Boşanmadan önce yüzleşmek..

Bence güzel bir davranış yapıp kendi hatanızı dile getiriyorsunuz.Şimdi düşünün eşiniz bir kere bu durumu hep sizin başınıza kalkacak o zaman ne kadar sabırlı olacaksınız. Eşiniz de sizin gibi ben de hatalıyım diyor mu? Yoksa hep sizi mi hata yapan olarak görecek? Bunlar oldu borç altın girildi ve artık sürekli bir sıkıntı olacak doğum , bebek, lohusalık, sürekli ağlayan bir bebek, uykusuzluk daha çok bulacak ve yine olmacak mı? Aileniz sizin arkanızda tekrar durur mu, eşiniz ve aile saygısı da olamaz , ileride aileni göremezsin çoguda göstermem olursa hepten kötü olacak aynı şekilde eşinizin ailesi size gelecek bebeği görüp sevecek elbette ama onların temeli olduğu bu durum sizin asla aklınız dan çıkmayacak.Bebeğiniz babasız neden büyüsün eğer baba olmak isterse her türlü durum da olur ihtiyacını giderir, saygı bitmiş bence geri dönüş hata olur.Doğan bebeğin piskojisi bozuk büyür.Allah yardımcınız olsun

Neredeyse ayni seyleri bir donem bizde yasadik, once farklari soyleyeyim, bahsi gecen borc benden gizli olmustu ben de o borcu saklamaya calisirken sevgilisi oldugunu dusunmustum, hamile degildim ve ailelere duyurmamayi basarmistik... biz tekrar kurtardik evliligimizi bir sekilde, cok benzer cirkin sozleri bende soyledim, tartismalari bizde yasadik, 2,5 ay ayri odalarda yattik yuzune bile bakmadim, hatta ve hatta onu dovmeye bile kalktim! Onca borcu benden nasi gizlersin diye gogusunu yumrukladim bogazina yapistim!

Biz sonrasinda evliligimizi toparladik, hemde guzel toparladik, hatta cocuk yaptik:) cok sukur simdi hersey daha yolunda, ama ailelere duyurmus olsaydik durum cok daha zorlasirdi eminim...

Bunu sunun icin soyluyorum, yasananlarin uzerine sunger cekilebiliyor, karsilikli anlayisli olabilecekseniz duzeltiliyor inanin. Eski konunuzu hatirliyorum, altindan aldatma cikmamasi cok sevindirici aslinda.

Baska bir kadin girmis olsaydi araniza o zaman hic sansi yoktu ama bu durumda bence bir sans daha verilebilir.

Neredeyse birebir aynısını yaşamışız...

Nasıl toparladınız eşiniz mi telafi etti ? Siz ne yaptınız ?
Ailelere ilk duyuran eşimdi içinden çıkamayınca bende anlattım.
Bahsi gecen borcu benden habersiz yapmisti, cildirdim tabi, sonra ogrendim ki bizim dugun ustu anneleri ona (hicbir maddi yardimlari olmamisti) 10 binlira vericez demisler, ama vermemisler, esim de bana mahcup olmamak icin kredi cekip onlar vermis gibi davranmis meger, ama dugunden 2 gun once kiralik arabayla bir kaza yapti, biz o kazaya 18 binlira borc odedik evlenir evlenmez aileler onu da bilmiyordu, o borc cikinca bu krediden soz etmemis, kendi kendine halleder gibi dusunmus ama halledemeyince buyuye buyuye 45 binlira olmus o borc.

Sagda solda yiyerek degil lanet olasi ailesinin acigini kapatmak icin yaptigini ogrenince ben sakinlestim, o da istedigini yaparim nolur benim elimi birakma dedi, karailikli oldu yani.

Borclar kapandi, ve tekrar konusunu hic acmadik

Eski konularınızı hatırlıyorum. Eğer aldatma olmadığından eminseniz daha sonra içiniz bunalmayacaksa eşinizde bu olayı unutursa boşanmanız çok saçma olur. Ama yok diyorsanız bitirin.

bence barismasaniz bile esinizle yuzyuze geldiginizde ozur dileyin itamlariniz ve soylediginiz agir sozler icin.
ben gebelik hormonuna bagladim eger daha oncesinde bu durumlar yoksa.
ama anlatiginiz kadariyla yorumluyorum bir erkegin gururunu bu kadar ayaklar altina almak dogru degil.

