşallah vardır kızlar
Aklımda şu soru var ben toplam 3 test yaptım
10,11. Günlerde yapmıştım diğer ikisini biliyorsunuz. Onlarda sonradan çıkmıştı hayalet çizgi bunda 4,5 dk içinde çıktı .
Yani yaptığım tüm testlerde hayalet çizgi vardı . En belirgini de bu son yaptığım. Testte sorun yoktur dimi

Ne desek boş canım kan vermeden bilemezsin strese sokma kendini büyük ihtimal var gibi duruyor o ikinci çizgi boşuna çıkmaz silikte olsa iğne etkisi falanda kalmaz artık pozitif testlerde genellikle şüphe edilmiyor sen git kan ver sonucuna doktorunla paylaş en doğru bilgiyi o verecek bizimkiler hep tahmin hakkında hayırlısı olsun

Çok sağol canım evet öğleden sonra gidip kan vereceğim acilde bı kaç saate çıkar bakalım

Ayyy çok sevindim suan hemmmen kan ver hemmeen bugün senin 12. Günün 12. Gün belli oluyor demişlerdi zaten bana dün dedimya size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…