Boyumdan dolayı benimle devam etmek istemedi.

Ay tam 178 bile değildir 175 felandır erkekler hep iki üç santim uzun söylüyor o da bi erkek için kısa uzun demem görsem

Bence de. Çünkü diğer türlü çok saçma oluyor
Bir de kendinizle barisin. Boyunuz nasilsa oyle kabul edin sevin. Karsi tatafa da bu durumu bir kusurmus gibi yansitmayin. Ben de kisa boyluyum ve nedense bu durumu hic ama hic takmadim. Kisa boyumla seviyorum kendimi. Bu yuzden hic kucukken de zorbalanmadim. Ya da zorbalansam da hatirlamiyorum cunku kendimi boyle sevip kabul etmisim bi kere. Ama kilo takintim vardir mesela. Cunku boyumuz kisa olunca 3 kilo bile durusumuzu cok degistiriyor. Yani kendimin iyi hali olmaya calisirim ama degistiremeyecegim seyleri oldugu gibi severim.
Bu arada bisey daha soylemek istiyorum. Ben de kisa boylu oldugum icin kirilmazsin diye dusunuyorum. Kisa boylularda cok yuksek topukli ayakkabilar hos durmuyor. 12 cm cok yuksek. Iyi tasiyamiyoruz bu kadar yuksek topugu bence.

Haspam sanki kendi 185 ve ustuymus gıbı

Hayatta bakmam 178 erkege bende.
Ne sanmıs kendını basket potası mı

Üzülmeyin.Üzülmeye değmeyecek birisi.

Boyu bahane etmiş ya hayatında biri vardı bir ayrılık aşamasında sizinle görüştü şimdi barıştılar bunun için uzaklaşıyor sonuçta daha çok yeni tanımıyorsunuz daha yada elektrik alamadı çok boyu bahane etti önünüze bakın. Boyunuz türk kadınları standartinda genel olarak büyük çoğunluğumuz kisayiz

Şaka mı?

25 yaşındasın küçük değilsin. instagram gibi boş ve leş bir yerden sevgili ediniyorsun ve boyuna laf eden biri için üzülüyorsun acil şifalar diliyorum bir an önce aklının başına gelmesi dileğiyle.

Erkekleri birazcık tanıyorsam konunun boyla alakası yok.
Muhtemelen takılmalık bir şeyler arıyordu, sizin buna pek uymayacağınızı fark etti. Kpss dönemi falan da olunca yavaşça uzadı.
Bir de belli takıntı ve kompleksleriniz varsa bunu çok dile dökmeyin ya hem defalarca boyum kısa demişsiniz hem de 12 cm topukluyla buluşmaya gitmişsiniz ne gerek var ki özgüvensizmiş gibi.

Gören de sanır 190 haspam. Çok komik ya. Yanında 175 boyunda bi kız olsa topuklu giyse adamın boyunu geçecek. Girdiği triplere bak hahaha

Hiç üzülmeyin lütfen. Hayatınızın saçma bi anısı olarak kalsın, üzerinde durmaya bile değmez.

Bi tanesi de beni vejetaryenim diye terk etmişti =))
Et yemeyen kadınla yapamazmış. Bahanesine sçtıklarım =)
Biri de kedim var diye mırın kırın etmişti. Yav delikanlı gibi "hoşlanamadım senden ya" diyen olsa alnından öperim valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…