Ilk cümleleriniz tamamiyle durumumuzu özetliyor teşekkür ederim çok net anlayıp anlatmışsınız. Bir şans isteyerek gibi değilde benimde hatalı olduğumu kullanarak işte yakıp yıkmayalım gibi sözler etti gurur yapıyor kendince.. Bende güvendirmesini dile getireceğim eğer bana mantıklı bir konuşma yaparsa ama o kadar inat ve öfkeleyle dolu ki böyle birşeye girişeceğini sanmıyorum. Ikimizde ayrılırsak ayrılalım düşüncesindeyiz birimiz telafi etse düzelecek gibi saçma bir durumda var..
Bellide olmaz erkekler seven erkekler diyim nekadar belli etmesede kadınlar kadar cesur olamiyorlar belki aldatmamistir çok pişman olmuştur yoklugunuz üzmüstür umarım öyledir ve akıllıdır kimseye para pul verip borclanmaz hakkinizda hayırlısı olsun burda yazın gelismeleri yine

Çözüm bu gibi evet, ama eskiler unutulur mu ? Çok incindik aynı hatalar tekrar ederse bizim için çok büyük pişmanlık olur. Birde artık ailelere ayrılmak istediğimizi söyledik geri dönüp bir daha pişman olmak istemiyorum..
Daha önceki konularınızı bilmiyorum ama yaptıklarından pişman olmuşsunuz eşinizide seviyorsunuz anladığım kadarıyla. Bence 2. Bi şansı hakediyorsunuz. Aileleri boşverin onun bunun ne düşğndüğünü boşverin. Bebek doğsun herşey değişir şuan hormonel olarakta zaten hassassınız bence eşinizde bunun farkında size rağmen terbiyesini bozmamış. Yanlışı sizi ikna etmemek olmuş ama olay anında çok şiddetlendiniz belki ne desem boş diyede düşğnüp sessiz kalmış olabilir. Bence tekrar deneyin baktınız olmadı o zaman kararınızı verirsiniz. Hakkında hayırlısı olsun.

Herkes mükemmel bir evlilik yaşamıyor ama sanki bizimki leş bir evlilikmiş gibi hissediyorum, öyle hissettiriyor eşim..
Emin ol dışardan les bir evlilik gibi durmuyor yani yazdiklariniza bakarak herkes zaten dışardan gözüken evlilikleri mukemmel görüyor içini bilmiyoruz mesela bana sorsan esimin çok eksiği var derim bazen çok sogurum dışardan bakan bir kaç göze anlatirim sonra dinlerim ve hiçte kötü olmadigini görürüm bi öyle denesene bende çok işe yarıyor sizi hiç konuşmadan dinleyen birine başından beri en begendiginiz şeyleri sinirlendiren şeyleri ve normalde olması gereken ve esinizin de o olması geren yaptığı şeyleri söyle bi anlatın karsidakinin size akıl verme konuşmasina gerek bile kalmıyor anlatırken siz farkediyorsunuz neyin ne olduğunu artisi eksisi çıkıyor ortaya bence esinizle tek probleminiz güven belki esinizde yapmadığı biseyle suclandigi için zoruna gitmiştir o yuzdende size açıklama yapmiyordur ki zaten sizde yazarken soylemissiniz esiniz hep alttan almış okadarda kötü değildir burda ne erkekler gördük hem suçlu hem güçlü ler

Sonuna kadar haksızsın koni sahibi adamı canından bıktirmissin.Olmaz hakaretleri etmişsin fakat sana karşılık vermemiş başka bir erkek olsa seni mahvederdi açıkçası.Eşinin kıymetini bil melek gibiymiş sonra karşına berbat biri çıkar mumla ararsın eşini gönlünu al bence kesinlikle yuvaniza yıkma sahip çik

Sadece kendinle ilgili durumları anlattığından dolayı mı bilemiyorum ama çok hataların var gibi geldi bana
Hamilesin en kritik zamanlar evliliğine bir şans daha ver derim.Öyle kolay değil yuva yıkmak bende yaşadım aynı şeyleri,çoçuğum olmamasına rağmen 1 yıl psikolojik destek aldım.Hayata küstüm vs
Bir kez daha oturun konuşun bence yeni bir başlangıç yapın bence

Aldatıldığımdan şüphe edip bir konu açmıştım ardından ardı arkası kesilmeyen iğrenç olaylar yaşadım..

