Boşanmaya nasıl karar verdiniz? / Alkolik Eş

Ben bu konuya çok sinir oldum kendi ayakları üzerinde duran kadınlar iki "seni seviyorum" sözü için kendini bir asalak herife mahkum ediyor. Daha fazla duramayacagım iyi günler

Seviyor olmasını çok gözünüzde büyütmüşsünüz. Yine seven biriyle karşılaşırsınız daha çok seven daha çok aşık ve alkolik olmayan biri neden imkansız geliyor size? Eminim kısa sürede kendinize göre birini bulursunuz boşanın hemen.

amaaan iğrenç bi tip
daha fazla katlanma, arkana bakmadan kaç
iğrenç yani neyini güzelleyip duruyorsun hala gözün açılmadıysa beraber yaşamaya devam edebilirsin
ama bazen bir saniye bile bir ömür demek bunu da unutma .

3 yıllık evlilikte tek mantıklı davranışınız çocuk yapmamak olmuş,tebrik ederim.
Ya kısa süre sonra aynı evde yaşamaya başladık, ve anlamaya başladım bir gariplik var, ondan çocuk olayına giremedim, kaç kere terketmeye karar verdim, çok ağlıyordu 1) o dönem coronayı bahane edip evden çıkmamasını açıklıyordu 2) o zaman en azından çalışıyordu 3) alkolizm denen belanın ne olduğunu hiç bilmiyordum, 2 trip yaparım bırakır sanıyordum

Çok haklısınız, ben de o kafalara girmek, ona da öyle söylemek istemiyorum çünkü bu onu yeniden hayatıma almam demek benim için, dediğiniz gibi full kendime odaklanmam gerek, bazen üzüntü geliyor sadece

Sizin kardeşiniz çok iyiymiş yine, bu bırak 1 ayı, içmeden 1 gün dahi duramaz!! 30 gün ne demek! sizinki bırakmaya en azından daha yakın.
Çok etmeye çalıştım, maksimum buraya kadar geldik, şu anda 2 haftadır hastanede, artık alkolü bıraktım diyor

Sonradan düzeldi mi? Hiç bilginiz var mı?

Size de geçmiş olsun, çok mutlu olsun hayatınızın kalanı

Vallahi ne kadar haklıymışsınız! Ben de normalde aklı başında bir tipim ama demek ki bende de bir kırıklık var, duygusal gelişimimi yüzde yüz ben de tamamlamamışım ki en önemli sıraya bana sevgi vermesini koymuşum evlenirken, halbuki evlilik flört gibi değilmiş!

Çok zor bir şeymiş normal insanla götürmek bile yahu! Bir de utanıyorum galiba, çevrem hiç öyle değil ama başarısız olmuş hissediyorum.

Tam annesi oldum ya! Gerçekten o pozisyona girdim! Cinsellik falan da ondan bitti bence.

Bağımlılar ve kiskanclar asla düzelmez . Boşanin. İyi erkek akıllı erkek bilmem ne diye güzel vasıflarını saymissiniz lakin yeterli değilmiş . Bunlara tutunmayin .

Anasına neden bu kadar şaşırdınız ?
Klasik gelin baksın diyen kaynana.
Boşayın acımayın.
Ne bileyim ya, insan evladının köprüaltında yatanlara dönüşmesini ister mi?! Delilik yani bu annelik nası olabilir böyle? Kadına diyom ki bak oğlun böyle böyle hastaneye kaldırıldı, ben başka şehirde iş buldum, kendimi kurtarmam lazım, 2 yalandan ağladı, sonra bana maaş ne kadar verecekler diye soruyor bunları anlatırken bir azaladım, sen kendinde misin ya dedim! Ben kendi anneme anlattığımda o biliyordur zaten durumu, onu öyle kendi haline bırakmışlardır, kaynana rol yapıyordur diyor. Kızmıştım ama doğru galiba.

Kadın gerçekten ayrı bir rezalet, kilolarca altını var, bir sürü daireleri memlekette, pazardan çöp toplamaya gidiyor bu yaşta, devlet her şeyini ödüyor, bana bir alışverişlerini aldırıyordular karı koca, 3 kere yaptılar, totalde 1000 eudan fazla, set çektim. Ondan görüşmüyordum.

Ben de katılıyorum size ve doktorlar da zaten hastalık diye tanımlıyor, hastaneye yattı. 2. Yatışında şu an, Almanya’dayız evet ama burada 4-6 ay tedavi yok ki, maksimum 3 hafta! araştırmadığımız yer kalmadı, o kadar çok bağımlı var ki yatak bekledik kaç kere. Psikiyatristler yeni hasta almıyor öyle söyliyim. Çok paran varda özeller vadır tabii. Keşke olsaydı, ben de anlamıyorum 2 haftada nasıl bıraksın bu insanlar! İşte sadece kanlarını temizleyip yeme içme uyuma gibi temel insani fonksiyonları yerine getiriyorlar o kadar zamanda

Çok çok tatlısınız çok da doğru, tam aklımdan geçenleri yazmışsınız. şifa olsun inşallah yazdıklarınız bana

Aşırı haklı birisin be gülüm ama inan erkek çok etrafta ama gerçekten adam da yok. Benim dingil de dahil.

Ahahhahahsjjs ya ben de işte bütün gün bunları söyleyip kızıyorum bir yandan, bir yandan sakin olmaya çalışıyorum çünkü deli gibi yollarda kendi kendine konuşuyorum, insanız da aman ne bileyim ya

Tüm ev işleri bende market alışverişi bende falan yazmışsın tam olarak senin için ne yapıyordu ben anlamadım
Ya işte çok romantikti, çok saygı duyuyordu bana, çok ilgisi vardı. Arkadaşlarımın eşlerini de bazen eleştiriyorum mesela evet adam sorumlu ama bir muhabbet edemezsin ya da bildiğin duvar gibi, bunlar bana gelmezdi. Ufak ufak sürprizler, güzel sözler, neşe veriyordu ben de sevgiyle büyümedim, eksik bir tarafım.

Ahahhahahsjjs ya ben de işte bütün gün bunları söyleyip kızıyorum bir yandan, bir yandan sakin olmaya çalışıyorum çünkü deli gibi yollarda kendi kendine konuşuyorum, insanız da aman ne bileyim ya
ya boşver hayat güzel, bir sürü erkek adayı var yeniden evlenirsiniz. karaları bağlamayın aksine böyle birşeyden kurtulduğunuz için mutlu ve şanslı hissetmelisiniz. hayat boyu evde oturup koltuktan kalkmayan adamla ne yapacaksınız? çocuğunuz da yok ne güzel işte. ben bir çocukla yeniden başlamak zorunda kaldım, herşey çocukla kat kat daha zor. bence şanslı olduğunuzu düşünebilirsiniz. adamın size kattığı hiç-bir-şey yok.

İşte belki benim sorunum kendimle, internetten bir kadın çift terapisi psikiyatrist buldum, seans başına böbrek parası alıyor ve paraya kıydım görüştüm kadınla. Bana dediği şey içine bakacaksın, sen onu bırak, neden bir daha sevilmeyeceğini düşünüyorsun.. bilmiyorum ki özsevgisizlik işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…