Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Dizime koyup çektim böyle ışık var yoksa aşırı belli silik çizgi bilemedim .
IMG_5326.jpeg

Yalnız dün akşam test yapmıştım 12. Gün yine negatifti tamam olmaz daha diye düşündüm, şimdi bunu görünce böyle çok silik acaba bende de yeni çıkmaya başlar mı merakı geldi 😅

İnşallah vardır kızlar 🥲
Aklımda şu soru var ben toplam 3 test yaptım
10,11. Günlerde yapmıştım diğer ikisini biliyorsunuz. Onlarda sonradan çıkmıştı hayalet çizgi bunda 4,5 dk içinde çıktı .
Yani yaptığım tüm testlerde hayalet çizgi vardı . En belirgini de bu son yaptığım. Testte sorun yoktur dimi

İnşallah vardır kızlar 🥲
Aklımda şu soru var ben toplam 3 test yaptım
10,11. Günlerde yapmıştım diğer ikisini biliyorsunuz. Onlarda sonradan çıkmıştı hayalet çizgi bunda 4,5 dk içinde çıktı .
Yani yaptığım tüm testlerde hayalet çizgi vardı . En belirgini de bu son yaptığım. Testte sorun yoktur dimi
Ne desek boş canım kan vermeden bilemezsin strese sokma kendini büyük ihtimal var gibi duruyor o ikinci çizgi boşuna çıkmaz silikte olsa iğne etkisi falanda kalmaz artık pozitif testlerde genellikle şüphe edilmiyor sen git kan ver sonucuna doktorunla paylaş en doğru bilgiyi o verecek bizimkiler hep tahmin hakkında hayırlısı olsun

Ne desek boş canım kan vermeden bilemezsin strese sokma kendini büyük ihtimal var gibi duruyor o ikinci çizgi boşuna çıkmaz silikte olsa iğne etkisi falanda kalmaz artık pozitif testlerde genellikle şüphe edilmiyor sen git kan ver sonucuna doktorunla paylaş en doğru bilgiyi o verecek bizimkiler hep tahmin hakkında hayırlısı olsun
Çok sağol canım evet öğleden sonra gidip kan vereceğim acilde bı kaç saate çıkar bakalım 🥲

Ayyy çok sevindim suan hemmmen kan ver hemmeen bugün senin 12. Günün 12. Gün belli oluyor demişlerdi zaten bana dün dedimya size

X