Boşanmış 2 tane erkek çocuğu olan bir erkekle kafamda çok soru işaretleri var. Deneyimli olanlar lütfen fikrinize ihtiyacım var.

Bilmek istemiyorum derken? Burada mı anlatmak istemiyorsunuz? Tam tersine sizin bilmeniz gerekiyor çünkü
hangi birini anlatayım bilmiyorum ki. Kafam çok dolu, burası anonim olduğu için rahatlamak istiyorum. Hala psikolog araştırmasındayım. Ama öncelikle kendi sağlığımı düzeltmem gerekiyor, yoksa gidişat hiç iyi değil..

Ben onu mecazi anladım. O zaman düşünecek ne var bunda?! Çizdiği çerçevede uyumlu çocuklar iyi bir adam var. Yapmasaydın kısmını da kaçırmışım.
Kendine odaklanmalı. Yol vermeli.

Ne gerek var?? Gerçekten ne gerek var??? Canınıza yazık değil mi? Peri padişahının oğlu mu bu? Ispatlı ya da ıspatsız size ne başkasının çocuklarından. Alıp ne yapacaksınız? İnsan kendi çocuklarına tahammül edemiyor yeri geliyor bu hırsınız niye o kadına. Kaçıp kurtarsanıza kendinizi. Anneciğinize babacığınıza bir kez daha yazık değil mi??? Hadi kendinize acımıyorsunuz onlara acıyın.

Başla bi yerden dök gitsin.

Sorunuzda bir tane olumlu şey yok. Yani zor olacak diye korkuyorum ama şöyle iyi şöyle seviyor boyle seviyoruz gibi bi sey yokki neden evlenmeyi dusunuyorsunuz belli degil
Bence adam annelerinin sahip cikmadigi cocuklarina bi bakici ariyor. Bu yuzden evlilik konusunda sizi darliyor. Siz kendiniz anne olmaktan vazgecmisken niye bir baskasinin çocuğuna bakabilesinizki. Bence dusunmeyin bile.

o kadar farkında değilim ki düşünün olumlu birşey yazamıyorum, hep karşı tarafın sorunlu şeylerini dile getirmişim.

7 aylık bebeğim var evlilik için bişey demicem ama çocukla ilgili yorum yapmak istiyorum 32 çok güzel bir yaş hele bu dönemde çalışıp para kazanıp çocuk bakmak zor o yüzden geç yaşta anne olunuyor artık bende 29 yaşıma giricem aramızda çok yok. 2 tane çocuğa bakıp bir yaşa getireceksiniz insanın kendi çocuğu bile yeri gelir kıymet bilmez ama evladımdır diyip geçersşniz onları siz doğutmadınız belki çol seversiniz ilerde onu bilmem ama kendi çocuğınu gibi asla olmayacağını söylerim ben başkasının çocuğunu severken bile bir tuhaf oluyorum rahatsız olur mu annesi bişey der mi vs 40li yaşlara gelince keşke kendi çocuğum olsaydı ona baksaydım der misiniz acaba bu açıdan da bakmak lazım herkes çocuk yapacak diye bişey yok tabiki yapmayadabilirsiniz ama böyle bişeynde var

Belki de ben karamsarım bilemiyorum. Belki de yaş ilerledikçe çocuk sahibi olmak isteyeceğim. Ama şuan hem maddi hem manevi anlamda bu devir de çocuk büyütmek çok zor olmalı.

Belki de ben karamsarım bilemiyorum. Belki de yaş ilerledikçe çocuk sahibi olmak isteyeceğim. Ama şuan hem maddi hem manevi anlamda bu devir de çocuk büyütmek çok zor olmalı.
Evet kolay değil destek çoook lazım özellikle manevi anlamda ama büyüyor sonuçta eşin gider çocuğun kalır bak boşanmışsınz yollar ayrılmış ama çocuk bambaşka bişry bilmiyorum inşallah Allah hayırlısını nasip etsin size

Adamın niyeti evlilik. Eğer istemiyorsanız oyalamaya gerek yok. Ayrılın.

Uzun uzun yazmaya gerek yok evlenmeyin. Siz eş değil bakıcı olursunuz o eve….

Adamin yerinde olsam bende baskı yaparım. Baskı yapılmayacak gibi değil….

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…