Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

İnşallah yerleşme belirtisidir canım o zaman teste ne zaman gidiceksin
insallah cnmm valla bn kan vermektende vazgececem galiba normalde cuma gunu kan verme gunum ama valla bacim onj bile verecek cesaret yok bnde insallah adetim olmazsa pazartesiye kadar beklerim o derece yani 😆😆😆😆

insallah cnmm valla bn kan vermektende vazgececem galiba normalde cuma gunu kan verme gunum ama valla bacim onj bile verecek cesaret yok bnde insallah adetim olmazsa pazartesiye kadar beklerim o derece yani 😆😆😆😆
Ooo ben o kadar bekleyemem ya 😂bir an önce belli olsun diyorum artık.
Havuza gireceğim yarın o yüzden gıdıp kan vereceğim 😂 olsa girmem yoksa zatwn girecegım

Ve sonuca göre de tatile gideceğiz, sonucu bekliyoruz aslında. En azından bi 15,20 gün kafa dağıtır döneriz sonra hemen tüp bebeğe başlayacağız inşallah

Ooo ben o kadar bekleyemem ya 😂bir an önce belli olsun diyorum artık.
Havuza gireceğim yarın o yüzden gıdıp kan vereceğim 😂 olsa girmem yoksa zatwn girecegım
kiz bebek yoksa havuza nasil gircen hasta olursun zaten 14.15.gunu falan

Biliyorsunuz kameradan çok belirgin çekemiyor insan az önce yaptım ilk idararka testi . 5 dk içinde böyle çıktı. Sizce var mıdır bişeyler aşılama 13 çatlatma iğnesi 15.gün

Eklentiler

• IMG_5325.jpeg
    IMG_5325.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_5324.jpeg
    IMG_5324.jpeg
    135,5 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_5322.jpeg
    IMG_5322.jpeg
    160,9 KB · Görüntüleme: 32
Biliyorsunuz kameradan çok belirgin çekemiyor insan az önce yaptım ilk idararka testi . 5 dk içinde böyle çıktı. Sizce var mıdır bişeyler aşılama 13 çatlatma iğnesi 15.gün
Ayyyyy hadi insallah vardır ya bari umut olur bizede çok silik bir çizgi gözüküyor ama bilemedim ki canım

bnde cok silik gordum cnm kan vermedinmi com yenidir belki

X