Boşanmadan önce yüzleşmek..

Güncelleme;

Bugün konuştuk hiç bir şey yokmuş gibi baya ilgili, sevgili, şefkatli davranıyor. Eve gidiyoruz, ben hala kararımdan pek emin olamasamda.. Umarım güzel şeyler olur. Yazan tavsiye veren, ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Güncelleme;

Bugün konuştuk hiç bir şey yokmuş gibi baya ilgili, sevgili, şefkatli davranıyor. Eve gidiyoruz, ben hala kararımdan pek emin olamasamda.. Umarım güzel şeyler olur. Yazan tavsiye veren, ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Sevindim adiniza.Doğuma bir nebze rahat girersiniz en azindan.İnsallah sağlikla kucaginiza alir,bir daha da ayni seyleri yasamazsiniz.

Güncelleme;

Çok sevindim inşallah en hayırlısı olmuştur sağlıcakla evladınızı kucağınıza alın inşallah bundan sonra güzel günleriniz olsun hep

Şimdi şöyle ifade edeyim; sorunlarin farkindasiniz ve karşinizdaki kişiden icinizi rahatlatici bir somut cümle duymak istediniz. Kendisi de her ne hikmetse hamileliginizin hassasiyetini düsunmeyip susmayi tercih etti. Sizde yanitsiz kalinca delirdiniz.Burada siz sessiz adama saydiran kadin gibi görünsenizde olayin asli bu degil. Neden? Çünki sizi kuşkuya düşüren kendisi.Ve atladigimiz nokta şu,bazen sessizlikten agir bir küfur yoktur! Beni kaale almiyorsan icimdeki soru işaretlerinin firtinasiyla başbaşa birakiyorsan kusura bakma be adam her türlü saydirilmayi hak ediyorsun!Siz hassas bir dönemdesiniz. şu an idare edilmesi gereken sizsiniz. Adam hem borç yapmiş hem de garip davranişlara girmiş. Neden bu kadar rahatlik???? Evliligin yükünü tek başimiza cekmeye and mi iciyoruz nikahta? Yahut bir adami boşamak icin illa dövülmek mi gerekir? sessizlikte döver insani! ve en büyük.saygisizliktir bazen..haksizliktir.. Şimdi yüzleşiyorum derken kendinizi haksiz hissetmeyin lütfen. Siz onlari yaparken rahat batti da ben adama bir çemkireyim demediniz. Neden adam sizin için birşeyler yapmiyor? o bebegi siz tek başiniza mi yaptiniz? babalik nerede? sorumluluk nerede? Kadin olmak zaten başlibaşina zorken şimdi geceleri dısarilarda gezen adami kollayamicam kimse kusura bakmasin. sevgi olabilir. Fakat sevgi o işi toparlamaz. Sizin işi toparlayacak şey eşinizin kendine gelmesi. Sizin icinizi rahatlatmasi ve kuşkulandiran davranişlari birakip var olan kuşkulara aciklik getirmesi. boşanin ya da boşanmayin diyemem fakat eşinizin susarak kazanmasini istemem.Karşilikli konuşmada sizi sevgisine teslim olmuş degil konularinda hakli olan kadin olarak görmesini saglamanizi dilerim..

Eski konuyu bilmiyorum ama aldatılma varsa tabiki boşanın.
Ben bu konuyu okudugumda aldatılma yok gibi görüyorum.
Bazen gece karnım ağrıyıp lavaboya kalkabilir telefonumla bende girerim. ( bağımlıyız artık bu şeye) belki öyle bişeydir?
Eşinizin üzerine biraz gitmişsiniz gibi geliyor.
Ben kadınlarla birlikle erkeklerinde ağır lohusalık geçirdiğini düşünüyorum ki onların daha doğum başlamadan başlıyor..
Sevgi varsa aldatma yoksa evliliğinize bir şans daha vermelisiniz

Güncelleme;

Önce siz doğacak bebiginize odaklanin, sonra eşinizin ilgisini bebeğe yonlendirin.bircok şey doğumdan sonra farklı olacak inanin

