Boşanmali miyim bilmiyorum

Plan annesi hasta diye iptal olmus siz de gelmedi diye tribe giriyorsunuz con sacma.burdaki insanların fikrini sormak için konu acmışsınız ancak kafanizindikine gidiyorsunuz herkes size haksızsıniz demis.ne olurdu o da gelip baksa siz yine istediğinizi alırdınız ben öyle yaptım eşimin annesi de benim annem de geldi nezaketen fikirlerini sordum sonuç olarak benim istediğim eşyalar alındı.cekilir dert değilsiniz esiniz çok aklı başında bir adam

Bence bosanmalisin adama yazık senden acilen.kurtulmasi lazım..daha ne yapsin burda yüzlerce konu var eşin orta yolu buldukca sen havalara girmişsin bu evlilik sen tarafından uzun sürmez çocuk falan olursa eşin iyice arada kalır yazık adama bosanin en güzeli

Siz pisman olursunuzda bosansaniz, ama esinizin pisman olacagini zannetmiyorum. Bastan böyle olan evlilikten hayir gelmez. Gecmis olsun

Ailesi sizin namusunuza, onurunuza bir şey demediyse, kişisel sınırlarınızı çok geçen bir şey yapmadıysa böyle bir restleşme gereksiz kapris olmuş.

Ama kendi tecrübemden de öğrendiğim aileler uyumsuzsa olmuyor o iş, eşinizin de o ailenin bir uzantısı olduğunu er geç farkediyorsunuz ne yazık ki. Yani ailesini hiç sevmediyseniz, eşinizle olan ilişkiniz de ileride patlar zaten.

Bence eşiniz gayet makul davranmış. Bir çok erkek eşinizin gösterdiği bu tavrı koyamıyor. Siz daha fazlasını istemişsiniz. Bu da olabilir, ok. Ama tüm yaşananlardan sonra devam ettirmek de istiyorsunuz. Peki, devam ederseniz eşinizin bu kurduğu dengeyi kabul edecek misiniz. Aksi halde ikiniz içinde yıpratıcı olur. Bir süre sonra ailesiyle arası tamamen düzeledebilir..

Emin olun hiçbir şey demedim. Sakin konuştum hatta ama kendisi kızdı köpürdü birden
Bence KV de masum değil ama siz de politik davranmayı bilmiyorsunuz. KV hastalığı neydi, bazen KVler kiskaninca soğuk algınlığına ay oluyorum yapabiliyor. Ama anne hasta olunca siz ne yapsanız haksız oluyorsunuz zaten. O yüzden böyle durumlarda susup başka zaman başka bi olayda hesaplaşmaniz gerekiyordu.

Damarlarında tıkanıklık var. Geçmiştede felç geçirmiş. Nörolojik olarakta sıkıntıları varmış sanırım. Bakın ben hastalıkta değilim.Tabi ki hastalık bu Allah kimseye vermesin.Beni üzen eşimin annesi söz konusu olunca beni görmemesi ve yalandan da olsa gönlümü hoş tutmaması

Neye göre makul davrandı diyorsunuz?

Eşiniz son derece yapıcı davranmış, sizi ille de ailemle görüşeceksin diye zorlamamış. Bu yeni evliliklerde pek rastlanılan bir şey değildir, bi 10 yıl sonra gelinen kıvamdır genelde. Adam gayet olgunmuş, elinizden kaçırmışsınız.
Eşiniz açısından bakarsak da sizin gibi biriyle mutlu olma şansı sıfır. Boşanıp kendine yeni bir hayat kurması onun iyiliğine olur.

Adamın bu tarz geçmişi olan annesi hasta olduysa sizin gönlünüzü yapmakla mi ugrasacak o an? Çocuk musunuz? Bakın benim küçük çocuklarım akılları ermediği için bazen hastalıkta, sıkıntılı bir durumda da onlarla aynı şekilde ilgilenilsin istiyorlar.
Şimdi siz yetişkin bir insansınız ya hani, karşınızdaki kişi sizin her koşulda gönlünüzü hoş tutamaz. Böyle bir görevi yok. Yalandan falan da yok. Adamın annesi hastaysa geçmiş olsun canım yapabileceĝim bir şey var mı denir. Kardesime gidecektik niye gelmiyorsun diye suat asılmaz. Yetişkinler dünyası böyledir ama o siz evreye gelememişsiniz daha. Kimse de sizinle uğraşamaz bu şekilde.

Tamam ama başka konularda da hep annem hasta tolerans gösterelim şeklinde yaklasti.Mesela kafalarına göre birkaç eşya almışlar rahatsızlığımi dile getirdim. Beyaz eşyayla mobilyayı zaten biz seçtik ufak esyalari da aliversinler ne var alttan alalım deyip geçti. Bunlardan dolayı tepkim arttı yoksa hastalık filan değil

Ufak eşya dediğiniz ne mesela? Hediye niyetine kabul etseydiniz. Hiç almasalae da almadılqr, ilgilennediler olurdu. İnsanın geçinmeye gönlü yoksa, her şeyden rahatsız oluyor zaten ne desek boş.

ya hanımefendi, gidin bu forumda ilk açtığınız konuya verilen cevapları yeniden okuyun.
orada da size "boşanın da adam sizden kurtulsun" cevaplarından başka cevap gelmedi.
3. kez açtığınız konuya farklı cevaplar alacağınızı mı sanıyorsunuz gerçekten?

hem gençsiniz, güzelsiniz, maddi olarak yeterliliginiz de var.
merak etmeyin "entelektüel, bilgili,düzgün işi ve maaşı olan, eğlenmesini bilen, cinsellik açısından çok iyi.........." kocanızdan boşandığınız için pişman olmazsınız.

Neyden bahsettiğinizi anlamıyorum. Kendim ev hanımıyım zaten

Neyden bahsettiğinizi anlamıyorum. Kendim ev hanımıyım zaten
Eminim anlamıyorsunuzdur.
@zxshermine sorduğunda da anlamamıştınız zaten.
Sanırım bir ikiziniz var, tıpatıp sizinle aynı şeyleri yaşıyor.
Ona verdiğimiz cevaplara bakın, burada zaman harcamayın.
Ha, bu arada ev hanımı olabileceğinize inandım, diğer konunuzda çalışma ile ilgili olarak doğru bilgi vermemiş olma ihtimaliniz yüksek.

E anlamadım hanımefendi anladım mi diyeyim anlamadığım şeye?

Ütü ve küçük mutfak robotlarıydi
Hiç işi bilmiyorsunuz. Kabul edip ev kurulduktan düğün de yapıldıktan sonra ağır ağır elden çıkarırdınız. Boşu boşuna kavga çıkmış. Böyle ufak tefek saçma sapan şeyler için hızlıca tüketmişsiniz karşı taraftaki kredinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…