Boşanmış bir eş döner mi?

Kadın boşadiysa genelde o eş kapıda köle oluyor tabi değişmiyor boşayan kadın hiç geri dönüp bakmıyor.Erkek boşadiysa dönmüyor kadın dönsün diye ugrastikca iyice soğuyor kadın uğraşmazsa da ciddi niyetle değil kendini oyalamak için yeni birşey yaşayana kadar gidip gelen versiyonu olabiliyor.Genelde gördüğüm hep bu şekilde.Bosanmak küsmek değildir zaten herşey bitince yapılır hayatına kimi alırsan al umurum değil demektir.Bunun blöfü olmaz.Zaten aşırı soğumuş olur boşanmak isteyen taraf sevgi saygı sadakat tahammül dirilmemek üzere ölmüştür.Ayrilmak istemeyen taraf şiddet hakaret aldatma tiksinilme gibi durumlara hazır olmalıdır.Eger ısrar ederse

Konu sahibi iyi değilsiniz gidin tedavi olun.Adam size kapı paspasi muamelesi yapmış.Siz kocamda kocam diye bir hâl olmuşsunuz Anladık kendinize hiç saygınız yok.Baru arkanızda duran ailenize az saygınız olsun. Geri dönen adamla evlenseniz aileler yüz yüze nasıl bakacak Mutsuz olsanız kimse arkanızda durmaz yer dayağı oturursunuz.Az atesiniz sönsün bir pipi uğruna hayatınız içine etmeyin
Not:Avukat mevzunu hiç anlamadım.

ben zaten okumuş olgunum
Nazar duası mi okudun? İlkokul beşe kadar okusan virgül koymayı öğrenirdin. Ayrıca sandığın kadar mantıklı biri olsan bir ayda tanıdığın adamla evlenmezdin
şeyhe gittik şeyh ;eşin ;kötü biri çünkü evlilik sırrınız yok ailesine senin hatalarını söylüyor.Bebek yapmalısınız sen hastasın hastalığın bununla geçer
Urfalı misin? Bu şeyh de benim tanıdığım diğer şeyh gibi saçma sapan bir adam. Esin şöyle kötü böyle kötü ama çocuk yap. Ne harika bir akıl
Aferin, seni dovene, insandan saymayana, ezdirene ne güzel cilveler yapmışsın. İçin nasıl kaldirdiysa.

Bu saatten sonra dönse ne, dönmese ne?
Unut gitsin saçma sapan insanı.

Sen gerçekten psikolojik olarak iyi değilsin ? Yoksa bu adam için ağlayıp merdivenlerden kendini atmak, hala döner mi diye düşünmek akılsızlık!! Neyini ozluyorsun kendini kandırma ya! Kurtulmussun bak yoluna.

Dönmez, dönmesin de zaten, nesini seviyorsun sütten kesilmemiş adamın, anasının ağzına bakışını mı yoksa altınlarını alıp eğitimini engellemelerine izin vermesini mi, git tedavi ol, akıl kalmamış sende

Özet geçsin hayır sever biri
Görücü usulu 1 ayda evlenmiş. Sürekli dayak yemiş , hakaret etmiş, aç kalmış ,kocası cinsellikte sıfır, arkasında durma hak getire. Önüne gelen dövmüş ,heryerde koca ilaesi adını çıkarmış. Bu başarılı kadın yukseklisans kazandığı halde kocasına yalvarıp yakarmis ağlamış zirlamis kendini merdivenlerden atmış beni boşama diye. Şimdi de o mükemmel vazgeçilmez yakışıklı kocasının merhametini ozluyormus bosanmislar ama ÖZLEDİĞİ HİNT KUMASİ KOCASİ GERİ DONER Mİ ? DİYE AKİL İSTİYOR.

Sonuna kadar okuyan varsa helal olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…