2 yıla yakındır evliyim, 5 yıllıkta mazimiz vardı. Gebeyim ve doğuma son 5 günüm kaldı. Eşimle kısa bir süredir ayrıyız, düşünüp kendimizi toparlamaya çalışıyoruz.
Bu ayrılık bana çok iyi geldi düşünüp herşeyi tartmama sebep oldu, şimdi sizin doğruyu yanlışı ayırt etmeme yardım etmenize ihtiyacım var. Kendimle yüzleşmek istiyorum kısacası.

Diğer konumda bahsettiğim gibi eşimin beni aldattığına sahiden inanıyor bir delil bulup boşanmak için fırsat kolluyordum. Peki niye bebek ? diyeceksiniz, hamile kaldıktan bir kaç ay sonra şüphelenmeye başladım işin acı tarafıda bu. Tam o dönemlerde eşim babasına destek için bizi baya aşan bir miktarda borca girdi (kredi çekti, sağdan soldan buldu) ve eğer eşimin babası o parayı ödemezse alacaklılarla bu dönemlerde sıkıntı yaşayacağımızı ikimizde biliyorduk, doğumuma denk geldiği için gerilip devamlı bu konuyla alakalı huzursuzluk çıkarıyordum haklı olarak çünkü madur oluyorduk çünkü çocuğuma daha iyi şeyler sunmak istiyordum.
Eşim bunalıyor, daha çok çalışıyor, eve geç geliyor, benimle kavga etmek istemediği için bunları hiç anlatmıyor konuşmuyordu bende hamileyim diye beni aldattığını düşünüp sürekli aldatıyorsan söyle boşanalım diyerek üzerine gidiyorum ki en büyük hatam buydu. Arada şüphelerimi kuvvetlendiren şeylerde oldu, mesela bir gece saat 3te telefonuna mesaj geldi telefonu alıp lavaboya gitti geldiğinde telefonu açmasını istedim kızarak açıp son kayıtları gösterdi o saatte sadece öperatörden mesaj gelmişti ama ben bir türlü ikna olmuyordum en ufak şeyi sorguluyordum, tabi bu dönemde eşimin profil resminden bizim resmimiz kalktı, ikimizin resimleri hiç bir yerde paylaşılmaz oldu, telefonun şifresi değişti, sorunca söylenmedi, gece gezmeleri arttı vs.. Ben her birine ayrı ayrı kavgalar edip ağır hakaretler savuruyordum, bazen " metresinin yanında mısın " diye iğrenç cümleler kurup kendisinden nerede olduğunu ispatlamasını istiyordum zavallı kendine yedirebildiği kadar arkadaşlarıyla resim atıyor ya da görüntülü arıyordu, ama birşeyler devamlı gizleniyordu ve bu yüzden evimizde her iki günde kavga vardı bende o da bıkmıştık. İkinci hatam buydu. Diğeri ise evlenirken bildiğim ve değiştirmesini istediğim meseleler için ağır konuşuyordum " adam gibi tutabileceğin sözler verseydin " gibi laflar ettim veya yaptığım iyilikleri başına kaktım utanmadan. Alttan aldı. Yetmedi başka konularda " bana eş, doğmamış çocuğuna baba olamıyorsun " veya " iğrenç adamın tekisin, seninle evlendiğime çok pişmanım, Allah belanı versin " gibiye kadar gidiyordu söylediklerim cevap veriyordu kavga ediyorduk ama asla bana bu gibi şeyler söylemiyordu. Böyle böyle soğuduk o da artık alttan almamaya ne düşünürsen düşün bıktım demelere başladı ve son noktalara geldik. Onun hatasıda elbette çoktu benim şüphelerimi dindirebilirdi, telefonu alıp duşa lavaboya girmek nedir, yanımda yabancı numaraları açmamak veya.. Böyle huyları sonradan türeyince dayanamaz oldum..

Onu bu şekilde incitmiş ve bunaltmış olduğumun farkındayım. Ama boşanmanın doğru olduğunu düşünüyorum, ailelerle yüz göz olduk, birbirimize demediğimiz kalmadı, iki yabancı olup rehberde ki aşkımlı canımlı cicimli yazıları bile silip isimlerle kaydettik.
Ben hala kendisine güvenemiyorum neyin ne olduğunu bilmiyorum..

Sadece aramızda ufakta olsa kalan gurursuz bir sevgi var, çocuğumu haksız yere babasız mı bırakıyorum acaba diyorum.
Karşılıklı çok hatalı olduğumuzu biliyoruz, düzelmez sanıyorum ama..
Bir kaç gün sonra yüzyüze konuşup son kararı vereceğiz. Sizce doğru olan ne ?

