Boyumdan dolayı benimle devam etmek istemedi.

1.78 erkekte uzun boymuymus
Hemşire bir arkadaşım var ,bekar.
Kendisi 160 olmasına rağmen erkekte 185ten aşağı istemiyor. Çünkü bundan aşağısı olan erkekler kaprisli ,kompleksli,kısa boyunun hıncını karısından çıkaran tipler olduğu gibi bir iddiasi var. Bilemiyorum. Konuyu okuyunca aklıma geldi

Ne guzel kurtulmussunuz.sekilci insanlardan uzak durun.sonra yok kilo aldin yok artik cekici degilsin. bilmem ne ugrasirsiniz.
188 boyunda esim ben 162 .esim epey yakisiklidir tip olarakbense yeni dogurdum.dogum kilolarim var.ilk defa bu kadar kiloluyum.genede esim asklw bakiyor.hamileykende oyleydi.simdide boyle.zayifladigimda da oyle olacak.cunku kalpten sevdik.

Son düzenleme:
Ya moral bozacak birşey yok bahane aramış bunu bulmuş. Ben çocuklarımın babasından 1 yaş büyüktüm. Evde hiç lafı olmazdı. Boşanma aşamasında yaşlı demiş bana 1 saniye bile üzülmedim valla billa. 33 yaşımda boşandım ne kadar yaşlı olabilirdim
Annem 150 boyunda babam da 185 boyundaydı. Annem bir ortama girdiğinde sözü dinlenir her işi şipşak hallederdi. Babam rahmetli 1 ekmek almayı başaramazdı. Olaylara ben böyle bakıyorum. Aklı başında insanlarda bence böyle düşünür. Demek ki işine gelmeyince kimseyi düşünmeden dan dun konuşan biriymiş keyfine bak engelle gitsin

Ona özel değildi normal zamanda da topuklu giymeyi seven biriyim. Özellikle dolgu topuk. Zaten buluşmada da uzun elbise vardı gözükmüyordu topuk.

Ahahah olabilirrr

Pasama bak kendi çok mu uzunmuş. Şunu bilsin ki biz uzun boylu kadınlar da 1.90 erkek tercih ediyoruz paşam kendini uzun sanmasın..onu da okkalı bir mesajla iletseydiniz keşke hani senin boyuna da kadınlar kısa diyo uzun boylu kadınlar için asla tercih olamazsın diye..host köpek diye de ekleseydiniz.ay çok sinirlendim...insanların fiziksel özelliklerini birilerinin asagilamasina çok ayar oluyorum çok...bu hakkı kimseye vermeyin....zatwn bana bahane etmiş gbi geldi ama her neyse böyle soylemesi çok ama çok cirkin.lutfen üzülmeyin hayatta böyle densizler çok kendini Brad Pitt sanan yurdum erkegi

Canım benim bu adamla olmaz, yoluna bak, sınavına odaklan. Aklını başına al, bu adam bugün var yarın yok. Ama sen kendi geleceğini kurmak zorundasın. Sana bir abla olarak söylüyorum. Seni üzmek istemem kesinlikle ama seni nasıl bulduysa yine bulur sosyal medyada birini ve sen de üzüldüğünle kalırsın. Kafanı topla ve geleceğine odaklan. Diğeri sen ayakların yere bastığında zaten kendiliğnden gelecektir. Vaktini boşa harcama

Buradaki yorumlardan ben kısa kadınlarda daha çok boy takıntısı olduğunu düşünmeye başladım. Yok 1.50 kızla olan 1.90 erkek çok var gibi bircok yorum var. Uzun bir erkekle olmak bir başarı mı? Kısa kadınların uzun bir erkeği "elde etmesiyle" bir başarı kazanılmış gibi yorumlar yapılmış. Erkekler de sizin gibi insanlar, bu kadar büyütecek bir şey yok.

