Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Benimde yarın 13. Gün benim de elimde 1 tane erken gebelik testi kaldı. Ve bende yarın son kez idrar testi yapacağım sonra gidip kan vereceğim doktorum neden 17. Gün ver dedi amlamadım
Aynı durumdayız o zaman. Yarın ak kara belli olur. 17. Gün saçma olmuş biraz evet zaten o zamana kalmadan adet olunuyor, belkide gebelik olursa beta daha yüksek çıksın diye gecikme olsun istedi

Bitanesi 23cm 24cm dedi iki tanesinde gelişiyor dedi ben 7 yıldır evliyim 30 yaşindayım kürtajdan sonra 1 yıldır denedik olmadı cuma günü eşim sperm testi verecek bakalım benim Türkçe çok iyi değil kendimi iyi ifade edemiyorum
O zaman baktırmakta fayda var canım belli olmaz belki etkisi faydası olur. Yoo maşallahın var gayet netsin ☺️

hmm asilamami deneyecen tekrar
Hic bilmiyorum ama bi rahim filmi çektirmem lazım onu biliyorum zaten bu ay çek dedim çekmedi niye çekmedi onu da anlamadım ben kürtaj oldum işte daha önce çekmen lazım kürtaj sonrası yapışıklik oluyo bi sey oluyo
Evde ki testte çıkıyor çoğunlukla kuzum ben sadece çatlatma ile hamile kaldığımda 11. Gün çook belirgin 2. Çizgi vardı

Bu arada bende lekelenme progestan kullanırken başladı bugün de adetim yoğunlaştı

Ay bende öyle ya kafadan 2 ay izin vercem vücut bi ilaçları atsın bi kendine gelsin
Aynen valla öğrendiğimden itibaren bi rahatlama geldi saldım ya ne oluyorsa olsun
İğnenin kaçıncı günü adet oldun canım.
Adet olmadım daha canım bugün iğnenin 15. Günü kan testim negatif çıktı

Evde ki testte çıkıyor çoğunlukla kuzum ben sadece çatlatma ile hamile kaldığımda 11. Gün çook belirgin 2. Çizgi vardı

Bu arada bende lekelenme progestan kullanırken başladı bugün de adetim yoğunlaştı

Ay bende öyle ya kafadan 2 ay izin vercem vücut bi ilaçları atsın bi kendine gelsin
Anladım kuzum bende yarın sabah evde yapıp sonra kan vermeye gideceğim

bizede haber ver mutlaka cnm ben senden ve kendimden umudumu kesmedim daha 😆😆
Belirtiniz var mı kızlar bende bu zamana kadar hiç olmadı yalnız bugün çok uyudum daha yeni uyandım birde eğilirken rahmimin sağına bi sancı girdi çıktı düne kadar adet belirtileri hissettim dünden beri hiç bişi yok

Belirtiniz var mı kızlar bende bu zamana kadar hiç olmadı yalnız bugün çok uyudum daha yeni uyandım birde eğilirken rahmimin sağına bi sancı girdi çıktı düne kadar adet belirtileri hissettim dünden beri hiç bişi yok
valla ben hep soyledim cnm benim asilamadan beri hiiiic agrim sizim olmadi halâda yok gogus agrim ve surekli karin guruldamam var oda her adet oncesi olurdu zaten

Benim adet olacakmışım gibi kasık ağrım var başka Bısey yok

kizlar benim o bir turlu olmayan agrilar bgn basladi kasik ve bel agrim var rahatsiz edecek sekilde

X