Konunun uzun olmaması için sadece kendimi yargıladım sorarsanız karşı tarafıda anlatırım.
Bu dürüst tavrınızı eşinizle konuşurken kaybetmeyin asla. Yuva kurmak zordur ama yıkmak bir öfkeye bakar. Adam sizle evlenmek için ailesiyle ayrı sizle ayrı savaş vermiş. Bazı şeyleri yalnız yüklenmesine izin vermeyin . Eşiniz suçsuz demiyorum ama sizde kabul etmişsiniz kendi hatalarınızı.
Gizli saklı kalmasın herşeyi konuşun zaten kopamazsınız. Şunu unutmayın size boşan diye akıl verenler sizin kadar mutlu bile değildir belki. Kimse dört dörtlük evlilik yaşamıyor ama biz kadınların üstüne daha çok yük yükleniyor . Evladınıza sundugunuz şefkati eşinizede sunun. Huzursuz olduğunda sizden kaçmasın size sığınsın.
Bazen anne babamızla kardeşlerimizle dahi zıt düşüyoruz. Elinizden daha çok sizi yıpratan da olmuştur eminim. Nasıl aile diye onları bırakmıyorsanız eşinizi de bunca yükle yalnız bırakmayın.
Empatiniz için sizi tebrik ederim. Umarım huzurlu bir doğum yaparsınız....
Bence boşanmamak güçsüzlük korkaklık yada mecburiyet değildir. Aksine güçtür ... Yuvadan evlattan daha değerli ne olabilir ki savaşacak....

Surekli kendi hatalarinizi anlattiniz kes biraz onuda anlatsaydiniz daha ner cevap verebilirdik. Bu sekilde okuyunca siz gecimsiz olarak gorunuyosunuz.

Anlattıklarınızın benzerini yakın zamanda yaşadım. Ben de hamileyim eşim laflarıyla kırdı. Ben de hıncımı almak için daha ağır konuştum. Hatta en büyük hatamsın dedim.

Evden dışarı çıktığında çiçek alıp gelecek kendini affettirecek zannederken , hatta ayva diye yana yıkıla arıyordum bir kaç manavda varmış onu da alır derken neredeyse 3 hafta küs kaldık.

3 hafta sonunda hadi barışalım özür dilerim deyip sarılınca “Yok öyle çok kırdın , çiçek değil çelenk isterim” dedim. Biraz kızdığımdan bahsettim ben hamileyim hamile bayana böyle mi davranılır filan dedim ama nihayetinde barışmasan ne yapacaksın?
Ben de kurduğum ağır cümleler için özür diledim. Bu konuda dolduğum için senden hıncımı almaya çalıştım diye anlattım.

Sonrasında da diyorsun ki “ ben neler neler düşünmüşüm(boşanma vs) halbuki bu kadar basitmiş düZeltmek”

İstese daha önce de düzeltebilirdi.

Yani aynı şeyler her evlilikte oluyor.hele hamileyken çok zor duyguları kontrol etmek.
Aşılamayacak şeyler değil.

Ha çocuk doğunca da zorlanacaksın ama iki yıla yavaş yavaş daha iyi oluyor.

Son düzenleme:
[MEDIA

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ortada aldatma yoksa bunların hepsi yutulur geriye atılır ve affedilebilir
Eğer ortada aldatma yoksa özür dileyebilirsin hamilelik psikolojisi ile söylediğin herşey için pişman olduğunu ve özür dilediğini söyle

Konuşmada sen şunu yaptın sen bunu yaptın deme
Ben sana şu çirkin sözleri söyledim çünkü telefonunu gizlice alıp gitmen beni çok yaralamişti de
Ben sana bu ithamlarda bulundum çünkü sıkıntı ile yavrumuz için iyi gelecek sunamam diye endişelerim çok oldu de

Eğer aldatma yoksa ve eşin seni gerçekten seviyorsa bu sözlere tartışmalara rağmen eskisi gibi hatta eskisinden daha iyi olabilirsiniz

İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun

Babasız kalmaz. Asıl doğduktan sonra babasını bildikten sonra , bu tarz sorunlar artınca boşanmak daha zor geliyor. Ama şunu da sorayım. Hamilelik öncesi hiç bu tarz kavgalarınız oluyo muydu? Bende hamileyke asırı paranoyaktım. Sanırım özgüven azalıyo hamileyken bilemiyorum. Ama doğumdan sonra yine bıraktım adamı özgürlüğüne:))