Bu kadar niye takıntı yaptınız anlamadım, bahane bulmuş ayrılmış işte. Tövbestağfurullah ya. Bir şey derdim de çocuk için neyse :)

Bu sekilde instagramdan vs başkaları ile de buluşup hangisinden daha çok çekim aldıysa ona yöneliyor bu erkekler.Bitirme sebebi de bunu gösteriyor zaten.Kırmak istemiyor ,telefonum kalsın, görüşürüz sonra da vs diyerek sizi üzmeden ayrılmak istiyor.Boy ,kpss ye hazırlanmak vs bunlar aslaa sebep değil bakın.Siz yine de bundan sonra karşınıza çıkacak kişiye boydan bahsetmeyin bu kadar.Yumusak karninizi belli etmeyin tabiri caizse.Sizi biliyordu,ilk buluşma da çok iyi geçti ve sonradan boyu ,kpss yi sebep edip mesajlasmayi kesti gibi bi durum olamaz.Başkasindan daha çok hoslandi ve sizi eledi.Maalesef erkekler böyle .Bizler gibi duygusal varlıklar değiller.Önunuze bakın ve bu kişinin telefonunu ,sosyal medyasını direkt silin,takip etmeyin,stalk yapmayın.Yedekte durmayın.

Belki boy konusu onun için önemlidir buna kimse birşey diyemez onun tercihi,burda yanlış olan şey dank diye böyle iletmesi ve kırılacağını düşünmeyecek kadar kaba olması.

Benim boy takıntım ciddi derecede vardı devamlı kendi boyumu ölçüyordum 162 falanım ama arkadaş çevrem hep benden uzun olduğu için kendimi çok minik hissediyordum bu kez başladım devamlı topuklu giymeye.190 civarı sevgilim olmuştu,ben görünüm olarak hiç hoşlanmadım yan yana halimizden,bu benim tercihim ama gidip adama sende çok uzunsun deyip ayrılmadım.Sonraki ilişkilerimde 180 üstü hiç görüşmedim.Şuan eşimde 180 civarı.Tercih edip etmemek beni ilgilendirir ama kimseye kısasın,uzunsun denilmez kırıcı olup olmayacağını düşünmesi gerekiyor insanın.

Önündeki sınavına odaklan şurda az vakit kalmış,alımlar zaten kısıtlanacak deniliyor kimse için emeğini ziyan etme,kafana takarak.Kendini sevmeyi öğrenmelisin ayrıca,ben boyumla barıştım 175 altı olmayan arkadaş grubumla buluşurken spor ayakkabıları ayağıma geçirip gidiyorum.Özellikle sinirlenince eşim,arkadaşlarım çok takılıyor ufacıksın ama yerin altında da var bir bu kadar diye gülüp geçiyorum,bazen bende laf atıyorum onlara Kendini sevip, kabul ettikten sonra kimsenin ne dediği canını sıkamayacak

Bence takıntı sizde. Erkekler takılmaz boya posa bir sürü örneği var, o bahane etmiş demek istemişler ben öyle düşündüm mesela

Şahane bir duruma parmak basmişsın.Çok var.bu konuda bile ben bilmem ne kadarım kocam 1.85, 1.90 diyen kadınlar dolmuş.hamileymiş kilo almişmiş da yakışıklı boylu poslu kocası hâlâ aşkla bakıyormuşmuş.çünkü kalpten sevmişmiş. bir süre sonra bu tarz konular kısa boylu kadınların eşinin boyuyla övünme konusuna dönüyor. basbayağı kendileri de şekilcilik yapıyor.eee adama niye bileniyorsunuz o zaman? o da demek ki sizin uzun boylu adamlar gibi uzun boylu kız istiyor kendine.erkek ufak kadın tercih edince kalpten seven oluyor da kadın kendinden kısa erkek sevince acımayla karışık bir yapmacıklığa bürünüyor herkes. direkt kalpten sevmiş olamıyor yani.daha yeni konusu vardı.ulen erkeklere laf söyleyip söyleyip aynı haltın daha beterini kadın milleti yiyor yeminle.
kimse de demiyor ki ben 1.75 im eşim 1.70ama ben onu kalpten sevdim.

162 boyunuzla mı bunları söylüyorlar? Biz ölelim o zaman hahah

Boşuna anlam yükleme bu konuşmadan sonra olmaz artık, böyle bir muhabbet açan sevgili ile ayrılman daha iyi , bu arada bana gözü dışarıda gibi geldi , senle görüşmediği zamanlar bir arayış içinde olduğunu ve hatta başka kızları beğendiği için boyunu sonradan sorun ettiğini düşünüyorum...

Ben de böyle düşünüyorum. Konuyu sizlere açınca farklı bakış açıları edindim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…