İyi dilekleriniz desteğiniz için teşekkür ederim ama ben duruma pek umutlu bakmıyorum.. Meğer eşim bu borç yüzünden hakikaten ağır depresyon geçiriyormuş farkında değilmişim. Aracımıza kadar satmış, telefonu sürekli kapalı tutuyor alacaklılar aramasın diye.. Evde hiç bir şey yok, bana zorluk olmasın diyede ben yemek yemem diyor ilk kez böyle bir duruma düşüyoruz ne diyeceğimi nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum çok üzülüyorum. Demek ki aylardır böyleymiş ama belli etmiyormuş. Içim parçalanıyor ama elimden hiç bir şey gelmiyor, ben zaten varımla yoğumla kendisine destek oldum vaktinde başka da bir şeyim yok. Olsa da benim kapatabileceğim bir miktar değil, ayrıyeten yiyen babasıyken niye ben kapatayım niye benim çocuğumun eksiklerini ailem tamamlamaya çalışsın. Çok kızgınım, ona da ailesine de. Babası ne yapıyor diyeceksiniz, hiç. Evet hiç. Bir kaç mülkü vardı onları elden çıkarmaya çalışıyormuş -muşta değeri verilmiyormuş -muşta. Felanlar filanlar.
Ya böyle insanın içi çekilir mi sızı sızı öyle hissediyorum. Kimseye belli edemiyorum, annemle bile konuşmak istemiyorum sesimden anlar diye. Durumu düzeltmek adına kimsenin bir fikri yok, daha ne kadar böyle sürer bilmiyorum.
Şimdi tutmuş babama yardım ettiğim için pişmanım diyor, e ben seni uyarmadım mı ne deyim.. Hiç bir şey diyemiyorum. Susuyorum..
Aldatıldığımı sanıyorken altından böyle bir olay çıkması da ayrı bir trajedi..

İyi dilekleriniz desteğiniz için teşekkür ederim ama ben duruma pek umutlu bakmıyorum.. Meğer eşim bu borç yüzünden hakikaten ağır depresyon geçiriyormuş farkında değilmişim. Aracımıza kadar satmış, telefonu sürekli kapalı tutuyor alacaklılar aramasın diye.. Evde hiç bir şey yok, bana zorluk olmasın diyede ben yemek yemem diyor ilk kez böyle bir duruma düşüyoruz ne diyeceğimi nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum çok üzülüyorum. Demek ki aylardır böyleymiş ama belli etmiyormuş. Içim parçalanıyor ama elimden hiç bir şey gelmiyor, ben zaten varımla yoğumla kendisine destek oldum vaktinde başka da bir şeyim yok. Olsa da benim kapatabileceğim bir miktar değil, ayrıyeten yiyen babasıyken niye ben kapatayım niye benim çocuğumun eksiklerini ailem tamamlamaya çalışsın. Çok kızgınım, ona da ailesine de. Babası ne yapıyor diyeceksiniz, hiç. Evet hiç. Bir kaç mülkü vardı onları elden çıkarmaya çalışıyormuş -muşta değeri verilmiyormuş -muşta. Felanlar filanlar.
Ya böyle insanın içi çekilir mi sızı sızı öyle hissediyorum. Kimseye belli edemiyorum, annemle bile konuşmak istemiyorum sesimden anlar diye. Durumu düzeltmek adına kimsenin bir fikri yok, daha ne kadar böyle sürer bilmiyorum.
Şimdi tutmuş babama yardım ettiğim için pişmanım diyor, e ben seni uyarmadım mı ne deyim.. Hiç bir şey diyemiyorum. Susuyorum..
Aldatıldığımı sanıyorken altından böyle bir olay çıkması da ayrı bir trajedi..
Merhaba şimdi okudum konunun hepsini hatırlıyorsan sana eski konunda söylemiştim bu adamın çok borcu filan olsa gerek aldattığını düşünmüyorum diye alacaklılar arıyordur peşinde birileri vardır telini kapatıyordur diye düşünmüştüm. Bu kadar borcu olan adam nasıl düşünsün kadın filan. Allah yardımcınız olsun gerçekten çok zor. İnşallah en kısa zamanda toparlayıp bu kötü günleri unutursunuz arkadaşım hayırlısı olsun hakkınızda. Hamile iken insan çok değişiyor kendimden biliyorum bambaşka bir İnsan oluyorsun insan sonradan pişman olacağı şeyler söylüyor ama iş işten geçmiş oluyor sonra hamileliğinin arkasına sığınmış oluyorsun ben seni anlıyorum. Bebeğini sağlıkla kucağına Almışsındır inşallah.

