Boyumdan dolayı benimle devam etmek istemedi.

Şimdi şöyle.ben herkesin boyu boyuna birileriyle olması taraftarıyım ancak bu forumda kocası 1.90 olup kendi 1.50, 1.55 olan kadınlar var.yeri gelince de övüne övüne anlattıklarını bilirim.bana kalsa ben erkek hâlimle boylu posluysam kadını da öyle isterdim ama ne diyeceksin adamlar beğenmiş almış.sizin buluştuğumuz kişi de belli ki benim kafadan.kimisi öyle kimisi böyle işte.yapacak birşey yok.herkesin hayata bakış açısı farklı.bu sizin uzun boylu biri tarafından beğenilmeyeceğiniz anlamına da gelmez bu arada örneklerden görüldüğü üzere.ama bu ilişki işlerinde de isteyen istediği kişiyi istediği özellikten eleyebilir yapacak birşey yok.haa açık açık boy muhabbeti yapmak ayılık.sana uymuyorsa sessiz sessiz uzaklaşırsın gidersin.

Sanki kendisi basketbol takımında da sizi beğenmiyor. Hele ki sizi gördükten sonra fiziksel özelliklerden ötürü bu tarz konuşmalar yapan insanları aşırı sığ, basit görürüm. Kurtulduğunuz iyi olmuş hiç değecek biri değilmiş. Yarın öbür gün işler iyi gitse evlenseniz hamile kalsanız kilo alınca da "Zaten boyun kısa üstüne de kilo aldın topaca döndün" falan derdi.
Hiç can sıkmaya değecek biri değilmiş, hayırlısı olmuş adınıza.

Ferhans zaten adama söyleyişinden dolayı kızgınız. Beğenmediyse de bunun yolu yordamı var. Çok zayıf çok şişman kadın için de bu böyle. Beğenmeğebilir karşı taraf ama bu dank diye ifade edilmez.

Ben size gerçekten çok katılıyorum. Çünkü ben de 170-73 filan biriyle uyumlu olduğumu düşünüyorum. Yanımda öyle çok çok uzun biri varken ben de mutlu değilim yani

Son düzenleme:
Evet farklı şekilde söyleyebilirdi bunu. Üstelik başlarda problem etmiyordu. Hatta sinirlenince de çok tatlı olursun seni kucağıma alır götürürüm filan diyip gülüyordu sonra ne oldu yani ne değişti

Kendi görüşümü de yazayım dedim.öyle bir konu vardı.çok kısa boylu kadınlar kocam 1.85, 1.90 falan diye hava atıyordu.onu hatırladım.ama saçma yani.sen kısasın niye uzun boylu eşle hava atarsın.eee demek ki kendi özelliğinin istenmeyecek bir özellik olduğunu kabul ediyorsun.

Ben size gerçekten çok katılıyorum. Çünkü ben de 170-73 filan biriyle uyumlu olduğumu düşünüyorum. Yanımda öyle uzun biri varken ben de mutlu değilim yani
ay kız abartma şimdi onun kafayla aynı oldun bak begendıysen hisler olduysa hiçbir önemi saçmalirsen

aşırı saçma erkekte boy takıntısı olması. hayırlısı böyleymiş hiç kafana takma karşına daha iyisi çıkar merak etme. yani boy da bahane olmamalı bu konuda zaten ayrı bi ayıp etmiş.

Her şey yolunda ve çok güzel giderken.. birden bu konunun çıkması. Bana da öyle geliyo aslında
Ben başka biriyle/birileriyle konuştuğunu, o kişinin ya da kişilerin daha çok ilgisini çektiği için değiştirilemez bir şeyi bahane ettiğini düşünüyorum maalesef..

Bana biraz bahane gibi geldi. Anladığım kadarıyla sizde boy konusunda takıntılısınız daha buluşmadan boyunuzu söylemişsiniz buluşmaya giderken çok uzun nir topuklu giymişsiniz felan. Yani siz ona bu konu sizin yumuşak karnınız olduğunu belli etmişsiniz. Oda ayrılık için elle tutulur bir şey bulamayınca bu bahaneyi sundu belki de. O yüzden üzülmeyin bu sebeple ayrılan insanla zaten gelecek vaad edemezdiniz. Sınavınıza odaklanın

Ben 155im kocam 184 hiçte boyumu takmadım kendimi nasıl seviyorum onunki bahane olmuş zaten ben geçiciyim demesinden belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…