Boşanmış 2 tane erkek çocuğu olan bir erkekle kafamda çok soru işaretleri var. Deneyimli olanlar lütfen fikrinize ihtiyacım var.

Uzun uzun yazmaya gerek yok evlenmeyin. Siz eş değil bakıcı olursunuz o eve….

Adamin yerinde olsam bende baskı yaparım. Baskı yapılmayacak gibi değil….
Ben onsuz bir hiçmişim. Önceden kötüydüm de onunla daha iyi olmuşum vs. vs. O kadar olay var ki detaylı anlatacağım. Dediğiniz gibi uzun uzun yazmaya gerek yok. Baskısını da ''seviyor'' sanıyordum.
Sevgi denilen şey nasıl gözümü kapatmış inanın anlayamadım.

Herkese beni suçluyordu. Çok sevdim g.tü kalktı, onu çok yücelttim. Kangrendi kestim attı diye. Gözlerimle şahit oldum. Arkadaşına mesaj atmış. Zoruma gitmişti..
Uğruna kanser olup derdiyle dertlendiginiz adama bakın. Bu dünyada hiç kimse için bu kadar fedakâr olunmaz,çok fedakarlık insanı böyle ayaklar altına aldırır......

Ben onsuz bir hiçmişim. Önceden kötüydüm de onunla daha iyi olmuşum vs. vs. O kadar olay var ki detaylı anlatacağım. Dediğiniz gibi uzun uzun yazmaya gerek yok. Baskısını da ''seviyor'' sanıyordum.
Aynen kanka o kadar çok iyi gelmiş ki 60 yaşında olacağın kanseri şimdi olmuşun. Çok iyi gelmiş adam nasıl anlatamam yani.

Bu türler baskıyı çok sever.
Ben 33 yaşında evlendim 37 yaşımda ilk cocugumu dogurdum.
Yaşında hiç bir sorun yok ki.
Senin yaşadığın baskılar bunaltmış doğru düşünemiyorsun.

Annesi ile yaşayamayı denesin.
Olmuyor ise kendisi gibi çocuklu bir kişi ile evlensin.
Tabi uyanık evlenir mi…. Asla evlenmez ister sadece kendi çocuğu olsun.
Boşver kendine bak.

2 çocuğa dayanabilecek misin diye sorduklarında güzellemek için ohoo çorba bile yapıyorlar dediğin yerde gümledim. yani kendi işlerini kendileri görür demek bu. iyi hoş ama çocuklar 9-10 yaşında diyorsun başlarında durmadıktan sonra büyük sıkıntı değil mi? sen onlarla ilgilenecek sorumluluğu alamazsın hiç zorlama. aynı evin içinde 3 erkek ve adapte olma aşaması var ergenlik dönemleri var. cehennem nasıl bir yermiş bu dünyada onu görmek istemiyorsan kaç. kanserim diyorsun kendinle sağlığınla ilgilen. ayrıca ne bu yaşlıyım yaşım geçti tripleri 33 yaşındasın daha asıl kendin çocukmuşsun yetişkinliğe yeni geçmişsin.

Bu türler baskıyı çok sever.
Ben 33 yaşında evlendim 37 yaşımda ilk cocugumu dogurdum.
Yaşında hiç bir sorun yok ki.
Senin yaşadığın baskılar bunaltmış doğru düşünemiyorsun.

Annesi ile yaşayamayı denesin.
Olmuyor ise kendisi gibi çocuklu bir kişi ile evlensin.
Tabi uyanık evlenir mi…. Asla evlenmez ister sadece kendi çocuğu olsun.
Boşver kendine bak.

İşlerine gelmez bırak.

İşlerine gelmez bırak.
O
2 çocuğa dayanabilecek misin diye sorduklarında güzellemek için ohoo çorba bile yapıyorlar dediğin yerde gümledim. yani kendi işlerini kendileri görür demek bu. iyi hoş ama çocuklar 9-10 yaşında diyorsun başlarında durmadıktan sonra büyük sıkıntı değil mi? sen onlarla ilgilenecek sorumluluğu alamazsın hiç zorlama. aynı evin içinde 3 erkek ve adapte olma aşaması var ergenlik dönemleri var. cehennem nasıl bir yermiş bu dünyada onu görmek istemiyorsan kaç. kanserim diyorsun kendinle sağlığınla ilgilen. ayrıca ne bu yaşlıyım yaşım geçti tripleri 33 yaşındasın daha asıl kendin çocukmuşsun yetişkinliğe yeni geçmişsin.
Eskiden sevip, saydığım için hiç bu açıdan bakmayıp hep olumlu şeyler düşünüyordum. Sevdiğim adam sonuçta her şeyi birlikte hallederiz diye. Ben çalışıyordum ki zaten ilgilenecek bir sorumluluğum olamazdı. Ancak akşam eve geldiğimiz de beraber yapacaktık herşeyi. Ben bu kadar iyi düşünürken, karşı taraf artık bana kötü davranmaya başlayınca olaylar koptu. En son ''beyinsiz'' dedi ve suratına kapatıp, her yerden engelledim. Kendini hiç suçlu hissetmiyor zaten. Şuan da tek odaklandığım nokta sağlığım. Bu ay maddi anlamda sıkışık olduğum için psikolağa gidemiyorum. Öbür ay inşallah başlayacağım. Bende büyük bir travma bıraktı.