Evet bende bundan korktuğum için sonra pişman olmamak adına çok kararsız kalıyorum. Öncesinde kıskançlığıma dair ufak tefek tartışmalarımız vardı ama beni aldattığını aklımın ucundan bile geçirmedim ki zaten telefonu hep ortadaydı en fazla bu bayan kim bunu sil felan derdim alakasız ve luzumsuz biriyse o da ikiletmezdi. Hamileliğin etkisininde olduğunu biliyorum ama tamamen benim paranoyam değil..

Bak güzelim. Öncelikle insallah bebegini saglikla kucaga alirsin. Anladigim kadariyla sen pismansin ve su borc morc olayi olmasaydi belki böyle strese girip bunlar yasanmazdi. Bence hickimse evladina kredi cektirmemeli bastan. Bu neye sebeb verdigini görüyoruz. Evliliginizi kurtarmak istiyorsaniz psikolojik destek alin derim. Cünkü barissaniz bile ayni hareketlere düsmemeniz lazim ikinizde. Ayni zamanda esinizden süphelenmeyi kesmeniz lazim. Bunun icinde destek alin. Aileler bosanmaktansa toparlama taraftari olacaktir bebek icin.

Şuphelenmeyi nasıl kesebilirim ?
Her ikimizinde ailesi boşanmamızı istemiyor çünkü onlara göre bunlar boşanmak için yeterli değil. Ama ben eve dönersem ve aynı şeyleri yaşarsam kaldıramam.

seviyorsaniz bence denemeye deger, dünyadaki en degerli duygulardan biridir sevmek zira.

Karşılıklı sevdiğimizi ama bu yaşananları kabullenmenin kolay olmadığını söylüyoruz her ikimizde. Bende gurur yapıp sen bilirsin artık bir önemi yok ne olacaksa olsun felan deyip önemsememeye çalışıyorum. Biliyorum yanlış ama karşı taraftanda birşeyler bekliyorum.

Bence güzel bir davranış yapıp kendi hatanızı dile getiriyorsunuz.Şimdi düşünün eşiniz bir kere bu durumu hep sizin başınıza kalkacak o zaman ne kadar sabırlı olacaksınız. Eşiniz de sizin gibi ben de hatalıyım diyor mu? Yoksa hep sizi mi hata yapan olarak görecek? Bunlar oldu borç altın girildi ve artık sürekli bir sıkıntı olacak doğum , bebek, lohusalık, sürekli ağlayan bir bebek, uykusuzluk daha çok bulacak ve yine olmacak mı? Aileniz sizin arkanızda tekrar durur mu, eşiniz ve aile saygısı da olamaz , ileride aileni göremezsin çoguda göstermem olursa hepten kötü olacak aynı şekilde eşinizin ailesi size gelecek bebeği görüp sevecek elbette ama onların temeli olduğu bu durum sizin asla aklınız dan çıkmayacak.Bebeğiniz babasız neden büyüsün eğer baba olmak isterse her türlü durum da olur ihtiyacını giderir, saygı bitmiş bence geri dönüş hata olur.Doğan bebeğin piskojisi bozuk büyür.Allah yardımcınız olsun

Eşimle doğru düzgün bir iletişim kuramadık hatalıyım der mi bilmiyorum. Aileme karşı son olaylara kadar hiç bir saygısızlığı olmadı hatta onları çok severdi bu saatten sonra ne olur onuda bilmiyorum.
Bahsi gecen borcu benden habersiz yapmisti, cildirdim tabi, sonra ogrendim ki bizim dugun ustu anneleri ona (hicbir maddi yardimlari olmamisti) 10 binlira vericez demisler, ama vermemisler, esim de bana mahcup olmamak icin kredi cekip onlar vermis gibi davranmis meger, ama dugunden 2 gun once kiralik arabayla bir kaza yapti, biz o kazaya 18 binlira borc odedik evlenir evlenmez aileler onu da bilmiyordu, o borc cikinca bu krediden soz etmemis, kendi kendine halleder gibi dusunmus ama halledemeyince buyuye buyuye 45 binlira olmus o borc.

Sagda solda yiyerek degil lanet olasi ailesinin acigini kapatmak icin yaptigini ogrenince ben sakinlestim, o da istedigini yaparim nolur benim elimi birakma dedi, karailikli oldu yani.

