Boyumdan dolayı benimle devam etmek istemedi.

Kendim de 167 boyundayım ama keşke 170 olsaydım diyorum. Ne diye uzun boylu kadınları yerleme çirkinleştirme yorumları yapılıyor ben anlayamadım. Kendinizi sevin, komplekse girmeyin ama başkalarının özelliklerini de kötüymüş gibi yorumlar yapmayın. Tüm dünyada beğenilen VS mankenlerini de unutmayın.

Hanımlar rica ediyorum boy üzerinden rencide edici sözler söylemeyin, boy vücut tipi vs hepsi genetik faktörlere bağlı, aşksa karşılıklı çekime.

Biri değiştiremeyeceğiniz genetiğiniz, diğeriyse dizginleyemeyeceğiniz yüreğiniz, uzun uzunu sevebilir kısa uzunu sevebilir 2 insan aşk yaşıyorsa dışarıdan nasıl göründüğünün hiçbir önemi yok.

Benim bir arkadaşımın görüştüğü çocuk konuyu cinselliğe getirmişti, arkadaşım da oralı olmayınca benim boy takıntım var diyip görüşmeyi kesmişti. Tamamen bahaneydi yani. Sizinkinin bahane olması da yüksek bir ihtimal. Ama olmasa da şaşırmam. Var böyle tipler.

Yani saçma sapan boymuş kiloymuş yok saçı böyleymiş kaşı şöylemiş ne gereksiz insanlar var ya. Hoşlanırsın seversin veya sevmezsin yani bu kadar. Benimde boyum 156 eşim 185 aramızda 29 cm var hiç konusu geçmedi kaldıki evlenmeden önce benim 10 kilo fazlam vardı eşim fitti evlendik eşim 90 kilolardan 118 kiloları gördü napalım ayrılalım mı. İnsanı böyle kırmaya kendini çirkin hissetmesine eksik hissetmesine sebep olmaya ne gerek var

Bu konuyla niye bu kadar ilgilendiriyor sen ben onu anlamadım.ben de seni aklı başında hayatla barışık biri sanırdım.resmen hakaret etmişsin uzun boylu kadınlara.onlar sana hakaret ediyor mu? Hulk gibi nedir ya? Bir de kocanın kalp damar cerrahı olmasıyla boy konusunun ilgisi nedir? Sen ne kompleksli birşey çıktın öyle ya.

Bi yeri överken bi yeri yermişsiniz sizde uzun boylu olup benim bile görünce dibimin düştüğü kadınlar var ne alakası var yani herkeste bir değil ki. Sizin söylediğiniz de 178 erkek arkadaşın söylediğinden farksız oldu şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…