O

Eskiden sevip, saydığım için hiç bu açıdan bakmayıp hep olumlu şeyler düşünüyordum. Sevdiğim adam sonuçta her şeyi birlikte hallederiz diye. Ben çalışıyordum ki zaten ilgilenecek bir sorumluluğum olamazdı. Ancak akşam eve geldiğimiz de beraber yapacaktık herşeyi. Ben bu kadar iyi düşünürken, karşı taraf artık bana kötü davranmaya başlayınca olaylar koptu. En son ''beyinsiz'' dedi ve suratına kapatıp, her yerden engelledim. Kendini hiç suçlu hissetmiyor zaten. Şuan da tek odaklandığım nokta sağlığım. Bu ay maddi anlamda sıkışık olduğum için psikolağa gidemiyorum. Öbür ay inşallah başlayacağım. Bende büyük bir travma bıraktı.
Ne psikoloğu ayol kalk titre ve kendine gel🦋🦋🦋

Ben bu türlerin ciğerini bilirim ciğerini.
Kadının gözlerinde değeri yok yok yok.

Senin aslı görevin; göbekli, kel, pörsümüş bu ulvi varlıkları çocukları ile birlikte hiçbir söz hakkın olmadan kabul etme zorunluluğu. Kabul etmezsen beyinsiz der.

Boklu donlarını, kokmuş atletlerini, alt üst ettikleri sofrayı, kirlettikleri evi çekip çevirecek manipüle ettiği kadın uyandı, beyefendisiz bey gerçek yüzünü gösterdi.

Yat kalt dua et evlenmeden önce Yaradan gösterdi sana 2. evlilik hüsranı yaşamadın. Asıl o zaman sen toparlanamazdın.

Sen çalışıyorum sorumluluğu alamazdım diyorsun da, karşındaki adam gayet kültürlü maddi olarak süper kazanç sahibi, çocuklarının yükünü sana sırtlandırmayacak biri değil ki.
Sen isten gelip, evin sana yüklenen sorumluluklarını yapmadığında neler olurdu neler…

Bunları bile geçtim adam bana öyle davranıyor ki kalbim paramparça oldu. Kendi özgüvenimi kaybettim. Ne flört, ne sevgili ilişkisi yaşayamadan 1.5 senemi yedi bitirdi. Ve ben hala diyorum ki düzgün olsaydı bir şekilde ilerlerdi. Bir sevgi insanı bu kadar nasıl kör edebilir kendime şaşırıyorum.

O

Çalışarak sorumluluktan kurtulabileceğini sanman çok hoşmuş. Herkes çalışıyor, çalışan kadınlar bakmıyo mu çocuklarına? Yemeğini yapmıyor mu donunu yıkamıyor mu, dersleri ile ilgilenmiyor mu, okuluna masraflarına kafa yormuyor mu? Adam hem çocuklara bakacak hem masrafı bölüşecek hem sevişecek bi ortakçı arıyo. Buna göre de destek verse korusa kollasa sağına soluna ezdirmese. Nerdeeee.. Gamdan kederden hasta olmuşun üstüne.

hiçbir zaman ne bana ne sevgime sahip çıkmadı. ben öyle diyince de ''nankör'' ilan edildim. yaptıklarımı görmüyor musun diyip bağırıp çağırıp duruyordu.

hiçbir zaman ne bana ne sevgime sahip çıkmadı. ben öyle diyince de ''nankör'' ilan edildim. yaptıklarımı görmüyor musun diyip bağırıp çağırıp duruyordu.
Allah aşkına geri dönecek belli başka birini bulması zor iki yalandan özür dilese kabul edeceksiniz. Çok drama seviyorsunuz bu konu tansiyonumu çıkardı iyice

O 33, ben 32 yaşında. Boşanmış çocuğu olmayan bir kadınım. Önceden çok çocuk sahibi olmak istiyordum fakat artık çocuk istememeye karar verdim. Biyolojik yaşımda geçiyor zaten. Yaklaşık 1.5 senedir beraber olduğum adam sürekli evlilik konusunu açarak aramızda huzursuzluk çıkmaya başladı. Önceki eşinden 2 tane erkek çocuğu var. Biri 9 biri 10 yaşında. Annelerini istemiyorlar ve velayet davası devam ediyor. 2 tane pedagog raporu babaya velayeti verme hususunda. 1.5 yıldır çektiğim ızdıraplar, bitmek bilmeyen stresli dönemler yüzünden sürekli hastalanıyorum. Evlenmeli miyim evlenmemelimiyim kararsızım. Eski eşi çok problemli bir kadın. Çocuklarını döven ve hakkında açılan birsürü dava dosyaları var.
halen evlenmelıyım dıye soruyor musun kendıne cıdden

hem de nerdeyse 10 gun once

bunca yasadıgın seyler yetmemıs gıbı, bu hayatı omur boyu yasamayı mı kendıne hak goruyorsun... cıdden

ayrıca o cocuklar da, o kadın da , o adam da senın aılen degıl senın gecmısın degıl senın sorunun olmamalı yanı. hadı bır sekılde dahıl olmussun ama artık uzaklas. yoksa evlenınce , benden beter olursun

konunu okuduktan sonra, burda ozellıkle sana cevap vermek ıstedım kı hem sana hem baskalarına bır mesaj olsun

cocuklu adamlardan uzak durun, eskı esı sıze hayatı zehır eder, etmedı dıyelım adam sureklı eskı hayatında olacak bır sekılde. sız de onun hayatında , eskı esı ve cocugu ıle hayalet bır hayat yasar gıbı bır ılıskı yasayacaksınız evlensenız 3 cocugunuz olsa bıle bunu hıssedeceksınız

X