Bu aldatma sayılır mı?

O dediğiniz konularda unutmasam da affetmeye çalıştım son damla olan eski sevgili ile yazışmalar oldu. Eski sevgili ile yazışmaları noktasında koptum. Chat sitelerine takılma konusunda aynı fikirdeyim ama insan eşini, çocuğunu ve alıştığı hayatını sevince o ilk iki olayda esip gürlesem de böyle değildim. Orada da dağılmıştım ana son olayda paramparçayım.

Tabi ki boşanma ama burnundan getirir bir daha cesaretli edemesin.ve senin nasıl vazgeçebileceğini anlasın.Ama boşanma

Geri dönecekseniz bi süre buna devam edin, direncini kırın perişan edin.

bu aldatma sayılır bence. en azından kocanızın gözü dışarda olduğu birini gösteriyor. boşanın demem onu siz bilirsiniz ancak tepkinizi ve tavrınızı kesinlikle sert bir şekilde ortaya koymanız gerekiyor, en azından bir dahası olmaması için bu serinin.

Yalan nasil derecelendiriliyorsa aldatmada bazi kisilerce derecelendiriliyor.kimisi icin sanal sohbet bile aldatmayken kimisi icin fiziksel temas sart aldatma olmasi icin...cocugum yok ve hikayenizi yasamis gibi dusundugumde cocugum icin ac kalabilirim suslenmeyebilirim yolunda olan her iste calisabilirim gezmelere cok gitmeyebilirim evine bakmayan adami cocugum icin bosayabilirim fakat ben annemden benim icin boyle bir fedakarlik yapmasini beklemezdim.ve beklemeyecek bir nesil buyuyor artik. Hakkinda hayirlisi olsun canim.

Madem sizi aldatmıcak veya aldatmamış neden gizli tuttu. Kendinize bu soruyu sorun ailesini düşünen bir adam ise neden açtığı facebook hesabını sizinle paylaşmadı ve karşı cinsiyle muhabbetini size anlatmadı bu sadece savunma benim erkek arkadaşım eski instagramını bana söylemeden kullandı kim bilir ne yapıyodu ve terk ettim bir insan yanlış bişey yapıyosa gizler gizledi şey ortaya çıkınca sadece savunur kendini suçsuz gösterir unutmayın

hım oncelikle ogluın babasız da büyür bunu bilyorsun.bunu cebe koy. düşkün olabilir. ama bu senin yapacaklarını veya daha sonra üzülecegin kararlar almana sebep vermesin.
boşanmanı gerektirecek birşey yok ama bundan sonra daha değişik davran eşine.
neden böyle bir ihtyac içinde oldugunu sor. güzelik mi? flort etme duyguları mı kabardı ? değişklik mi? sevgi aşik azalması mı ? sende ki yada onda ki bir eksiklik mi? v.vb.bv.bv.bvb.v.bv
o konuşmadan sonrada ne yapacagına karar verirsin. şimdi öfkenin dinmesi için az bekle.
şuınu da ekle. lütfen yalan söyleme. biz kadınlar cok acı da gelse gercek ile yüzleşmek, duymak isteriz.

sosyal medya yokmu bu sosyal medya ahh ahh. canım allah sabır versın . guven gercekten zor ve kırıldıgı vakıtte tekrardan olması zor. evlı degılım ama olsam da boyle bırıyle bır daha aynı eve gıremezdım herhalde. bende hayatıma gırecek ınsanları sosyal medyada aktıfmı degılmı dıye hep bakarım sonra sonu hep boyle oluyor.

arkadaştan nasıl öğrendin burayı derdini yaz dermanı kk da mı dedi ne dedikusura bakmayın gülüyorum ama her yeni gelen aynı şeyi yazıyor. sorunuza gelince aldatma olmasa da eğilimi var fırsat bulduğunda aldatır bence

O arayışlara girmesin diye kendimizi mi parcalayalım ne yanı ?

Bence aldatmadir. Ama ayrilip ayrilmaman kimseyi ilgilendirmez ve sirf ayrilmam gerekli diye mutsuz olacagin birsey yapma.
Ayrilmak istemiyorsanda ona bunu belli etme. Ayrilacagini sansin akli ucsun gitsin hayatinin dersini alsin kiymetini anlasin bidaha kadin gorunce kacsin

evet bu bir aldatma. eşiniz başka kadınlara ilgi duyuyor ve onlarla iletişime giriyor.

defalarca olmuş.

her zamanki yaptığınızı yapmaya devam edeceksiniz.

kendinizi rahatlatmak için yazmışsınız konuyu.

Ben bu konuda her zaman çok büyük konuşurum ve yine büyük konuşayım : Aldatmanın sanali reali olmaz . Aldatmak için illa ten teması gerekmiyor .duygusal aldatma en büyük aldatmadir.çünkü ten temasinda büyük ihtimal yeni heyecan arayışı ve kullanmaktır asıl amaç .ama duygusal aldatmada kişi eşini kullanıyor diğerine kıyamıyor. İlk yapacağım şey evime gidip eş musvettesini kapıya atmak ve hemen boşanma davası açmak olur .

O potansiyel var eşinizde. 'Bu aldatma sayılır mı' sorusu ihaneti nasıl da normalleştirdiğimizi gözümüze gözümüze sokuyor. Takipte kalın demeyeceğim çok kaldım çok yoruldum bitmek bilmeyen entrikalar yani. Hakkınızda hayırlısı.

Esinizin eski sevgilisi ona bebegim demis esiniz de sen de benim demis siz de bu aldatma sayilir mi diyorsunuz.Oncelikle aldatmak sadece cinsel birliktelikse sizin gozunuz de sayilmaz elbet ama bana sorarsaniz tam tersi aldatmanin dik alasi.Tabi ki bosanin demek istemiyorum.Olayi basinda yakalamissiniz umarim esiniz daha ileri gitmemistir siz de affedebilirsiniz yuvaniz kurtulur.Allah yardimciniz olsun

Çok akıllı bir kadınsınız ciddi söylüyorum insanlar gözleriyle yatakta eşlerini başka bir kadınla görse bile benim eşim o yapmaz derken sizin bu kadar net oluşunuz takdir edilesi.
Kendi hayatınıza bakın ve mutlu olun oğlunuz için de üzülmeyin elbet babasıyla görüşür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…