Borclar kapandi, ve tekrar konusunu hic acmadik

Bana eşimin böyle birşey diyeceğini sanmıyorum. Işi tamamen inada bindirmiş gibi duruyor, bitirmeyelim deyip hiç bir şey yapmıyor. Belkide bebek için devam etmek istiyordur bunu konuştuğumuzda dile getireceğim sadece bebek için mutsuz bir evliliği yürütemeyiz..

bence barismasaniz bile esinizle yuzyuze geldiginizde ozur dileyin itamlariniz ve soylediginiz agir sozler icin.
ben gebelik hormonuna bagladim eger daha oncesinde bu durumlar yoksa.
ama anlatiginiz kadariyla yorumluyorum bir erkegin gururunu bu kadar ayaklar altina almak dogru degil.

Haklı olabilirsiniz..
Daha önceki konularınızı bilmiyorum ama yaptıklarından pişman olmuşsunuz eşinizide seviyorsunuz anladığım kadarıyla. Bence 2. Bi şansı hakediyorsunuz. Aileleri boşverin onun bunun ne düşğndüğünü boşverin. Bebek doğsun herşey değişir şuan hormonel olarakta zaten hassassınız bence eşinizde bunun farkında size rağmen terbiyesini bozmamış. Yanlışı sizi ikna etmemek olmuş ama olay anında çok şiddetlendiniz belki ne desem boş diyede düşğnüp sessiz kalmış olabilir. Bence tekrar deneyin baktınız olmadı o zaman kararınızı verirsiniz. Hakkında hayırlısı olsun.

Belkide öyledir zaten son zamanlar da ben artık kendimi sana ispatlamaktan anlatmaktan yoruldum ne düşünürsen düşün gibi sitemler ediyordu. Amin teşekkürler.

Emin ol dışardan les bir evlilik gibi durmuyor yani yazdiklariniza bakarak herkes zaten dışardan gözüken evlilikleri mukemmel görüyor içini bilmiyoruz mesela bana sorsan esimin çok eksiği var derim bazen çok sogurum dışardan bakan bir kaç göze anlatirim sonra dinlerim ve hiçte kötü olmadigini görürüm bi öyle denesene bende çok işe yarıyor sizi hiç konuşmadan dinleyen birine başından beri en begendiginiz şeyleri sinirlendiren şeyleri ve normalde olması gereken ve esinizin de o olması geren yaptığı şeyleri söyle bi anlatın karsidakinin size akıl verme konuşmasina gerek bile kalmıyor anlatırken siz farkediyorsunuz neyin ne olduğunu artisi eksisi çıkıyor ortaya bence esinizle tek probleminiz güven belki esinizde yapmadığı biseyle suclandigi için zoruna gitmiştir o yuzdende size açıklama yapmiyordur ki zaten sizde yazarken soylemissiniz esiniz hep alttan almış okadarda kötü değildir burda ne erkekler gördük hem suçlu hem güçlü ler

Söylediklerinizi deneyeceğim. Kendiside bunu söylüyordu yapmadığım bir şey için kavga etmek istemiyorum diyordu gururuna dokunduğunun bende farkındayım ama hala bana kendini net ispatlamadı endişemi nasıl yenebilirdim ondan çaba görmeyince. Aslında o da kendince çaba gösterdi ama bana yetmedi öyle olunca sinirlendi ve peşini bıraktı hakkını yiyemem..

Sonuna kadar haksızsın koni sahibi adamı canından bıktirmissin.Olmaz hakaretleri etmişsin fakat sana karşılık vermemiş başka bir erkek olsa seni mahvederdi açıkçası.Eşinin kıymetini bil melek gibiymiş sonra karşına berbat biri çıkar mumla ararsın eşini gönlünu al bence kesinlikle yuvaniza yıkma sahip çik

Aslında konunun eşimin yüzünden buralara gelmesiyle kendisi o sözleri işitti ama yinede hak etmiyordu diyebilirim.

M Musluk Suyu Cavendish Cavendish
Aldatma olayı anlattığım gibi kaldı biz o hırsla hiç konuşmadan ayrıldık zaten ben bu konudan emin olsam gidip yuvamı kurtarmak için herşeyi yaparım beni engelleyen tek sebep bu. Bunu nasıl çözeceğimizi bilmiyorum. Burada takılıp kalıyorum.

X