Merhaba şimdi okudum konunun hepsini hatırlıyorsan sana eski konunda söylemiştim bu adamın çok borcu filan olsa gerek aldattığını düşünmüyorum diye alacaklılar arıyordur peşinde birileri vardır telini kapatıyordur diye düşünmüştüm. Bu kadar borcu olan adam nasıl düşünsün kadın filan. Allah yardımcınız olsun gerçekten çok zor. İnşallah en kısa zamanda toparlayıp bu kötü günleri unutursunuz arkadaşım hayırlısı olsun hakkınızda. Hamile iken insan çok değişiyor kendimden biliyorum bambaşka bir İnsan oluyorsun insan sonradan pişman olacağı şeyler söylüyor ama iş işten geçmiş oluyor sonra hamileliğinin arkasına sığınmış oluyorsun ben seni anlıyorum. Bebeğini sağlıkla kucağına Almışsındır inşallah.

Evet çok değişmişim o da hem benim bu tavırlarımdan hemde içinde bulunduğu sıkıntıdan değişmiş. Şuan bize çok nazik davranıyor, gece ben uyurken avuçlarımdan felan öpüyor, geç gelirse helallik istiyor, size daha iyisini vermek isterdim diye üzülüyor, işi çıkarsa bilgilendiriyor kendi kendine resim atıyor benim aklıma başka şeyler gelmesin diye felan filan.. Bir yanım ona çok kızgın olsa da bize yaşattığı bu zor durum için çünkü akıl alır bir olay değil diğer yarım yinede hiç kıyamıyor belli etmiyorum bebeğimizin bir sürü eksiği var mesela ama sorun etmiyorum.. Allah büyük ya iyilik sağlık olsun gerisi mühim değil..

Ben en cok sizin tavriniza takildim. Bosanin yada bosanmayin diyemem, ama bu tavirda devam ederseniz ilerde tekrar bosansak mi diye celiskide kalirsiniz.
Hakkinizda hayirlisi.

Evet çok değişmişim o da hem benim bu tavırlarımdan hemde içinde bulunduğu sıkıntıdan değişmiş. Şuan bize çok nazik davranıyor, gece ben uyurken avuçlarımdan felan öpüyor, geç gelirse helallik istiyor, size daha iyisini vermek isterdim diye üzülüyor, işi çıkarsa bilgilendiriyor kendi kendine resim atıyor benim aklıma başka şeyler gelmesin diye felan filan.. Bir yanım ona çok kızgın olsa da bize yaşattığı bu zor durum için çünkü akıl alır bir olay değil diğer yarım yinede hiç kıyamıyor belli etmiyorum bebeğimizin bir sürü eksiği var mesela ama sorun etmiyorum.. Allah büyük ya iyilik sağlık olsun gerisi mühim değil..
Allah sağlık versin hepsi çözülür arkadaşım. Sevindim aranızın iyi olmasına. İnşallah daha iyi olur. Doğum yaptın sanırım değil mi?

Belki o da gercekten bunalmış bir haldeydi aldatmadı siz yanlış anladınız bir yanda hormonlar bir yanda da borçlar .
Bence işin aslını öğrenin .

Allah sağlık versin hepsi çözülür arkadaşım. Sevindim aranızın iyi olmasına. İnşallah daha iyi olur. Doğum yaptın sanırım değil mi?

Evet kavuştuk minik yavrumla :) sizin durumlarınız nasıl düzeldi mi ?

Belki o da gercekten bunalmış bir haldeydi aldatmadı siz yanlış anladınız bir yanda hormonlar bir yanda da borçlar .
Bence işin aslını öğrenin .

Öğrendim dediğiniz gibiymiş zaten.

Evet kavuştuk minik yavrumla :) sizin durumlarınız nasıl düzeldi mi ?

Öğrendim dediğiniz gibiymiş zaten.
Çok sevindim ya çok güzel bir duygu gerçekten. Biz işte şimdilik fena değiliz ama hamileliğimle ilgili ciddi sıkıntılar var her an kaybedebilirmişim çok hastaymış maalesef Şuan bunlarla ilgilendiğimiz için daha sonra konuşuruz dedik.

Çok sevindim ya çok güzel bir duygu gerçekten. Biz işte şimdilik fena değiliz ama hamileliğimle ilgili ciddi sıkıntılar var her an kaybedebilirmişim çok hastaymış maalesef Şuan bunlarla ilgilendiğimiz için daha sonra konuşuruz dedik.
Bebek mii ? Kıyamam nesi var ne kadarlık ? Çok üzüldüm Allah şifa versin

X